WhatsApp pilnībā atteiksies no abonentmaksas

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas WhatsApp pilnībā atteiksies no abonentmaksas

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 17 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #161711
    samurajs
    Participant

    WhatsApp jau vairākus gadus ir visiecienītākais un visstraujāk augošais mobilās saziņas rīks pasaulē. Ar to var čatot, operatīvi pārsūtīt bildes un video, arī sarunāties jebkur, kur pieejams jebkāds internets. Pēdējos mēnešos gan tā izaugsme nobremzējusies dēļ konkurenta Facebook Messenger ienākšanas tirgū.

    Kaut arī pirmo gadu WhatsApp lietošana ir pilnībā bezmaksas, pēc tam no lietotājiem tiek prasīta simboliska abonentmaksa 0.99 USD jeb 0.91 EUR gadā. Kompānija atzīst, ka neesot godīgi pat to prasīt, jo pasaulē visiem vēl nav kredītkaršu vai bankas kontu. “Mēs uztraucamies, ka pēc pirmā gada lietotāji var zaudēt kontaktus ar draugiem vai ģimeni,” saka WhatsApp.

    Daudzi uztraucas, ka pēc abonentmaksas atcelšanas iecienītais saziņas rīks apaugšot ar trešo pušu reklāmu. Kompānijā gan to noliedz – tāpat kā šobrīd, arī vēlāk nebūšot nekādu reklāmas baneru vai tekstu. Turpmāk notiks saziņas rīka attīstība citā virzienā – sadarbība ar uzņēmumiem. Ja līdz šim, lai pārbaudītu, vai bankas darījums nav krāpniecisks, vai saņemtu informāciju par aizkavējušos avioreisu, nācās zvanīt vai sūtīt SMS, tad turpmāk to daudz ērtākā veidā varēs izdarīt caur WhatsApp.

    Pilnīga WhatsApp abonentmaksu atcelšana reāli notiks tuvāko pāris nedēļu laikā.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_whatsapp_2.jpg[/img]

    WhatsApp oficiālais blogs

    #322801
    Crow
    Participant

    Quote:

    “Mēs uztraucamies, ka pēc pirmā gada lietotāji var zaudēt kontaktus ar draugiem vai ģimeni,”


    Riiiight… [img]https://i.imgur.com/wl8yggz.gif[/img]

    #322802
    Andron MacBeton
    Participant

    What fuck? Pirmoreiz dzirdu. Būs jāuzliek.

    P.S. Smuki, viņu lapā var nokačāt apk failu, nevis sūta uz kaukādu huiņu.

    #322803
    iKey
    Participant

    enīvej, saziņa caur telefonu ir tik svierstaina palikusi. lai sazinātos ar kādu sev pazīstamo ir jāieinstalē telefonā n-tās saziņas progas – Skaips, Messenger, WhatsApp, Viber un tā tālāk.

    #322804
    m_janis
    Participant

    Nez, ja tā turpināsies, drīz iespēja pazvanīt telefonam būs reta “fīča” :D.

    #322805
    Kon
    Participant

    , man likās skaips vairs neeksistē :>

    #322806
    cesedy
    Participant

    Skype ir vairāk palicis par apgrūtinājumu. Bet tā kā to izmanto vairāki veco ļaužu gājiena cilvēki, kuri tikai pie tā ir pieraduši, to vēl nevar izslēgt.

    #322807
    shadow118
    Participant

    Pazvanīt jau varēs, tik ne caur mobilo tīklu, bet caur whatsapp, skype utt

    #322808
    Andron MacBeton
    Participant

    Pajolciems 🙂

    Man skaips strādā. Tev nestrādā. Padomā, kapēc?!

    #322809
    cesedy
    Participant

    Pēdējās smadzenes atliekas esi nodzēris? Kur es rakstīju, ka nedarbojas?

    #322810
    Aldis
    Participant

    Ä€ksts.. un kā ta tu zvanīsi? Skrienot un meklējot Wifi zonu, vai tomēr caur mobīliem tīkliem?!

    #322811
    Participant

    Tie, kuri lieto Skype, noteikti lieto arī draugiem.lv.

    #322812
    Leichttraktor
    Participant

    Atkarīgs ko viņš domāja ar “mobilo tīklu”.

    Izklausās, ka domājām līdzīgi. *G internets aizstās GSM.

    #322813
    mandariiins
    Participant

    Sen jau bija laiks, lasīju, ka whatsapp testējot video zvanu

    #322814
    dolārzīme
    Participant

    WuuuT! pirmā dzirdēšana ka whatsapp prasa maksu… Es WA regulāri saziņai(IM) lietoju jau gadus 3,4 un man neviens nav prasījis samaksu.

    Toties šodien gan atnāca paziņojums ka mans ‘abonements ir pagarināts uz mūžu.’ un tad sāku brīnīties…..

    #322815
    shadow118
    Participant

    Nē, nu mobilais tīkls ta paliek, vnk pati zvanīšana nebūtu vairs klasiskā, bet caur kkādiem appiem, tā to domāju

    #322816
    mach1ne
    Participant

    Man agrāk bija tā, ka visu laiku automātiski pagarināja bezmaksas lietošanas termiņu. Katrā ziņā, ja nebūs abonēšanas maksas, būs reklāmas (agrāk vai vēlāk), līdzīgi, kā ar skype.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 17 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā