wi fi unlock

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 27 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #153342
    sportakaplis
    Participant

    varbut kads man varetu palidzet un izstastit ka var alaust wi-fi paroli.drausmigi vajaga netu :devil:

    #261287
    kaqp
    Participant

    mini

    #261288
    sportakaplis
    Participant

    loti smiekligi

    #261289
    Element
    Participant

    Backtrack

    #261290
    RicoPico
    Participant

    Vai tad šitas vēl ir aktuāli? Pilsētās taču ir pilns ar HotSpot’iem. Un vispār- internets Latvijā taču maksā kapeikas.

    PS: Ja es uzzinātu, ka kāds man čiepj netu- kājas izraustītu. Ne jau tāpēc, ka man žēl. Ja tas smurgulis savārīs mēslus no mana neta- es taču būšu vainīgs. Tāpēc, visiem WLAN tīklu īpašniekiem, bez standarta paroles, iesaku slēpt savus SSID un lietot MAC filtrus. Ä€men.

    #261291
    afigel
    Participant

    RicoPico wrote:

    Vai tad šitas vēl ir aktuāli? Pilsētās taču ir pilns ar HotSpot’iem. Un vispār- internets Latvijā taču maksā kapeikas.

    PS: Ja es uzzinātu, ka kāds man čiepj netu- kājas izraustītu. Ne jau tāpēc, ka man žēl. Ja tas smurgulis savārīs mēslus no mana neta- es taču būšu vainīgs. Tāpēc, visiem WLAN tīklu īpašniekiem, bez standarta paroles, iesaku slēpt savus SSID un lietot MAC filtrus. Ä€men.


    aha. I haz you.

    vispaar tie atveerti wi-fi ir noderiiga lieta, itseviskji laukos. 🙂 piebrauc pie kaadas domes vai skolas un panjem izdari kas daraams. savaadaak ar to mobilo suudu nomirt var kameer epastus sanjemsi.

    #261292
    BOFH
    Participant

    Paslēpt SSID ir labi pret nejaušiem lameriem kuri pēc tam varētu pasaukt kādu tehnisku kadru. Tā ir pirmā līmeņa aizsardzība. Lāmurs zonu neredzēs – lauzt i nemēģinās.

    MACadreses salikt arī vajag, bet nu tad, ja ir paranoja. Parasti pietiek ar WPA2-AES.

    Nesaprotu kapēc vispār routeru firmwarēs ir vel tāda lieta kā WPA1 un WEP. Un kapēc TKIP nav izskausts kā suga…

    #261293
    Element
    Participant

    MAC adreses filtrs un SSID sleepshana sen jau kaa vairs nepaliidz – liekas arii nekad nav paliidzeejis.

    #261294
    msh
    Participant

    BOFH wrote:


    Nesaprotu kapēc vispār routeru firmwarēs ir vel tāda lieta kā WPA1 un WEP. Un kapēc TKIP nav izskausts kā suga…


    Tāpēc ka ir ierīces, kas viskrutākos un jaunākos protokolus vienkārši neatbalsta…

    Kas TKIP vainas?

    Element wrote:

    MAC adreses filtrs un SSID sleepshana sen jau kaa vairs nepaliidz – liekas arii nekad nav paliidzeejis.


    Kā tad pret MAC filtru var cīnīties?

    #261295
    sportakaplis
    Participant

    zinu ka neko nemaksaa,bet aizbraucot padzivot menesi cita vieta,nau jau ari baiga jega kko aboneet

    #261296
    Crow
    Participant

    Zinam jau, ka biedrs msh mums ir tāds antīku lietu kolekcionārs, bet, jomajo, kura ierīce tev neatbalsta WPA2-AES tagad? Kas par sviestu? Jau gadus piecus, ja ne vairāk, tas standarts ir obligāts visām WiFi ierīcēm.

    Taisni vai jāņem talkā biedra shb- parakstā redzētais “Esmu īsts vecis un lietoju Windows 95 OSR2 un neciešu līkroču fanošanu par Windows XP”. 😀

    Aber MAC adresi var ļoti viegli viltot lielajam vairākumam ierīču. Viltojamo adresi gan nav tik vienkārši uzzināt, bet var jau pie kaimiņa aiziet ciemos, позаимствовать немного соли utml. 😀

    #261297
    WordPad
    Participant

    BOFH wrote:

    Nesaprotu kapēc vispār routeru firmwarēs ir vel tāda lieta kā WPA1 un WEP. Un kapēc TKIP nav izskausts kā suga…


    Tiks, jau tiks…

    https://www.zdnet.com/blog/hardware/wi-fi-alliance-to-dump-wep-and-tkip-not-soon-enough/8677

    #261298
    MCBoss
    Participant

    CommView & Air…..

    CommView izskatās, ka tagad akcija bez VoIP maksā nieka EUR 429.00 😀 un sver 10 mb 😀 😀 😀

    https://www.tamos.com/order/index.php?js=1

    #261299
    drunk_lizard
    Participant

    sportakaplis wrote:

    zinu ka neko nemaksaa,bet aizbraucot padzivot menesi cita vieta,nau jau ari baiga jega kko aboneet


    internets tikai ieguus no taa, ka tu meenesi nevareesi publiski izraadiit savu analfabeetismu.

    #261300
    sportakaplis
    Participant

    piedod Mr. Positivus,bet es nejutos vainigs ja tu esi analfabets.nesaprotu tos gudros kas nevar vienkarsi atbildet un saprast ka tas nets tik tiesaam ir vajadzigs kautvai uz menesi.jo ta ir dala mana darba.vienmer kadam ir kkas gudrs jadirs.nu kam tas ir vajadzigs????

    #261301
    sportakaplis
    Participant

    Crow wrote:

    Zinam jau, ka biedrs msh mums ir tāds antīku lietu kolekcionārs, bet, jomajo, kura ierīce tev neatbalsta WPA2-AES tagad? Kas par sviestu? Jau gadus piecus, ja ne vairāk, tas standarts ir obligāts visām WiFi ierīcēm.

    Taisni vai jāņem talkā biedra shb- parakstā redzētais “Esmu īsts vecis un lietoju Windows 95 OSR2 un neciešu līkroču fanošanu par Windows XP”. 😀

    Aber MAC adresi var ļoti viegli viltot lielajam vairākumam ierīču. Viltojamo adresi gan nav tik vienkārši uzzināt, bet var jau pie kaimiņa aiziet ciemos, позаимствовать немного соли utml. 😀

    nezinu kuraa staavaa un dziivoklii dziivo tas kaiminjs!!!!

    #261302
    drunk_lizard
    Participant

    Puisīt, kurš no mums abiem raksta “atlaust”, “nau” un konsekventi nepareizi izmanto pieturzīmes? Vai es? Un tev vēl pirksti niez drukāt?

    Internetu vajagot darbam? Nu tad lai arī darba devējs apmaksā…

    p.s Tu esi ne tikai analfabēts, bet arī stipri apdāvināts.

    #261303
    KristoZ
    Participant

    d_l, Tu mani pārsteidzi, rakstīdams ar garumzīmēm. 😕

    Un es atļāvos, mīļā miera labad, mazliet “pieslīpēt” Tavu komentāru – jaunais cilvēks gudrāks no tā netiks…

    Autoram – ja nemāki lauzt paroles, tad silti iesaku to nedarīt un nemaz necensties.

    Lūk, daži no iemesliem:

    pirmkārt – tas nav likumīgi;

    otrkārt – tev tas nebūs tik vienkārši;

    treškārt – ir pieejamas alternatīvas (interneta kafejnīcas, mobilais internets u.tml.);

    ceturtkārt – saudzē savu karmu. ;]

    #261304
    msh
    Participant

    Crow wrote:

    Zinam jau, ka biedrs msh mums ir tāds antīku lietu kolekcionārs, bet, jomajo, kura ierīce tev neatbalsta WPA2-AES tagad? Kas par sviestu? Jau gadus piecus, ja ne vairāk, tas standarts ir obligāts visām WiFi ierīcēm.

    Taisni vai jāņem talkā biedra shb- parakstā redzētais “Esmu īsts vecis un lietoju Windows 95 OSR2 un neciešu līkroču fanošanu par Windows XP”. 😀

    Aber MAC adresi var ļoti viegli viltot lielajam vairākumam ierīču. Viltojamo adresi gan nav tik vienkārši uzzināt, bet var jau pie kaimiņa aiziet ciemos, позаимствовать немного соли utml. 😀


    PSP ar 5.03 fw, cik atceros, neatbalstīja – vienu rūteri saslēdzot iestājās kuj “unsupported network” izskatā. Būs jāpamēģina tagad ar 6.20. Bet lai nu kā, mans PSP šobrīd sēžot pie kastes atrod astoņus tīklus, visi TKIP 🙂

    Nu, tu noviltosi MAC adresi – rūteris atļaus divām vienādām MAC adresēm atrasties vienā tīklā? Labi, es saprotu ka tu arī uzliksi kastes nosaukumu atbilstošu manai kastei 😀 – bet kā tu tos abus izrausi?

    #261305
    nevertell
    Participant

    A vot ļaus. Tev atliek tikai sagaidīt brīdi, kad nenotiek trafiks no orģinālās macadreses, un rūtera konfigs ir pieslīpēts.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 27 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā