vistas recovery partīcija

Sākumlapa Forumi Software Windows vistas recovery partīcija

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #146968
    D3nY
    Participant

    Sveiki biedri!!!

    Doma ir no vistas pāriet uz xp.

    Tātad gribu pārliecināties vai šī ir īstā vistas slēptā partrīcija – caur disk management partrīcija saucas “EISA configuration …. ” caur diskkeeper un gParted live cd – “serviceV002 ”

    partrīcija sver +/- 5 GB

    tātad droši varu dzēst šo partrīciju ?

    vai vērts ir taisīt backup šai partrīcijai ? nākotnē vistu tāpat neizmantošu..

    #179996
    memorex
    Participant

    ja tiešām nelietosi vari dzēst.

    #179997
    samurajs
    Participant

    Pēc loģikas tie 5 GB tev neko nenozīmēs. Ja kādreiz to putnu tomēr savajagas – vari atstāt. Jo var sanākt tā ka nedabūsi savam PC visus Win XP draiverus. Reti, bet iespējams tas ir. Atstāj lai recovery pūst un pārējo ar gParted mierīgi noformatē.

    #179998
    D3nY
    Participant

    ar draiveriem viss ir kārtībā ir , ražotāja lapā ir gan xp i’ vistas draiveri …

    putnu es vispār neizmantošu ..

    #179999
    samurajs
    Participant

    Tādā gadījumā tīri nost visu HDD un veido sev sistēmu pilnīgi par jaunu. Derētu gan iepriekš savilkt visu draiveru komplektu kaut kur flashā vai uz CD…

    #180000
    WerNeo
    Participant

    samurajs… Nu nav gan iespeejams, ka paliek bez draiveriem! 🙂

    Partīciju var droši dzēst nost, tikai jārēķinās, ka Win XP skaitīsies neoficiāls. Bet ja kādreiz atkal sagribēsies būt oficiālam, tad no interneta būs jānovelk vista home basic/premium (kas nu tam laptopam virsuu staav). 🙂

    #180001
    samurajs
    Participant

    WerNeo wrote:

    samurajs… Nu nav gan iespeejams, ka paliek bez draiveriem! 🙂


    Atceros, ka shady lika XP uz jauna Vistas laptopa. kaut kāds driveris, laikam WLAN, nebija… beigās jau dabūja, bet nācās saspringti gūglēt, un tāpat kreiso draiveri likt.

    #180002
    D3nY
    Participant

    tātad lai nebūtu jātaisa jauns topiks , pajautāšu šeit…

    portablim ir intel GM965 chipsets , un gma X3100 integrētais video…

    šai v-kartei max atmiņa ir 384 mb , visur uzrāda kā max memory 128 mb , kā tad var uzlikt tos 384 mb? biosā nekur nevar mainīt atmiņas izmērus , tad cik es sapratu ja video atmiņai pietrūkst tie mb , tad viņa automātiski ņem no RAM tos mb cik nu tur viņai vajag – pareizi es sapratu?

    EDIT – kopā RAM ir 1gb , sistēma ēd 400mb

    #180003
    samurajs
    Participant

    D3nY:

    Quote:

    GMA X3100

    The GMA X3100 is the mobile version of the GMA X3000 used in the Intel GL960 and GM965 chipsets. The X3100 supports hardware transform and lighting, up to 128 programmable shader units, and up to 384 MB memory. Its display cores can run up to 333 MHz on GM965 and 320 MHz on GL960. Its render cores can run up to 500 MHz on GM965 and 400 MHz on GL960. The X3100 display unit includes a 300 MHz RAMDAC, two 25-112 MHz LVDS transmitters, 2 DVO encoders, and a TV encoder. In addition, the product can support DirectX 10.

    Nu cik es sapratu – 128 ir datu maģistrāles platums, resp. vienlaicīgi apstrādājamo pixeļu skaits. 384 MB – tik daudz max viņš tev atraus no RAM’a, jo neredzu, ka jamam būtu vispār kāda iebūvētā videoatmiņa.

    Avots

    #180004
    D3nY
    Participant

    tātad viņš automātiski paņem no rama cik viņam tur tos mb vajag?

    bet es nesaprotu kapēc visur uzrāda kā 128mb max – varbūt viņš neļauj vairāk ņemt no rama , ja piemēram būtu 2gb ram tad attiecīgi viņš varētu rādīt vairāk max memory..hmmm

    jap ,viņam nav iebūvētā video atmiņa

    #180005
    marr
    Participant

    jā!

    sīkāk par šo video karti vari palasīt:

    https://www.notebookcheck.net/Intel-Graphics-Media-Accelerator-X3100.2176.0.html

    īpaša uzmanība uz:

    Memory Type mit Hauptspeicher geteilt (shared), max 384 MB

    vienīgi mazliet vācu valodu jāpieprot, lai saprastu visu 🙂

    Vispār arī man nepatīk, ka mūsdienās visi laptopu ražotāji stāsta cik ietilpīgas ir viņu video kartes, taču reāli max 128 MB ir pati video karte, pārējais tiek sperts no RAM. Ja vēl RAM sagadījies 1 GB, tad praktiski nereāli sagaidīt labu veiktspēju… (kas to būtu domājis pāris gadus atpakaļ, ka būs jāsaka, ka ar 1 GB RAM neko nevar izdarīt :D)

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā