Visvērienīgākā Holivudas filmu nozagšana vēsturē

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Visvērienīgākā Holivudas filmu nozagšana vēsturē

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 37 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #161639
    samurajs
    Participant

    Holivudai šie Ziemassvētki nemaz nav priecīgi: nozagts vismaz 40 “top” kategorijas kinofilmu. Pirātu grupējums Hive-CM8 laiž torrentu lielveikalos pa vienai filmai dienā. Kopijas ir DVDScr kvalitātē, bet bez ūdenszīmēm utml. identifikatoriem. Tās esot bijušas domātas, lai ar kinolentām iepazīstinātu direktorus, kinokritiķus u.c. augsta ranga personas. Jau sacelti kājās izmeklētāji un FBI aģenti, bet bez redzamiem panākumiem. Ko tad pirāti mums piedāvās?

    The Hateful Eight – jaunākais Tarantino šedevrs, jau lejuplādēts 1,3 milj. reižu

    The Revenant – filma par izdzīvošanu ar Leonardo di Kaprio

    Creed – Rokijs Balboa (protams Stallone) trenē jauno boksa čempionu

    Steve Jobs – vēl viens biogrāfisks stāsts. Konsultants – pats Stīvs Vozņaks.

    Legend – gangsterfilma par 20. gs. 50.-60. gadiem

    Concussion – sporta drāma ar Vilu Smitu

    Bridge of Spies – vēsturiska spiegu drāma par PSRS notriektā ASV lidaparāta U-2 pilotu

    Spotlight – drāma par mācītājiem – pedofīliem.

    The Danish Girl – melodrāma par lezbēm un transpersonām

    Joy – Dženifera Lourensa kā biznesa lēdija

    utt.

    Kadri no filmām Creed, The Hateful Eight, Revenant

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_creed_1.png[/img]

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_hatefuleight_1.png[/img]

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_therevenant_1.png[/img]

    Torrentfreak u.c.

    #322175
    Kualds
    Participant

    Jā, jā nozagtas. Kino vairs nerādīs, jo, redz, esot nozagtas un nav ko vairs rādīt.

    Paši vainīgi, ka nemāk izdomāt veidu kā kritiķiem un pārējiem Oskaru sezonā tās filmas parādīt. Š ī ”zādzība”, jau vismaz kādu trešo gadu ir regulāra parādība ap Ziemassvētkiem. Laiks tā kā būtu sakārtot sistēmu.

    #322176
    Crow
    Participant

    1080p or GTFO.

    #322177
    dolārzīme
    Participant

    4K or GTFO

    #322178
    shady
    Participant

    Pilnīgi bezjēdzīga jezga… Tie smerdeļi, kuri skatās šitos “screen ripus”, tāpat savas pakaļas uz kino neaizvilks – tā kā nekādi zaudējumi nav radīti.

    #322179
    cesedy
    Participant

    Tu tiešām esi stulbs. Ja man tuvākais kino ir 150km attālumā, man vajadzētu atbalstīt Holivudu un neko neskatīties? Bet tu, izlepušais smerdeli, kuram viss ir pieejams, to nesaproti. Jāiet tev Saeimā, tur tev līdzīgi domājošiē.

    #322180
    Leichttraktor
    Participant

    Manuprāt shady ar iemeslu iepēdoja “screen ripus”. 😉

    #322181
    shady
    Participant

    cesedy – Pirmkārt, arī manas mājas neatrodas lielpilsētā, un arī šeit nekur tuvumā nav ķinītis.

    Otrkārt, tev nav ne mazākās nojausmas, par ko runā iepriekšējie komentāri. Ja tev nav iespēja regulāri apmeklēt kino (vienalga, kāds būtu iemesls – nav naudas, tāls ceļš, u.c.), tad vismaz sagaidi, kad iznāks filma normālā kvalitātē. Pats bieži neeju uz kino, un pēdējā laikā aizvien retāk. Bet man nav grūti pagaidīt normālu kvalitāti, jo es skatos filmu priekš sevis – ar vēlmi to izbaudīt. Un es tiešām nesaprotu, kāpēc cilvēki skatās šitos sūda screenus, jo tas ir mazohisms pret sevi pašu. Manuprāt, to var skatīties 2 veidu cilvēki: 1) puņķaini tīņi, kuriem svarīgi redzēt visu pirmajiem, lai varētu palielielīties pārējo vidū 2) bērnībā nomesti ar galvu pa priekšu. Kurš esi tu – grūti pateikt….

    Treškārt, paldies par piedāvājumu, bet politika mani neinteresē, man ir labākas lietas, ko dzīvē darīt.

    #322182
    samurajs
    Participant

    Skatos kungiem nepilnīga sajēga par filmu RIP standartiem. DVDScr ir apm. tas pats, kas skatoties parastās TV pārraides – 720×400. Nez kālab par TV neviens nesūdzas? Arī videonomās filmas parasti ir šādā izšķirtspējā. Kam nav moderns Smart TV, tas neko labāku arī neredz.

    Nevajag jaukt ar ķinīšos filmētām miglasbildēm CamRip un TS (TeleScreener) kur fonā dzirdami smiekli un popkorna kraukšķēšana 😀

    #322183
    shady
    Participant

    Televīzijas kvalitāte (vismaz LV) ir mūsdienām neatbilstoša. Jau kādu laiku man nav televīzijas vispār.

    #322184
    Crow
    Participant

    Pričom tur nafig moderns Smart TV? 1080p monitors maksā zem 100 eināriem. 1080p “dumb” TV maksā ~150 einārus. Ķepļepiem 720p ir jau gadiem.

    Kāpēc nesūdzas? Tāpēc, ka… nu biedrs shady jau teica. Puņķaini tīņi un bērnībā aiz kājas pa bruģi vilktie. Pievienošu trešo deklināciju – tie, kas lupī lupīšanas pēc, bieži pa starpai darot kaut ko citu vēl, un reti ko pēc tam atcerās. Viss tagad ir pārāk viegli un ātri pieejams. Viss, ko var novilkt, jānovelk. Slimās hronisku patērētāju kultūras vissliktākā stila izpausme. Tāpēc arī vērojams globāls un neapturams kvalitātes kritums visās jomās, ka neviens nesūdzas.

    #322185
    MeistarsUnVergs
    Participant

    Kopēšana nav zagšana. Filmas visticamāk joprojām atrodas uz uzlauzto sistēmu cietajiem diskiem. Kopirastiem gan ir ko pļūtīt tagad!

    #322186
    cesedy
    Participant

    Un tu, ar visu neapmierinātais, esi mūsu pasaules glābējs. Bez tevis te jau būtu Haoss.

    #322187
    ruukjis
    Participant

    Un kārtējo reizi cesedy pierādā, ka uz šīs planētas, man nezināmā veidā, spēj izdzīvot indivīdi, kam “smadzenes” un “lietošana” ir savstarpēji nesaistīti jēdzieni.

    #322188
    izluks
    Participant

    Jājautā kut tu dzīvo? Tas nemaz nav iespējams dzīvot 150 km attālumā no kinoteātra.

    #322189
    Loading
    Participant

    Citreiz ir tā, kad aizejot uz kinoteātri, paliek žēl iztērētā nauda par biļetēm, jo filma nav manā gaumē. Noskatoties pirātisko versiju ir skaidrs – vērts iet un pirkt biļeti… vai nē.

    #322190
    cesedy
    Participant

    Kuru vispār interesē tavs idiota viedoklis?

    #322191
    ruukjis
    Participant

    Viņš var. Kā kārtīgam trollim, viņa ala vien ir 100KM gara…

    #322192
    re-mix
    Participant

    Tieši tā DVDScr=DVDrip (gandrīz vienmēr). Uz DVDscr bieži palaiž ūdenszīmi vai padara bildi ik palaikam melnbaltu, dažreiz arī uztaisa malu attiecību 3:4. Š o filmu gadījuma nekā tāda nav un te ir DVDrip kvalitāte (vismaz Legend un Tarantino filami). Takā šīs filmas ir drāmas tur ir 0 specefektu – tīrais blablabla. Droši var skatīties nekādi 1080p te nav vajadzīgi!

    #322193
    Peteris Skabarga
    Participant

    Noskatījos SPECTRE, uzliekot to DVDScr uz 1080p televizora un sēžot ~3m attālumā bilde ir normāla, skaņai arī nebija nevainas. Es jau protams arī par 1080p filmām, bet tas pārsvarā uz kompja monitora, uz teļļuka kurš 3m attālumā diži milzīgu atšķirību neredz.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 37 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā