VLC izņems no AppStore GPL pārkāpumu dēļ

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas VLC izņems no AppStore GPL pārkāpumu dēļ

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 16 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #152542
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_vlc2_1.jpg[/imgl]Pagājusi apmēram nedēļa, kopš Apple programmu repozitorijā AppStore parādījās populārais mediju atskaņotājs VLC. Programma momentāni ierindojās populārāko topos (piem. Vācijā tā ieņem 3. vietu lejuplāžu skaita ziņā).

    Š ais dienās VLC Media Player galvenais izstrādātājs Rémi Denis-Courmont izplatījis Applei adresētu paziņojumu, kurā apsūdz kompāniju GNU General Public License (GPL) noteikumu pārkāpšanā. Atbilstoši šai licencei, ikviens drīkst brīvi kopēt un izplatīt GPL bezmaksas programmatūru, bet Apple VLC piemērojis DRM kodēšanu, kas izslēdz jebkādu iespēju kopēt.

    [imgr]https://notepad.lv/userpix/28_vlcmediaplayerfuerdasipad1288016069_1.jpg[/imgr]Tā kā brīvās programmatūras aizstāvji nekādi nespēj atrast kompromisu ar Apple komercinteresēm, ļoti drīz VLC atskaņotājs tikšot izņemts no AppStore.

    #251630
    _Mo3_
    Participant

    eh, cerams, ka pēc tāda gājiena VLC uzbūvēs kko arī Androidam, jo pagaidām tādas aplikācijas Mārketā nav!

    #251631
    Aldis
    Participant

    Nu gan stulbi! 🙁

    #251632
    RicoPico
    Participant

    Padalieties ar info par kādu sakarīgu video spēlmani Android platformai. Š obrīd lietoju defaulto pleyeri- nepatīk.

    #251633
    _Mo3_
    Participant

    RockPlayer Universal vai arcMedia ir tie labākie, bet man gan tieši pretēji defaultais visvairāk patīk!

    #251634
    samurajs
    Participant

    RockPlayer for Android ir testēts, ņem pretī daudz standartus. Bet kvalitāte atpaliek Software decoding dēļ, pie tam procis griežas kaukdams. Vislabākā kvalitāte dabūjama, ja pārkodē uz H.264, un tad vienalga kāds pleijeris (tikai jāpārslēdz uz Hardware decoding).

    Pie VLC for Android strādā, bet pagaidām veiksmīgi portēt nav sanācis.

    #251635
    _Mo3_
    Participant

    es tagad spēlējos ar visādiem remote accesiem, pagaidām esmu dabūjis strādāt no telefona un tāpat arī no weba šādas aplikacijas:

    1) VLC

    2) Foobar2000

    3) uTorrent

    #251636
    Ralfie
    Participant

    Visādi pleijeri ir izmēģināti..

    Esmu palicis pie SGS iebūvētā un VPlayer (kurš marketā uzrādās sākot no 2.1 kAndžoīda versijas) 😀

    #251637
    _Mo3_
    Participant

    Ralfie wrote:

    Visādi pleijeri ir izmēģināti..

    Esmu palicis pie SGS iebūvētā un VPlayer (kurš marketā uzrādās sākot no 2.1 kAndžoīda versijas) 😀

    Hero apdalīja ar VPlayeru 🙁

    #251638
    scorpio666
    Participant

    A kaadam ir zinaams playeris kursh subus arii raada?

    ps

    Uz androiida protams 😀

    #251639
    Jaunzems
    Participant

    Aldi, vēl jau vari paspēt iegrābt!

    #251640
    Afrohead
    Participant

    Savukārt es uzskatu, ka āboltelefona un āboldatora lietotāji nemaz nav pelnījuši izmantot tos labumus, ko piedāvā priekš parastā PC un citiem telefoniem. Lai sēž uz saviem “kviktaimiem” u.c. iemontētajiem softiem un priecājās..

    #251641
    Kon
    Participant

    Latviešu raksturīgākās īpašības ir skaudība un nenovīdība.

    ehh ..

    #251642
    Aldis
    Participant

    Afrohead, kāpēc gan nav pelnījuši? Ar ko Apple OS lietotājs sliktāks par piemēram Android vai Symbian lietotāja?

    #251643
    aoma
    Participant

    Ne ar ko. Daudz ļaunāk ir tas, ka liela daļa iegādājas ”krutus” aparātus, bet pašiem sajēga maza, vai arī ne kāda, lietošanas pamācības lasīt laikam skaitās sliktais tonis. Tad arī rodas iespējas gan kibernoziedzniekiem, gan visiem pārējiem krāpniekiem…

    #251644
    nevertell
    Participant

    Vispār pieredze ar “vidējo ābolu lietotāju” ir slikta. Tajos pašos draugos el vē, iekš dombiedriem, ir 100 un 1 diskusijas par vienu un to pašu problēmu, un tēma tiek aizsākta ar vārdiem “Es neesmu kompetents sekot instrukcijām un izpildīt tās” tikai ar daudz mĪljuAaKu rAkstiibu :* :* bucjinjass

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 16 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā