Win XP instalācija caur USB bootable

Sākumlapa Forumi Software Windows Win XP instalācija caur USB bootable

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #157436
    Anonīms
    Neaktīvs

    labdien! šodien visu dienu mēģinu pārinstalēt Acer netbook caur USB bootable flash jo nav CD-rom…

    Bootable USB taisu caur WinSetupFromUSB 0.2.3, bet katru reizi kkādas problēmas.. ta instalējot nevar atrast failu iekš i386, tad rāda ”Setup has recognized the following mass storage devices in your computer

    ir kāds vieglāks un pārbaudīts veids kā instalēt caur fleshu, citādi man maz laika jo ir darbs un ir arī citi darbi ko darīt, bet te ar windows jātiek galā vēl///

    #292005
    Anonīms
    Neaktīvs

    Papildinājums..

    Tagad man piedāvā instalēt Windows iekšā 32Gb flešā tas ir tajā kurā atrodas Windows instalācija..

    tas ir neatrod vairs HDD,,, kā to var labot?

    #292006
    Anonīms
    Neaktīvs

    Var būt vaina tāda ka sākumā rādīja tos missing files jo nevar uzstādīt SP3 kā pirmo? vajag būt bāzei SP1 vai SP2? jo tieši Sp3 es centos uzstādīt sākumā… un otrajā problēmā ka mana operētājsistēma neatbalsta SATA HDD?

    #292007
    usins
    Participant

    Pirmkārt: XP neatbalsts SATA, vajag iešūt draiverus. Ja zini kas ir nlite.

    2. BIOS iestati, ka caur F12 var izvēlēties no kā palaisites, bet boot order izvēlies, lai HDD ir pirmais, jo savādāk C: piedāvās fleshku nevis HDD

    3. Nākamreiz padomā, vai nebija jēga samaksāt 10ls lai to izdara zinošs cilvēks un nebūtu sev jāčakarē visa diena.

    #292008
    plugandpray
    Participant

    Kas tā jums te par kaut kādu mēneša frāzi top par to zinošo cilvēku? Kam tad forums ir domāts? tikai zinošiem cilvēkiem vai kā?

    #292009
    Andron MacBeton
    Participant

    Tu *** vai saliecies?

    Ko tu te sagaidi? Ka ķirurgam atomfiziku iemācīs?

    Ja *** nejēdz neko no kompjiem tad *** nesamaksā kādam kas jēdz?! *** ! Neredzi kur ir ekonomikas *** ? TE IR! Viņš sēd&ākstās stundām/dienām, tērē elektrību un *** prātu citiem, nevis samaksā 5-10Ls kādam (tautietim) kas to izdara pareizi! TÄ€ IR EKONOMIKAS ***!

    #292010
    Andron MacBeton
    Participant

    Vienīgā problēma ir ka tu esi LOHS! Aizbrauc nahui uz ārzemēm!

    #292011
    shady
    Participant

    Vispār jau te ir koks ar diviem galiem. No vienas puses jau pareizi ir, nevar tagad ņemt un iemācīt kādam 5min laikā visu, ko esi krājis n-to gadu garumā. Tā ir pieredze, zināšanas.

    Bet no otras puses – kā lai “jauniņais” ko iemācās? Forumi u.c. veida vietnes ir neizmērojama informācijas glabātuve, kur var apgūt daudz zināšanu, lai sāktu jau pats ķimerēties un iegūt praktisku pieredzi. Kaut vai piemērs esmu es pats. Es vairākus gadus pavadīju red-only režīmā lasot forumu, visas tēmas, jo man tas interesēja. Ar visu informācijas bagātību papildināju “starta” zināšanas. Tagad ir n-to gadu pieredze strādājot ar tehnoloģijām un forumus lasīt nesanāk laika, bet 100% nevar noliegt to, ka tas palīdzēja visu iesākt.

    Tā kā, ja ar padomiem nevar palīdzēt konkrētajam palīdzības prasītājam, tas nenozīmē, ka ar padomiem tu nepalīdzi vēl citiem simtiem / tūkstošiem lasītājiem, kuri googlē atbildes vai ir regulāri lasītāji.

    Noteikti arī tu pats mēdz meklēt atbildi gūglē, kādā sev interesējošā jautājumā, bet ja visās iespējamās vietās būs viena atbilde “samaksā 5/10 ls datorspecam”, tad šaubos vai tu , beton, būtu apmierināts.

    #292012
    Anonīms
    Neaktīvs

    te UK ir bišku dārgāk par tiem 10Ls, bet oke paldies tiem kas centās palīdzēt… Lasot angļu forumus ar dažām kļūdām tiku galā, bet tagad rādās ka nevar atrast kādu no failiem un code error.. 2 code error esmu jau izlabojis, bet pie code error 14 es neko nevaru atrast ://

    vai varētu būt ka kāds hdd vai ram ir pie vainas?

    #292013
    shady
    Participant

    Neiedziļinoties tavā problēmā (error code 14 – winxp setup | un pārējie varianti), ieteiktu paņemt citu instalācijas iso un citu “iso to usb” softu, un izmēģināt par jaunu (ņemot vērā usins ieteikumu par SATA un nLite).

    #292014
    usins
    Participant

    UK arī var atrast normālu cilvēku, bet nu vieglāk TEV būtu dabūt USB cd/dvd iekārtu. Ieteicu meistaru, jo ir samērā grūti ieskaidrot cilvēkam forumā kas un kā jādara, jo īpaši par tēmu, kura ir 100 reizes aprakstīta un pat ļoti smalki.

    Bet nu šeit izskatās, ka ir bojāts instalācijas disks. Un, ja vēlies no us instalēt, tad vieglākais tūlis tam ir šis:

    https://www.pendrivelinux.com/yumi-multiboot-usb-creator/

    Tur tagad ir funkcija vienā flešā ievietot gan linux gan windows xp/vista/7/8 un Hirens, Falcon, backtrack utt. ļoti laba programma, lai ātri izdarītu sarežģītas lietas.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā