Win XP draiveru update

Sākumlapa Forumi Software Windows Win XP draiveru update

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 40 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #150040
    RicoPico
    Participant

    Vēlos uzzināt, vai priekš Windows XP vides pastāv kāda iespēja visus draiverus atrast un novilkt līdzīgi, kā to dara Windows 7? Kāds 3rd-party softs, vai kas tamlīdzīgs.

    Vai arī- esmu dzirdējis, ka ir iespējams visus draiverus eksportēt pirms OS pārlikšanas. Un pēc tam tos atjaunot. Vai kāds ir saskāries ar tādām utilītām? Un varbūt var ko ieteikt?

    [img]https://bildites.lv/images/bor9cj5dqautweg292tz.jpg[/img]

    #218665
    Wuu
    Participant

    W7 draiveri nederēs XP. Automātiska Xp updeitošana arī spēj atrast draiverus, bet protams ne tik labi kā W7. Es domāju ka vieglāk draiverus ir novilkt no ražotāja mājaslapas un glabāt diskā. Parocīgāk!

    #218666
    RicoPico
    Participant

    Es nemaz negribu lai w7 draiveri derētu XP. Gribu apiet to jāšanos ar draiveru meklēšanu katru reizi, kad man kāds palūdz pārinstalēt XP (pie nosacijuma, ka nav draiveru CD, protams).

    #218667
    linx
    Participant

    Novelc kādu driver detective vai ko tādu 😉

    #218668
    rajah
    Participant

    jājājas? kaut kas traks 😀 mn gan tā negadās.

    tak saviem dzelžiem uzzini ražotāju mājas lapas un miers.

    https://datuve.lv/raksts/1189/Nedaudz_par_draiveru_uzstadisanu

    #218669
    aoma
    Participant

    neklausi tak to pajoliņu wuu. XP gadījumā, atšķirībā no win7, pats neatradīs neko, nerunājot nemaz par tīklenes draiveri, kas ir pats svarīgākais, lai pēc OS pārinstalēšanas kaut ko atrastu netā.

    ja viss jau ir un darbojas, tad varu ieteikt Driver Max, arī bez maksas reģistrācijas lieliski bekapo un atjauno visus vitālos draiverus.

    p.s. der arī svešiem dzelžiem, ar nosacījumu, ka sistēma ir vēl pie dzīvības.

    #218670
    RicoPico
    Participant

    rajah wrote:

    tak saviem dzelžiem uzzini ražotāju mājas lapas un miers.

    To es arī saucu par jāšanos. Daudz ērtāk būtu palaist softu, lai tas pats visu atrod, novelk, sainstalē. A es tikmēr dzeru kafiju un neiespringstu. 🙂

    Tuliņtestēsim DriverMax. Izskatās simpātisks. 🙂

    #218671
    jazzer
    Participant

    Driver Checker Portable.Darbojas labi.Meklē krievu saitos, tikai, protams,jāpārbauda, vai nav zaraza kāda iekšā.

    #218672
    Wuu
    Participant

    Nu vel jau var torentos meklēti driveru vāceles, 5 gb driveru vienā DVD ripulī. Uz vecākie datoriem strāda diezgan labi, bet man tik un tā patīk labāk ar rociņām salikti.

    Un aoma audz biksēs XP spēj atrast draiverus, īpaši vecākām kastēm. Un vel jau vajag noskaidrot kāda gada XP disku lieto. Xp ir sākts ražot 2001 gadā, ja tev kaut kādā 2002 gada XP disks, tad nav ko velti cerēt par lielu driveru atbalstu pēc instalācijas.

    #218673
    RicoPico
    Participant

    Wuu, un kā tad ir ar TinyXP, kur visi draiveri ir izvākti? Tur arī jāaug biksēs?

    #218674
    Wuu
    Participant

    RicoPico wrote:

    Wuu, un kā tad ir ar TinyXP, kur visi draiveri ir izvākti? Tur arī jāaug biksēs?


    Ar TinyXp pašam jārēķinās, kā nekādu ekstru tu nedabūsi. Un klientiem tādu neliksi, jo kad sāksies problēmas ar kāda jaunāka softa atbalstu, pašam vien nāksies risināt.

    #218675
    RicoPico
    Participant

    Wuu, un tieši tapēc ir izveidots šis topiks. Einšteins, mļin. 😀

    #218676
    aoma
    Participant

    Wuu wrote:

    Un aoma audz biksēs XP spēj atrast draiverus, īpaši vecākām kastēm. Un vel jau vajag noskaidrot kāda gada XP disku lieto. Xp ir sākts ražot 2001 gadā, ja tev kaut kādā 2002 gada XP disks, tad nav ko velti cerēt par lielu driveru atbalstu pēc instalācijas.

    interesanti, kā xp atradīs draiverus, ja nebūs pieejams internets? Protams, ja vien neinstalē “kreisās” windas, kam šādi tādi draiveri + trojāņi jau ir integrēti.

    Draiverus meklēt torentos… psc

    #218677
    Wuu
    Participant

    Citiem atrod, citiem nē. Kā paveiksies un ja interneta nav, tad tāpat neviena programma nepalīdzēs. Tad vienīgais variants paliek DVD ripulis ar 5 gb draiveru, pats tādu nelietoju. Bet zinu ka cilvēks valsts iestādes apkalpo un ripuli bez apstājas liela, jo laika ekonomija.,

    #218678
    WerNeo
    Participant

    linx wrote:

    Novelc kādu driver detective vai ko tādu 😉

    Vēl kaut ko iesaki.. 🙂

    Uzlikt visai noderīgo Antivirus 2009, piemēram!

    #218679
    aoma
    Participant

    Wuu wrote:

    Citiem atrod, citiem nē. Kā paveiksies un ja interneta nav, tad tāpat neviena programma nepalīdzēs. Tad vienīgais variants paliek DVD ripulis ar 5 gb draiveru, pats tādu nelietoju. Bet zinu ka cilvēks valsts iestādes apkalpo un ripuli bez apstājas liela, jo laika ekonomija.,

    nu tad nevajag brīnīties, ka valsts mums rullē. Pēc noklusējuma xp oriģinālajā diskā (man tāds ir) nav nekādu papildus “fīču” un visi draiveri ir jāsameklē ar “rociņām”, tālākais jau ir katra paša ziņā.

    p.s. ja nav interneta, tad var izmantot AutoPatcher, to gan iesaku nēsāt līdzi ripulī.

    #218680
    Wuu
    Participant

    Konkrēti manai mātesplatei XP uzreiz strādā internets, un pēcāk caur windows update piedāvā nVidia, Samsung monitora un skaņas kartes draiveri.

    #218681
    m_janis
    Participant

    Nu ja vecā sistēma nav galīgi nograuta, izvilkt draiverus ir elementāri. Ilgu laiku lietoju My Drivers Pro 3.31, bet kopš atradu Driver Magician un Driver Genius Pro – pārmaiņus lietoju šos.

    Vismaz tīkla draiveri iepriekš sagatavot vajag vienmēr, lai nebūtu pārsteigumu, pārējos jau var “sasēņot”, ja nepieciešams.

    #218682
    aoma
    Participant

    Wuu wrote:

    Konkrēti manai mātesplatei XP uzreiz strādā internets, un pēcāk caur windows update piedāvā nVidia, Samsung monitora un skaņas kartes draiveri.


    tad jau var puslīdz saprast ko murmulē, tikai ņem vērā, ka joprojām ārkārtīgi daudz lietotāju līdz tādai platei kā līdz magelāna mākonim minimums

    #218683
    Stat1CX
    Participant

    Wuu wrote:

    Konkrēti manai mātesplatei XP uzreiz strādā internets


    Tas tādēļ ka tev viņa ir veca kā pasaule, pamēģini uz kaut cik mūsdienīga dzelža, nekas nestrādās.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 40 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā