Win XP draiveru update

Sākumlapa Forumi Software Windows Win XP draiveru update

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 40 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #218684
    Professor35
    Participant

    lieto K Systems kas ir draiveru paka, tīkla un mātesplates pat monitoru draiveri tur būs

    vai kā saka Wuu ir visādi xp dvd kas apvieno sevī xp+softs+draiveri, piem. ir tāda zver dvd

    ar draiveru kaudzi iekšā bet tādas eksotiskas lietas kā teiksim web kameras utt. draiveri tur liekas nebūs

    #218685
    richijs
    Participant

    Ha ha un izmatojot tādu propresoru pakalpojumus lietotājs dabū savā īpašumā virusainu pārbāztu os ar visu nevajadzīgo, nemaz nerunājot par os legalitāti 😀

    Manas pārdomas: tikai tīru instalāciju + nlite un kādu lielo draiveru disku 🙂 bet nekādās black editon, zver dvd u.c brīnumus… čakars lielāks, bet vismaz nebremzējoša os

    #218686
    drunk_lizard
    Participant

    plopesols un wuu kaarteejo reizi izceljas ar veertiigiem padomiem….

    #218687
    ob1
    Participant

    ķirzak, neesi tik bargs pret tiem diviem, da te gandrīz visi nes sviestu… 😀 drīz varēsim to sviestu sākt exportēt. 😀

    #218688
    Snorx
    Participant

    Pašlaik izmantoju driveru pakas no driverpacks.net, ja nav galīgi svaigs dzelzis, tad atradīs praktiski visu, vienīgais, ka samērā ilgi meklē pa to ripuli, ja liek automaticaly search for drivers. Jamiem lapā ir principā gandrīz visi galvenie dzelži, papildus aprīkojumiem pakas var pameklēt forumā.

    #218689
    RicoPico
    Participant

    Nu man tām draiveru pakām līdz galam nav uzticības, ka tanīs būs tieši tie draiveri, kuri man vajadzīgi. Uzliksies kaut kādi universālie, kuri pēc tam sāks gļukot. Nevajag man tādus priekus.

    #218690
    ob1
    Participant

    Hmm, vai tādu jēdzienu kā WHQL šeit kāds ir dzirdējis, umņiki?

    #218691
    RicoPico
    Participant

    ob1, pastāsti sīkāk, lūdzu. Jo cik es te palasījos, tas “Windows Hardware Quality Labs” ir tikai testēšanas tūlis, kurš nosaka, vai dzelži atbilst šai uzlīmei:

    [img]https://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/c/c6/CertifiedForVistaLogo.gif[/img]

    #218692
    Snorx
    Participant

    Nu no sākuma paskaties viņas un tad spried- tajās pakās nav nekādi universālie driveri, bet gan smuki pēc piederības, paaudzēm un pa ražotājiem sakrāmēti. par whql neesmu pētījis, bet katrā ziņā pārprasījis nav nevienu reizi, vai tiešām vēloos likt vai tomēr ne 🙂

    #218693
    ob1
    Participant

    RicoPico, šo terminu (WHQL) iepostēju, lai pievērstu uzmanību, ka draiveris, kurš it kā uzlīda un it kā strādā ne vienmēr ir tas labākais/stabilākais.

    Normāliem kompju ražotājiem (arī komplektējošo daļu ražotājiem) mājas lapā var novilkt WHQL draiverus – tas nozīmē, ka šie draiveri ir testēti uz šīs iekārtas un atzīti par labu esam.

    A tie diski ar draiveru kolekcijām satur HVZ ko.

    Un pēdējais ko darīt, ir instalēt draiverus no ražotāja oriģinālā diska. Tos diskus ražotājs saštancē miljonos, kad sāk iekārtu ražot, un pēc tam dod klāt iekārtām, parasti pat neparūpējoties par updeitiem. Tādos diskos draiveri parasti ir gļukaini.

    #218694
    RicoPico
    Participant

    Ob1, un ko Tu iesaki? Tomēr piekopt jāšanos, un katru draiveri vilkt no ražotāja mājaslapas?

    #218695
    ob1
    Participant

    Tā nav jāšanās, tas ir process… un manuprāt – patīkams process, tikai ir jāiemācās to izbaudīt. Nu un tajā mājas lapā vienalga ir jāiet – vajag tak nočekot vai BIOSam nav updeiti.

    Hmm, a ko tu iesaki, taisīt kompjus ar šķībiem draiveriem un pēc tam brīnīties kāpēc gļuko?

    #218696
    RicoPico
    Participant

    Es neko neiesaku. Es meklēju atbildi uz savu jautājumu. Kuru varētu formulēt arī kā: “Kā pareizāk/ātrāk/efektīvāk meklēt/instalēt draiverus svaigai OS (šinī gadijumā XP)”.

    Ea ar visām četrām piekrītu Tev, ob1, ka pareizāk ir vilkt draiverus no ražotāja mājaslapas, taču tas neatbilst kritērijiem “ērtāk un ātrāk”, līdz ar ko uzvīd jāšanās aroms.

    Š obrīd man ir situācija, ka gļuko tikko uzinstalēts NIC draiveris, kurš tika ņemts no Dell mājaslapas (protams, ka atbilstošam dell lapsim). Reku skrīnšots ar to, ko man piedāvā Dell mājaslapa. Š…ēmu pirmo piedāvāto draiveri. Gļukains. Strādā tikai tad, ja manuāli ieraksta IP, lai gan vajadzētu strādāt DHCP.

    [spoil][img]https://bildites.lv/images/hse0cqoesjjpl2f8tmmb.jpg[/img][/spoil]

    Par BIOS pāršūšanu- nekad to neesmu darījis, tāpēc mazliet nedrošs jūtos, ka nenograuju veco lapsi pavisam. Visnotaļ atbildīgs pasākums esot tā BIOS apdeitošana.

    #218697
    ob1
    Participant

    Starp citu – tavā gadījumā tieši BIOSa updeits, iespējams problēmu atrisinās.

    A vēl var pameklēt tīkla kartes ražotāja lapā…

    Vispār jau ar tiem vecajiem dzelžiem ir grūti. Viens no variantiem ir gūglēt VEN_xxxx&DEV_yyyy, protams, tad par whql var aizmirst… bet nu vecam lūznim bez zināšanām vajadzīga arī zināma deva intuīcijas…

    P.S. ar 3COM-iem ir šaize, tiem bieži vien draiverus sameklēt/uzlikt ir vairāk māksla nekā zinātne. Un tas jau ir tas foršais – gandarījums, kad tādu mironi pacel.

    🙂

    #218698
    Foxsk8
    Participant

    Kāds te par tinyXP ieminējās 😀 Reāli standartā uzliekas realtek tīkles draiveris, un viss strādā ok. Ob1 biju ielaidis uz savu tiny sistēmu, teica ka ir ok un visu svarīgo varējām izdarīt, jaunākie softi viss šancē ok, taka ja neesi testējis, nepļurksti.

    #218699
    jauneklis
    Participant

    Es te paskatijos vai visi draiveri vietā uz manu portatīvā un atklāju , ka [img]https://content5-foto.inbox.lv/albums115175011/arturs~citovics/20-11-2009/image001.png[/img] Cik saprotu man tie draiveri ir kompi , bet viņus vajag updeitot vai ko citu ? Sarkanajā krāsā >

    #218700
    RicoPico
    Participant

    foxsk8 wrote:

    Kāds te par tinyXP ieminējās 😀 Reāli standartā uzliekas realtek tīkles draiveris, un viss strādā ok. Ob1 biju ielaidis uz savu tiny sistēmu, teica ka ir ok un visu svarīgo varējām izdarīt, jaunākie softi viss šancē ok, taka ja neesi testējis, nepļurksti.

    Par ko Tu vispār runā? Es kā reiz tagad arī mokos ar to TinyXp (Experience rev 09). Un pričom reatlek? Man ir problēmas ar 3COM. Nešaubos, ka viss pārējais griežas rūkdams, bet šobrīd esmu apstājies pie NIC gļuka un 3 unknown device’s iekš Device Manager.

    #218701
    ob1
    Participant

    RicoPico, paskaties iekārtām VEN_xxxx&DEV_yyyy. Pagūglē. Tā visu var atrast.

    #218702
    RicoPico
    Participant

    Starpcitu, ja nu kādam noder- te ir nepilnus 50 KB smaga utilīta, kura izloba no sistēmas visus VEN_xxxx&DEV_yyyy un tam līdzīgos.

    https://www.failiem.lv/list.php?i=izyjjl

    #218703
    Professor35
    Participant

    richijs wrote:

    Ha ha un izmatojot tādu propresoru pakalpojumus lietotājs dabū savā īpašumā virusainu pārbāztu os ar visu nevajadzīgo, nemaz nerunājot par os legalitāti 😀

    Manas pārdomas: tikai tīru instalāciju + nlite un kādu lielo draiveru disku 🙂 bet nekādās black editon, zver dvd u.c brīnumus… čakars lielāks, bet vismaz nebremzējoša os

    richijs

    tu tak esi galīgi traks kāda vīrusaina pārbāzta os domā ja tu instalē visu kas pagadās nepārbaudot ar antivīrusu tad arī citi tādi ir, pie tam zver dvd nāk līdzi vairāki svaigi antivīrusi. Zver dvd ir jau optimizēta un ja kāds gribēs to vēl vairāk optimizēt tas viegli varēs atslēgt nevajadzīgos servisus iekš tās, tas tak ir elementāri pat štrunta lizards ar to tiktu galā.

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 40 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā