Web cenas

Tiek skatīts 9 ierakstu – 21 līdz 29 (no 29 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #220863
    Andress
    Participant

    Es laikam pārteicos. Es domāju oneeeeeeeeeeeeeee111111leven500 +ls.

    Ja šitais ir tas pats ernijs, ko domaju, nepieciešams notepad likt aiz retina scan test tikai dns testētiem indivīdiem. Š itais ir kā nezāle.

    Jums mopsis ar klaunu liekas briesmīgi? Sareiziniet ar 50^e35 :>

    BTW pēc šī ieraksta es likvidēju visas savas mantas un dokumentus, un emigrēju uz citu planētu. 🙂

    #220864
    Kefīrs
    Participant

    Nu, kā jau visi saka: +- 500Ls. krizterzB labāk neprasi, es vienreiz joka pēc palūdzu un tiku aizsūtīts uz kādu viņa draugu. 😀

    #220865
    Mopsis
    Participant

    Kefīrs wrote:

    Nu, kā jau visi saka: +- 500Ls. krizterzB labāk neprasi, es vienreiz joka pēc palūdzu un tiku aizsūtīts uz kādu viņ a draugu. 😀

    Nu cilvēkiem, kas uzdodas per “Geju Roltonu” tiešām nepalīdzēšu.

    #220866
    Wuu
    Participant

    daGrevis wrote:


    Ja Tev nevajag neko pārak īpašu, teiksim kādas CMS konfigurāciju un piemeikot klāt dizainu, tad sazinies ar mani… 🙂


    To pašu tu nevari, iemācies rakstīt parastu HTML un tad pļerksti.

    #220867
    Kefīrs
    Participant

    Atvaino, Mopsi

    Es nebiju Gejs Roltons o_O

    Un sakarā ar lapu veidošanu es tiešām tev neuzticētoes dažu proncipu pēc.

    Peace out! 😀

    #220868
    daGrevis
    Participant

    Wuu wrote:

    daGrevis wrote:


    Ja Tev nevajag neko pārak īpašu, teiksim kādas CMS konfigurāciju un piemeikot klāt dizainu, tad sazinies ar mani… 🙂


    To pašu tu nevari, iemācies rakstīt parastu HTML un tad pļerksti.

    Hā, hā, hā… 😀 😀 Sasmīdināji… 🙂 Parasts HTML… 😀 😀 😀 😀

    Code:

    This is a tag!

    😀 😀 Tu izliecies kā tards?! :lala:

    #220869
    Aldis
    Participant

    deivs001 wrote:

    Cik atceros, Ernijs_E jau nemeklē kādu, kas varētu izveidot labu, bet zondē cenas. Agrāk arī bija ļoti liels koderis, līdzīgs lietotājiem Jaunzems un krizterzB.

    ak dies =]

    #220870
    Jaunzems
    Participant

    deivs001 wrote:

    Agrāk arī bija ļoti liels koderis, līdzīgs lietotājiem Jaunzems un krizterzB.


    daGrevis wrote:

    Ernijs_E, Tava paša laba neiesaku šo darbu veidot Jaunzems vai krizterzB!


    sevi nekad neesmu blāmējis kā uuberkruto koderi !!!!!111110ne0ne0neMVP!MVP!this is why i’m hot!!!!!!merry christmas :D:D

    #220871
    linx
    Participant

    Mopsis wrote:

    Nu cilvēkiem, kas uzdodas per “Geju Roltonu” tiešām nepalīdzēšu.

    Vai tu vienreiz aizvērsies? Vispirms jau nelien tur, kur tu neko nezini .. arī es veidoju weblapas, tomēr man vēl tālu līdz tam, lai varētu sevi par koderi saukt, drīzāk līdzinos kaimiņu vasjam, tikai ar nedaudz lielākām zināšanām. Tieši šī iemesla dēļ es nebāžu savu purnu tur, kur to vismazāk vajadzētu, meklēju cilvēkus kā māku, bet šādos topikos nepostoju, jo šeit ir DAUDZ, atkārtošu vēlreiz – DAUDZ labāki web lapu veidotāji nekā tu. Foxsk8, Andress, daGrevis, rATRIJS u.c. Zini ar ko viņi atšķirās? Viņi nepaņem wordpressu un neuzliek pizdzitu dizainu, un neuzdod kā savējo ŠªBERkruto saitu!!! Pieņemies reiz prātā Mopsi, vai kā tevi tur sauca…

Tiek skatīts 9 ierakstu – 21 līdz 29 (no 29 kopumā)
  • Tēma ‘Web cenas’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā