Win OEM var/nevar?

Sākumlapa Forumi Software Windows Win OEM var/nevar?

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 31 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #275543
    aIgArXLV4325
    Participant

    ka tur galu gala īsti ir?

    laikam ,to nekad nevarēs uzzināt!

    #275544
    usins
    Participant

    Nu kā, OEM ir jāpērk kopā ar jaunu datoru. Pavadzīmē jābūt norādītam, ka OS un dzelži prikti vienlaicīgi. Jo ja tā nebūs, tad licenze skaitās nederīga.

    #275545
    aIgArXLV4325
    Participant

    ja komi lieku pa daļām tas skaitas kopā ar os oem

    nevis pērku datoru ko piedāvā veikala ,bet bet salieku pats cipa korpuss procis utt

    #275546
    Willis
    Participant

    Par to ka pavadzīmē jābūt norādītam ka, OS un dzelži pirikti vienlaicīgi attiecas uz juridiskām personām, mans Windows 7 OEM nav pirkts vienlaicīgi kopā ar datoru (nopirkts apmēram nedēļu pēc visu dzelžu pirkšanas) Microsoft Latvija zin un viss ir kārtībā .

    BOOTā salīdzinoši nesen par to bija diezgan gara diskusija .

    #275547
    Foxsk8
    Participant

    Ta vispār, ko čakarēties, paņemt nopirkt pilno un miers, instalē kā gribi, kur gribi, ja piemēram pērkam W7 kaut vai to pašu ultimate zvēru, 200 Ls, padalam pa kādiem 12 – 18 mēnešiem, tie vien 10 – 15 Ls mēnesī OS izmaksās, un W7 jau tev būs noderīgs vēl ilgi un ilgi.

    Ta vispār ko mocīties, kā tur bija ar to W7 trial lietošanu, 30 dienas, 120 dienas? Uztaisam sistēmas klonu, saliekam visādas trial programmas virsū, un miers, uztaisam sistēmas klonu, un reizi mēnesī kādā 7dienas vakarā taisam sistēmas atjaunošanos, vienīgi nezinu vai W7 pats nepierakstās klāt, bet nu uz Adobe Produkciju šāda sistēma darbojās, protams, uzinstalējot softu, nedrīkst viņu palaist. Nu kaut kā tā varētu provēt. Atnāk tev pārbaude, neko nezinu, viss man ir trial use.

    #275548
    aIgArXLV4325
    Participant

    Es pajautāju vienam internet veikala pārdevējam un viņš man ar atbildēja ,ka oem nav obligāti jāpērk kopā ar datoru ,bet juridiskām gan obligāti.

    #275549
    usins
    Participant

    Kā jau rakstīju, 2 nedēļu laikā jānopērk licenze. tas attiecas gan uz Juridiskām gan Privāt personām. Nav nekāda atšķirība, jo OEM arī āfrikā ir OEM. Tā licenze ir par pāris LS lētāka, jo ķipa tiek dota līdzi komplektā ar dzelžiem.

    BSA pateiks tieši to pašu. Un diez vai veikalnieki ies pārbaudit tavu datoru mājās, ja notiks kaut kāds kāzus un no tavas IP netīšām uzlauzta kādas iestādes mājaslapa, datubāze… Pārbaudīs visu.

    #275550
    usins
    Participant

    Ar trial neizlīdzēsies, jo īpaši ja viss būs trial, tad atnāks pie tevis pēc mēneša. ja vēl lietosi trial, tad liks vai nu naher noņemt vai 3 mēnešu laikā visu nopirkt. nav vairs BSA tik stulbi. tūļi viņiem ar labā līmenī. Viņi tagad pat meklē reģistros (arī dzēstajos). ja gribi BSA mājaslapa ir pieejami daži bezmaksas tūļi ko viņi lieto.

    Un pats labākais, ja viņi atrod kādu mp3 uz tava datora, viņi moentā piezvana akka/laa lai atbrauc pārbauda vai ir pirktas vai ne. ir pieredze.

    #275551
    aIgArXLV4325
    Participant

    priekš kam man vēl pirkt licenzi ,ja es nevis no torenta novelku ,bet veikala nopērku un man ir čeks ,kastīte ,disks windowsa.Tāpēc BSA nevar man pateikt ,ka es pirātisko lietoju Es viņiem parādu čeku un tur var redzēt kur ir pirkts ,būtībā tas pārdevējs ir pārkāpis likumu un no viņa jāprasa atbildība vai no veikala īpašnieka par to ka viņš pārdeva oem ,ja tā.un ja tik tiešām nevarētu pārdot oem versiju bez kompa parastam mirstīgam ,bet to veikali dara un nejau kalt kādi pagrīdas kantori ,tad jau micrasofts sen būtu iesūdzējis visus tiesā

    Ja jau wilis saka ka maikrosofts zin!Un vispār ,nēsmu dzird;ējis ka latvija BSA apmeklē parastos cilvēkus ,tas ,ka taisa reidus firmas, ofisos tas ir dzirdēts tā jau ir juridiska persona.

    #275552
    usins
    Participant

    1. kārt – Likumu nezināšana neatbrīvo no atbildības.

    2. kārt- veikalos var pārdot OEM, jo var 15 dienu laikā jaunam dzelzim piepirkt OEM. Un pārdevējam nav tiesības pieprasīt pierādījumus, ka dzelzis nesen pirkts.

    3. kārt- pāslaik jābaidās juridiskajām personām.

    Ja nelēkās un nekasīsies ar kontrolieri no BSA, tad viņi izrāda sapratni, un ja mājās arī nebūs 100% ievērots OEM princips, pievērs acis, jo naudu esi tērējis. Moš vnk nolasīs lekciju, ka firmāgan vaajg visu korekti.

    #275553
    aIgArXLV4325
    Participant

    Nu tagad viss ir skaidrs ,kas un kā!

    Paldies.

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 31 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā