WD Caviar® Green™ – cietais disks ar 3 ТB ietilpību

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas WD Caviar® Green™ – cietais disks ar 3 ТB ietilpību

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 24 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #152472
    Foxsk8
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_1738_6_1.jpg[/imgl]Cieto disku ražotājs WesternDigital ir nācis klajā ar jaunu cieto disku sēriju, kur disku ietilpība ir 3TB. Protams, jebkuras jaunas tehnikas izlaišana rada problēmas. Tā, piemēram, daudzi sistēmu ražotāji nav izveidojuši atbalstu, lai pilnvērtīgi atbalstītu cietos diskus kas ir lielāki par 2.19 TB. Lai risinātu šo problēmu WD diskiem WD Caviar ® Green â„¢ komplektācijā piedāvā kontrolierus, kuri ir savienojami ar AHCI (Advanced Host Controller Interface) interfeisu. Š āda iespēja, nodrošina sistēmas spēju strādāt ar lielākām disku ietilpībām.

    Aptuvenā šāda diska cena ir $239.00 ASV dolāri.

    Vairāk informācijas: https://www.wdc.com/en/products/Products.asp?DriveID=866

    Detalizētāks apskats: https://www.slashgear.com/western-digitals-caviar-green-3tb-hard-drive-is-worlds-largest-capacity-sata-drive-19108745/

    #250887
    jonjs
    Participant

    Interesanti vai mājas lietotājam ir vajadzīga tāda ietilpība. Nu labi mājas video no kameras un pēcāka formāta nomaiņa, bet citā ziņā? Nedomāju, ka mums ir tik daudz savairojušies mājas video filmētāji.

    Lai gan, kas viņu zina ? 🙂

    Jaatzīst, ka ar šo savu komentāru HDD attīstības progresu es neveicinu 🙂 A prunāt ta gribās 🙂

    #250888
    Foxsk8
    Participant

    Par mājas lietotājiem nezinu, bet pieņemsim ir dažādi cilvēki, kuri atšķirās no pelēkās masas ar savām izvirtībām.

    Ja padomājam, ka kādam kolekcionāram ir ap 750 DVD disku, tad tos visus varētu salikt vienā cietajā, un atbrīvot plauktus no “gružiem”.

    Citam atkal tādu HDD vajag krāna staipīšanai, citam atkal varbūt kādam pašmāju serverim.

    #250889
    Crow
    Participant

    Warez, warez, warez… 3x more warez :lala:

    #250890
    Foxsk8
    Participant

    Lai cik ironiski nebūtu, šis ir mans raksts pāris mēnešu laikā, neesmu rakstnieks, bet nu sanāca uzdurties noderīgai info, padalos. 🙂

    #250891
    jonjs
    Participant

    Nav jau ne vainas rakstam. Man prieks, ka HDD ir attīstījušies tik tālu (savā laikā priecājāmies par 1 GB ietilpību). Tikai izskatās, ka man būs tāds jāpērk savam JUST FOR FUN datoram. JO darbam paredzētajam datoram ar 320 GB pietiek pāri pārēm 🙂 Nu nevaru es to piepildīt.

    Kā pareizi teica misters CROW “… Warez, warez, warez… 3x more warez …”

    #250892
    Kon
    Participant

    jonjs wrote:

    Interesanti vai mājas lietotājam ir vajadzīga tāda ietilpība.


    Crow wrote:

    Warez, warez, warez… 3x more warez :lala:

    Es mokos no vietas trūkuma 🙁

    #250893
    Creep
    Participant

    Par jautājumu, vai mājas lietotājam tādu vajag: mājas lietotājs vienmēr atradīs ar ko piebāzt. No sākuma visas ietilpības likās daudz, tagad domāju, ka jebkuram sīcim nebūs problēmu aizbāzt 1TB hdd, ar ko lai 3TB būtu savādāks?

    Nu, kā jau te minēja: 3x more WAREZ :devil: .

    Anyway, tīri labi iztieku ar 80+250gb hdd kombināciju (sistēmas disks un datu disks) un īpaši vairāk vietas neprasās. Ir vēl ārējais HDD, bet tas vairāk datu vazāšanai pa dzīvesvietām, ne uzglabāšanai domāts.

    #250894
    Foxsk8
    Participant

    Nīdējs: Lai cik ironiski nebūtu, sistemas partījai kā savā stulbības laikā uzliku 10 GB, tā aŠ—i stāv, sistēma sastāv no 4 HDD

    80 GB – 3 daļās

    250 GB – 4 daļās

    200 GB – 2 daļās

    un 500 GB – 5 daļās

    Marasms ir, bet tāda ir mana specifika, neko nepadarīt, patik HDD sakārtot kā pa folderiem.

    #250895
    Imhoteps
    Participant

    Pagājšnedēļ noklājās WD SATA 500-nieks. Garantija (2 gadi ne-OEM lietotājam) tikko bija beigusies. Š is man jau otrais WD, kas atdevis galus (iepriekšējam atteica galviņu mehānika), iemeslu vēl īsti nezinu, bet pēc skaņas – dikti trokšņoja. Kāpēc to stāstu – šo notikumu gaismā, kā arī, ņemot vērā apstākli, ka WD pārceļ ražotnes Brazīlijā, где в лесах живёт очень много диких обезьян, WD vairs neuzticos.

    Pa tēmu:

    foxsk8 wrote:

    ..daudzi sistēmu ražotāji nav izveidojuši atbalstu, lai pilnvērtīgi atbalstītu cietos diskus kas ir lielāki par 2.19 TB. Lai risinātu šo problēmu WD diskiem WD Caviar ® Green â„¢ komplektācijā piedāvā kontrolierus


    Lielie hārdi jādala partīcijās – un no problemo.

    #250896
    R3d2
    Participant

    Beidzot var atslābt, ka vieta uz HDD pietrūks

    1TB puikām ar lieliem fočukiem un Raw apstrādi aizpildās pusgada laikā ;), ja kas

    #250897
    Kon
    Participant

    Nepareizi uzstādīts auto dl un 100+ Gb sutkā nosing spešal 😀

    #250898
    usins
    Participant

    Teikšu tā. Es ceru, ka man nebūs tāda pieredze, ka pēc pus gada atnāks kāds klients un teiks, ka piebāzis pilnu 3tb hdd ar mājas video, foto, saviem dokumentiem, un hdd i nobrucis…

    Būs problemātiski sakasīt visu info no tik liela hdd.. ilgi būs jāskanē ar tūļiem, tad jāatvēl samerā daudz mazāku hdd bekupam… murgs, ja tā padoma. pietiek ar 1 TB

    Manuprāt, parastajam mirstīgajam, lielākais ko drīkst dot ir 500GB saslēgts spogulī. Tas lai svarīgie faili nepazūd

    #250899
    bladez
    Participant

    R3d2 wrote:


    1TB puikām ar lieliem fočukiem un Raw apstrādi aizpildās pusgada laikā ;), ja kas

    Nevajag jau nemaz RAW. Man ar parasto ziepnieci +Photoshop .PSD failiem to apstrādei ~pus-gada laikā piekakājās 500GB. Nevajag nemaz nekādu warez’u,

    #250900
    Faks
    Participant

    nu ko lai saka jāstrāda un uzreiz jānem šadi 6 gabali ^^ un būs miers uz ilgu laiku ^^ tad vārēs taisit giper ātru raid ^^

    #250901
    mildaa
    Participant

    Katram savas vajadzības. Kautkā nedaudz ir zudusi uzticība WD, plauktā stāv vairāki šīs firmas, nu jau miruši HDD, pēdējais ko mainīju bija 500GB “kaviārs”…

    #250902
    Evers
    Participant

    foxsk8 wrote:

    ar AHSI (Advanced Host Controller Interface) interfeisu.

    nav jābūt AHCI ? :lala:

    mildaa, pas Samsungiem jau nemaz nav mazāk tāda veida sūdzību, Samsung un WD jau tāda reāli vienīgā izvēle ir, jo SG, Hitachi un kas tur vēl bija, lielu uzticamību nevieš. Atšķiras jau arī modeļi, zemāka līmeņa plauktiņos liekami un augstāki – dārgāki.

    #250903
    mist
    Participant

    mildaa wrote:

    Katram savas vajadzības. Kautkā nedaudz ir zudusi uzticība WD, plauktā stāv vairāki šīs firmas, nu jau miruši HDD, pēdējais ko mainīju bija 500GB “kaviārs”…

    No Western Digital tāpat kā no Samsung jāturās tālāk! Gada laikā 7 cietie no WD 2 portablie pārējie 3.5! Ar Seagate, Hitachi, Toshiba nav problēmu! Bet samsungi korekti nostrādā 3 gadus un čau! Garantija visiem cietajiem diskiem 3 gadi!!!

    #250904
    Creep
    Participant

    Pēdējo 10 gadu laikā pirktie WD HDD visi vēl šobaltdien strādā. No maxtor un seagate gan daži miroņi ir, Samsungs arī viens jau gadus 6 strādā kā bitīte…

    #250905
    Evers
    Participant

    Arī ir divi 6 gadus veci samsungi, kas griežas visus šos gadus bez problēmām. Mūsdienās jau arī kauj cietos diskus ar torrentiem, vairāk attiecināms uz optikas īpašniekiem, kas augšuplādi pat necenšas ierobežo, ja vēl ir liela fragmentācija, tad vispār kronis. :devil:

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 24 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā