Webcam USB bandwidt limit

Sākumlapa Forumi Hardware Pārējās Hardware lietas Webcam USB bandwidt limit

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #146462
    gurkic1
    Participant

    Labdien,

    Radusies problēma, ir iepirkta web kamera, problēma tāda ka darbojas nepilnīgi, draiverus uzzinstalēju, tas programatūras arī caur to viss strādā bet ir problēmas ar kameras iedarbināšanu iekš skype. Skype settingi viss kārtībā, kad zvana automātiski atveras video logs, bet pēc brīža parādas ka ir “USB bandwith limit”. Varbūt kādam ir bijusi arī šāda problēma? Meklēju ārzemju forumos atbildi bet nkko konkrētu neatradu un nesapratu rīcības plānu.

    Kamera: MT4007K kaut kas no Multi touch firmas laikam, precīzi uzreiz nepateikšu

    EDIT: Parādas šāds logs tikai bandwith used ir 77%

    [img]https://www.cisco.com/warp/public/788/AVVID/usb_bandwidth3.gif[/img]

    #174714
    shady
    Participant

    Emm…ko tu darbini caur USB vēl?

    #174715
    gurkic1
    Participant

    Vel ir pieslēgts printeris, tam rādijās tikai 10% bandwith limits

    #174716
    shady
    Participant

    Ieliec citā USB portā. {izmēģini visus}

    Arī tas pats?

    #174717
    gurkic1
    Participant

    Mēģināju arī mainīr portus, nevaru saprast kas tur par problēmu ir, a nav sistēmā kaut kāda vietne kur tos bandwith var mainīt?

    #174718
    msh
    Participant

    Es varu tikai ieteikt nopirkt normālu kameru, nevis pēdējo ķīniešu mēslu :rofl: Kurš TAGAD pērk kameru, kas velk tikai 320×240? :hmz: Tev tur noteikti ir kaut kādi līki draiveri, pameklē netā jaunākus. Kā var tik vārga kamera 77% izmantot? :rofl: Cik man norij mana diezgan vārgā philipsene, hvz, bet tur vismaz VGA ir.

    #174719
    gurkic1
    Participant

    Pieminēšu ka nav mana kamera, pašam stāv Logitech krāms ko divās minūtēs dabū pie dzīvības. Bet es tak klientam nevaru vnk pateikt “met to draņķi ārā un pērc labāku” un tai kamerai pat nekādas mājaslapas nav kur tos draiverus novilkt 😀

    #174720
    msh
    Participant

    Šª, cik advancēti, klients… Tad izgudro kaut kādu iemeslu tā mēsla norakstīšanai :rofl: Ieskaitot to, ka tas kakucis nekam neder 😀

    driverguide mēģināji?

    #174722
    usins
    Participant

    saki, ka kameras buferatmiņa ir sabojājusies un tāpēc piizdii ira :D:D

    #174723
    gurkic1
    Participant

    Tikko npirkta un jau sabojājusies 😀 Bet interesanti kapēc tā

    #174724
    msh
    Participant

    Noteikti, ka līki draiveri, kas tur vēl cits varētu būt 😀

    #174725
    samurajs
    Participant

    Pamēģini novilkt oriģinālo draiveri un reinstalēt (tik veco papriekš izmet): https://www.media-tech.pl/serwis.php?section=drivers&search_for=616

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā