Win crash

Sākumlapa Forumi Software Windows Win crash

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 24 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #148634
    Anonīms
    Neaktīvs

    Kas varētu būt par vainu, ja win nekontrolēti prosta krešo? Tobiš, pilnīgi iesalst, nereaģe ne uz kādām komandam, pele kustas , bet explorer serviss liekas pilnībā saslis un nereaģē, atverot task manager ctrl+alt+del atveras, bet nevienu tasku nokillot nav iespējams, atmet, ka kjip nedrikst nokillot, itka sistemas vitālserviss, bet joks tas, ka neļauj aizvērt neko, ne netscape, ne winamp neko, visur rāda itka tas būtu sis serviss un neļauj killot, svesu servisu kam tur nebutu jabut arī nav, bet explorer prosta iefrīzo, arī pārstartēt explorer nevaru nekādiem līdzekļiem, pēc restart kādu laiku, apmēram 3-4 h viss okei, pēc tam apmēram nofrīzo un viss… Nesaprotu kur proba, pachots itka explorers, bet līdz sim probu nebija, jauns softs nav installets, sliktaas lapaas nav līsts, p2p nav izmantots, dc jau nu ne tik. Kadam ir bijusi tada proba, ka nokilot?

    #197020
    azazul
    Participant

    Palaid “repair” no windas instalācijas diska.

    Visticamāk ka esi sapisis kaut ko (vīrus vai kas līdzīgs).

    Tā ir ka ar admin-tiesībām sēž.

    #197021
    Anonīms
    Neaktīvs

    azazul wrote:

    Palaid “repair” no windas instalācijas diska.

    Visticamāk ka esi sapisis kaut ko (vīrus vai kas līdzīgs).

    Tā ir ka ar admin-tiesībām sēž.

    mhm, mhm, izlasi velreiz ko es uzrakstiju un pardomā kārtīgi ko uzrakstiji tu… viss ir savās vietās un nekas nav mainīts, un piedod atvaino, šaubos vai sēdēšana te, lirā , photošop un apache darbināšana varētu kko sapist… Pie tam, neesmu ar tik līkam rokām kā tu domā… un pie tam, tev kā tehnikas darbonim vajadzētu zināt ka palaižot repair patčotais explorer tiks nomainīts pret orģinālu, par to nepadomāji ka tu man dependencijās nojauksi gui? 😀 lol… Īsti vīri bakupus netaisa 😀

    #197022
    Mr.Death
    Participant

    un kā ar datora dzelžiem?

    p.s. tas teiciens pa backupiem man vienmēr ir šķebinājis :>

    #197023
    Anonīms
    Neaktīvs

    dzelži tur pat, nekur nav aizgajuši. krch viss okei ar tiem. bet vienalga nesaprotu.

    #197024
    elvisburdajs
    Participant

    1. Iztīri datoru no putekļiem, jo iespējams ka procesors vai videokarte pārkarst, nopērc papildus ventilatorus un termopastu (kuru jāuzsmērē uz procesora) labākai dzesei.. 🙂

    2. Izslēdz visas tās 3D Desktop programmas kuras noslogo PC uz visiem 100% (Ramu, Proci). :nuke:

    #197025
    Loading
    Participant

    Morpheus wrote:

    azazul wrote:

    Palaid “repair” no windas instalācijas diska.

    Visticamāk ka esi sapisis kaut ko (vīrus vai kas līdzīgs).

    Tā ir ka ar admin-tiesībām sēž.

    mhm, mhm, izlasi velreiz ko es uzrakstiju un pardomā kārtīgi ko uzrakstiji tu… viss ir savās vietās un nekas nav mainīts, un piedod atvaino, šaubos vai sēdēšana te, lirā , photošop un apache darbināšana varētu kko sapist… Pie tam, neesmu ar tik līkam rokām kā tu domā… un pie tam, tev kā tehnikas darbonim vajadzētu zināt ka palaižot repair patčotais explorer tiks nomainīts pret orģinālu, par to nepadomāji ka tu man dependencijās nojauksi gui? 😀 lol… Īsti vīri bakupus netaisa 😀

    Ja tev vajag palīdzību, tad neuzbrūc tiem, kas tev palīdz. Pilnīgi normāla lieta, ka Windows pats sevi sakropļo. Tā kā vien ņem disku un laid “repair”!

    #197026
    ob1
    Participant

    1) Task manager paskaties Commit Charge (K), varbūt kaut kas norij atmiņu par daudz;

    2) Gļuko RAM. Tā reizēm gadās. Būtu labi to iztestēt.

    3) Aptrūkstās vieta uz sistēmas diska;

    4) System Restore gļuko. Atslēdz.

    5) Vīruss?

    6) Temperatūra? (putekļi)

    Ak jā, uzraksti kas par win, kas par dzelzi.

    #197027
    Andron MacBeton
    Participant

    Ojā, repair! Un system restore! un SFC! Īdiņu bars iesaka!

    Risinājums – Iedod normālam specam lai sainstalē! Viss.

    #197028
    ob1
    Participant

    Beidzot arī macbeton kaut ko sakarīgu pasaka. Ja vēl bez epitetiem, tad būtu pavisam ok. 😀

    #197029
    Anonīms
    Neaktīvs

    pirmais +1 no manis betijai.

    Zajebal, mani te ko, tok par kkadu vakarejo uzskata? 😀 Kompis ir tiraks par viena otra klātesošā ausīm, putekļu nav, tirits tiek regulari un rupigi, dzelži un periferijs strada 100%, nekas neko nerij…

    Ja un beidzot razabralsa kas par vainu, yzshadow pie vairākiem atvērtiem logiem pakārās paraujot līdzi explorer.

    Neviens jau nelasa līdz kas lasīts, teicu CRASHO EXPLORER.EXE nevis procesors, sys restore kas man jau kopš instalacijas ir off vai vēl kkas.

    Locked, viss noskaidrojies.

    #197030
    samurajs
    Participant

    Vot tā iet, kad visādu kriminālo softu liek virsū… ja gribi novistot XP, tad tikai Vistamizer droši var likt virsū. Visādi tie transform packi ir sistēmas bendes, nekas vairāk…

    #197031
    Anonīms
    Neaktīvs

    pričom te tas? 😛 nekādaus vistamizhierus es neliksu viena ta iemesla delj ka vistas šteles rij neparmerigus resursus. man xp ir no-mac-os-x-ots 😀

    #197032
    Andron MacBeton
    Participant

    Tu jau vari paprasīt man XP instalu, The MacBeton edition 🙂

    #197033
    Anonīms
    Neaktīvs

    macbeton wrote:

    Tu jau vari paprasīt man XP instalu, The MacBeton edition 🙂

    Cik backdoorus izmētāji pa e-conf? :seeker: he he

    #197034
    Andron MacBeton
    Participant

    Kas ir e-conf?

    Tu vispār saproti ko tu tur murmulē?

    #197035
    Anonīms
    Neaktīvs

    macbeton wrote:

    Kas ir e-conf?

    Tu vispār saproti ko tu tur murmulē?

    nē nu ja tu nesaproti ne mana vaina 😀 piemeeram sho to defaultajos konfigos sainstalejis lai pec tam ip:ports varetu remote pieslegties un paložņāt pa manu e-mailu vai ko citu, nozagt kadu kuukiju, dazhas paroles 😀 vai vel kautko 😀

    #197036
    samurajs
    Participant

    Hey, macbeton, tas mani interesē!

    Kur var dabūt Windows Macbeton edition? Mēs sarīkosim contestu Macbeton_Win vs. QueenZ_OS 😀 :devil:

    #197037
    ob1
    Participant

    Pieskaiti ob1_edition arī varbūt …

    #197038
    Andron MacBeton
    Participant

    Morpheus wrote:
    macbeton wrote:
    Kas ir e-conf?

    Tu vispār saproti ko tu tur murmulē?

    nē nu ja tu nesaproti ne mana vaina 😀 piemeeram sho to defaultajos konfigos sainstalejis lai pec tam ip:ports varetu remote pieslegties un paložņāt pa manu e-mailu vai ko citu, nozagt kadu kuukiju, dazhas paroles 😀 vai vel kautko 😀

    Tu esi absolūts debīlis. Nebrīnītos ja arī kuņasbērns.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 24 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā