Wifi un windows 7 ultimate

Sākumlapa Forumi Software Internets, P2P un Serveru programmatūra Wifi un windows 7 ultimate

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #151577
    nezinitis
    Participant

    Tātad, problēma ir šāda. Ir laptops, toshiba satellite l305 s5919 ar windows 7 ultimate. Wifi signāls ir labs 4 no 5. Kādu laiku wifi darbojās nevainojami, bet tad ne no šā ne no tā it kā savienojas, bet kad atveru browseri (firefox vai chrome viens pīpis) parāda ka no internet aksess. Pameklējot tīmeklī noprotu, ka varētu būt win7 bugs. Mēģināju šo protams ar savu draiveri, nepalīdz.

    Kādas ir idejas par šo? Kā salabot?

    #240181
    Anonīms
    Neaktīvs

    Neviens netaisās iedziļināties putnu gripā 🙂

    Un pareizi ir. Man arī M$ nemaksā par viņu gļuku novēršanu, kapēc lai es to darītu 🙂

    #240182
    nezinitis
    Participant

    shmarniidis wrote:

    Neviens netaisās iedziļināties putnu gripā 🙂

    Un pareizi ir. Man arī M$ nemaksā par viņu gļuku novēršanu, kapēc lai es to darītu 🙂

    Es jau neesmu m$ pārstāvis, bet vienkāršs cilvēks kurš meklē padomu 😀

    #240183
    Anonīms
    Neaktīvs

    Nu tad ieliec kādu Linux Live CD un patestē vai tajā iet!

    Nav arī slikti nodalīt 8Gb partīciju un uzinstalēt kādu Linuxu. Noderēs kad kārtējo reizi tizlā vista izrādīs nespēju svarīgā brīdī.

    #240184
    elvisburdajs
    Participant

    sharniidi, Paklau, cilvēks prasa risinājumu konkrētai problēmai, viņam neinteresē tava nostāja pret win.

    neziniti, Pie tām svītriņām rādās izsaukuma zīme?

    #240185
    nezinitis
    Participant

    Ar svītriņām tu domā ko? Tās kuras atspoguļo signāla stiprumu? Ja jā tad atbilde ir nē. Ir sarkans krusts uz network. Jāsāk domāt varbūt tiek izmantots kāds filtrs, lai tāds kā es “haļavščiks” neizmantotu internetu par velti…

    #240186
    prusaks
    Participant

    Tīklus, pie kā pieslēgties, parāda? Noskenē pret blusām un vienkāršu draivera reinstall/update mēģināji?

    shmarniidis,

    Runa neiet par vistu – lasīt iemācies. + Tava problēmu risināšanas nespēja nav jāuzgrūž citiem.

    #240187
    nezinitis
    Participant

    Tīklus parāda viss ok, bet kad pieslēdzas rāda no internet aksess vai limited internet aksess bet nets neiet… Pret blusām noskanēt sistēmu vai ko? Arī driver update ir mēģināts ar pilnīgu atinstalēšanu un rezerves kopijas dzēšanu kā jau sākumā rakstīju. Labākais ir tas, kad pilnīgi citā vietā (ģeogrāfiskā izpratnē) pie cita wifi punkta pievienojas normāli un strādā. Tādēļ arī domāju par to vai tiem wifi punktiem kur nevar pievienoties nav uzlikts kāds mac filtrs jo sākotnēji pievienojās un darbojās.

    #240188
    Anonīms
    Neaktīvs

    ākstu sapulce.

    #240189
    root
    Participant

    nezinitis wrote:

    lai tāds kā es “haļavščiks” neizmantotu internetu par velti…


    😀 😀 😀 Ja tas nav tavs WIFI tad visdrīzāk tevi “haļavščiku” nobloķēja naher. 😀 Doooh.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā