WiFi pārklājuma palielināšana

Sākumlapa Forumi Software Internets, P2P un Serveru programmatūra WiFi pārklājuma palielināšana

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #154270
    vodoo
    Participant

    Labs vakars visiem.

    Lieta sekojoša.Ir punkts A ar lieku lattelecom optisko internetu līdz 100Mbit/s pie kura tiks slēgts wifi rūteris,gribu padalīties ar wifi internetu pa B,C,D,E,F…punktiem rādiusā līdz 1km,vai tas ir iespējams un kāda aparatūra ir nepieciešama,lai panāktu šādu rādiusu ?

    Internets nav domāts ikdienas lietošanai vnk aiz gara laika sēžot

    auto,parkā,salonā varētu paskatīties jaunākas ziņas,trauki,epast viss

    Par drošību,lietotāju piekļuvi un visu pārējo atvēršu nākamo tēmu,vai turpināšu šajā pašā tēmā,protams ja šāds pasākums ir iespējams.

    Paldies gaidu jūsu viedokļus un ieteikumus .

    #271292
    samurajs
    Participant

    Iesaku Googlē ievadīt šos vārdiņus: “long range wifi”

    Risinājumi ir visādi. Ja vajag 1 km tiešā līnijā, tad to ir cerības panākt ar labu virziendarbības antenu uz jumta. Bet ja vajag rādiusā, tad bez pastiprinātāja te laikam nekādi.

    #271293
    natolv
    Participant

    wi-fi ir max aptuveni 100 m rādiusā, tas ir ideālā vidē(nav nekādi šķēršļi), bet lai pārraidītu vairāk, cik es zinu, ir jāmeklē kkādi jauni risinājumi, man ir zināms WiMax, bet tas jau ir priekš kkādiem krutajiem mob. vai citiem operātoriem un maksā baigi dārgi.

    P.s. esmu dzēris 😀

    #271294
    ubntshop
    Participant

    http://www.ubntshop.com

    Esam Liepaja. Tev normal bus PicoStationM2HP ( outdoor 1km, 360 dergress antenna, 1Mw)

    #271295
    sm00x
    Participant

    Var jau uzlikt Access pointu ar 400mW vai pat 1W radiokartiņu, un virziendarbības anteni. Uuztvert viņu varēs labi, bet tas portatīvais vai telefons nespēs aizraidīt līdz viņam atpakaļ neko. Un zirgam skaidrs ka internets ir 2-way communication.

    Reāli ir jāvieno kopā kautkādi boardi ar 2 radiokartiņām, viena point-to-point ar galveno routeri, otra – apraidei. Ar divām radiokartelēm zinu tikai Mikrotik produktus, diemžēl. Vel gan var provēt kautko no ubntshop.com piemeklēt.

    #271296
    vodoo
    Participant

    Un ar šādu maziņu nieciņu es panāktu savu vēlamo rezultātu ?

    Cena arī tāda indīga,es varētu atļauties 3x lielāku summu,lai iegādātos spēcīgāku un kvalitatīvāku aparatūru.

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā