Win XP uz aizvēsturiska laptopa

Sākumlapa Forumi Software Windows Win XP uz aizvēsturiska laptopa

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 55 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #178784
    samurajs
    Participant

    Man nu liekas, ka analfabētisms nu ir sasniedzis savus kalngalus! Pirms kāds ko runās par Windows reģistru un tā čakarēšanu, lai vismaz uzzin kas tas par zvēru un ko tas ziemā ēd!

    https://en.wikipedia.org/wiki/Windows_Registry ENG

    https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A0%D0%B5%D0%B5%D1%81%D1%82%D1%80_Windows RUS

    Fox, vismaz tu neblamē firmu un nejauc Windows iestatījumus ar reģistru, kas ir pa pusei virtuāls!

    #178785
    Foxsk8
    Participant

    Nu nezinu, viss jau var būt, zin kas man besī, tas ir tas, ka noliek lietas, ko paši nav izmeiģinājuši.

    Tas būtu tas pats, padzirdu, ka tādas un tādas cigaretes ir mēsls, protams es tādas nepikšu, jo redz, tās ir sliktas.

    Neesmu reģistra guru un tas man nav vajadzīgs. Gribat lietojat, gribat nelietojat. Te nekas nav uzspiests.

    P.S. Laikam nāksies izveidot kādu ticamu video ieskatu par savu versiju, ko īsti var iegūt ar to “Tiny” reģistru.

    Graafiene wrote:

    Tā no malas paskatoties uz Tiny XP rodas priekštats, ka tas ir kas mazs, apgraizīts un nespējīgs :suck:

    Tas protams ir tīri subjektīvais manis “kā blondīnes” viedoklis!

    Viss jau var būt, bet ja piem tev kaut kāds pašvaks PC un neko daudz no viņa tev nevajag, tad var to Tiny lietot. Man kā pamata OS neder, jo web serveri nevaru darbināt.

    Īstenībā tam tiny xp ir tā, cik daudz plusu, tik daudz mīnusu. Katram ir jāizvēlās pašam, ko lietot, ko nē.

    Samuraja gadījumā es lietotu labāk kaut kādu sagraizītu XP, nekā Win98, portams jāskatās kas būtu piemērotāks konkurētajām vajadzībām.

    #178786
    samurajs
    Participant

    Tiny nemaz nav reģistrs, bet tas ir standarta Win XP, no kura daudz kas ir izmests laukā.

    TweakUI ir Windows uzstādījumu programma, kura grafiski ļauj veikt izmaiņas, kuras parastā kārtībā grūti pieejamas vai vispār nav pieejamas. Ar to ļoti piesardzīgi jārīkojas, man jau sanāca veikt recovery uz tā laptopa pēc eksperimentiem.

    Tas tā -zināšanai.

    #178787
    Foxsk8
    Participant

    Paņem https://notepad.lv/RegTweaks.reg un notestē. Pateiksi, ka tas nav reģistra uzlabojums? Es vismaz tā viņu saucu par tiny xp reģistra failu, varbūt jūs domājiet, ka es ņemu visu lielo reģistru un lieku virsū orģinālajam? 😀

    Palasi iekš tā faila komentārus, tur ir uzrakstīts, ko kas dara, kā uzlabo ātrdarbību un pielāgo labākai darbībai.

    #178788
    shady
    Participant

    foxsk8 wrote:

    varbūt jūs domājiet, ka es ņemu visu lielo reģistru un lieku virsū orģinālajam? 😀


    Es tā ar sapratu:D Ka tu orģinālo XP reģistru aizstāj ar apgraizīto…Tas pēc manām domām novestu pie sys avārijas.

    #178789
    Foxsk8
    Participant

    Sorry, laikam neprecīzi izteicos. Es bieži lietas saucu tā, kā es tikai tās saprotu pa savam, nevis ka cits saprastu tieši tā, kā es to biju domājis, tāpēc arī rodas nesaprašana, tb nevar saprast, ko es ar to biju domājis.

    #178790
    Graafiene
    Participant

    foxsk8 wrote:

    Es bieži lietas saucu tā, kā es tikai tās saprotu pa savam, nevis ka cits saprastu tieši tā, kā es to biju domājis, tāpēc arī rodas nesaprašana, tb nevar saprast, ko es ar to biju domājis.


    5x pārlaīju un jei bogu nesapratu ko Tu ar to biji domājis :ooo: plz iztulko ;.

    #178791
    Foxsk8
    Participant

    Piem es teiktu: “Sistēma tiek beidzēta” 😀 vieglāk būtu saprast “Shut down”. Nu tas ir mans gadījums, ka bieži lietas saucu savā valodā tā, ka es tikai tās saprotu, ar rakstīšanu tā pat, rakstu tā, kā tikai pats saprotu. Tur vēl daudz un smagi jāpiestrādā 😀

    #178792
    Graafiene
    Participant

    Un es lietoju datoru kuram taustiņpogu plakandēlis ir dikt izļurkājies, bet atsvaidzes intensitāte pēc noklusējuma atbilst mūsdienu pasībām :devil: :giggle:

    #178793
    samurajs
    Participant

    Beidziet tak spamot reiz… :grr:

    GOM player[/url]. Iesaku visiem! CPU patēriņš ar DVDRip filmu =60-80%![/color]

    Vissliktākie rezultāti – WMP… :die:

    #178794
    Graafiene
    Participant

    Samuraj… [img]https://img103.imageshack.us/img103/9321/revcy0.gif[/img] [img]https://img105.imageshack.us/img105/1561/paijeg3.gif[/img] sorz..nu neesmu es godīga meitene ;.

    #178795
    drunk_lizard
    Participant

    foxsk8 wrote:

    Sorry, laikam neprecīzi izteicos. Es bieži lietas saucu tā, kā es tikai tās saprotu pa savam, nevis ka cits saprastu tieši tā, kā es to biju domājis, tāpēc arī rodas nesaprašana, tb nevar saprast, ko es ar to biju domājis.


    apsveicu notepad ar iipasji talantiigu administraatoru…

    noreecos ne pa jokam….

    #178796
    memorex
    Participant

    Es sēdētu uz tā paša W98se, bet iesaku mēģināt virsū bāzt windows mobile 6…

    #178797
    samurajs
    Participant
    #178798
    msh
    Participant

    Samuraj beidz ākstīties un izvēlies vienu no trijām os – vienu no divām aizvēsturiskām – winnt 4.0 un win98se vai ne tik ljoti aizvēsturkso win2k 😀

    #178799
    samurajs
    Participant

    msh: tas nav interesanti, tad jau MS-DOS ar var uzlikt 😀 Nu par win2k var padomāt, modēms šito atbalsta (pēc papīriem). Bet no 2.puses man optimizēts XP tīri jauki iet 🙂

    #178800
    memorex
    Participant

    kā jau rakstiju, mēģini likt windows mobile, tas varētu tikai tītri jauki iet

    #178801
    samurajs
    Participant

    memorex: ideja kà mùris 😉 Nav gan dzirdèts par win mobile uz parastàm sistémàm, bet varètu bùt interesanti. Tik kà tam lai netu piedabù? Modèms atbalsta tikai win2k, xp, Mac un jaunos Linux.

    #178802
    msh
    Participant

    Samuraj tu ar to savu ūbermoderno draiveri… 😀 Pasaki vismaz, vai ir WDM

    #178803
    samurajs
    Participant

    msh: Nē, wdm nav, bet par to ir tas stulbais Hujawei UMTS modēms 😀 Un ar to ir tikai 2 varianti – iet nets vai neiet. Softs tanī Hujawei ir iešūts rūpnīcā, neko mainīt nav paredzēts.

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 55 kopumā)
  • Tēma ‘Win XP uz aizvēsturiska laptopa’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā