Win XP uz aizvēsturiska laptopa

Sākumlapa Forumi Software Windows Win XP uz aizvēsturiska laptopa

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 55 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #178804
    WerNeo
    Participant

    Teikshu taa… Ja RAM pateerinjsh ir zem 70Mb… Saak ciest XP normaalai dziiviibai svariigas lietas.

    #178805
    osh
    Participant

    samurajs wrote:

    Drono – tukšgaitas noslogojums (ja atslēdz torrentus, AV un visu citu startup programmatūru) jebkuram mūsdienu PC ar Win XP ir tuvu 0% – uz 4 PC par to pārliecinājos. Vista gan rijīgāka.

    Jā, šoreiz tev taisnība. Man Vista tukšgaitā ar ieslēgtu Utorrentu, Firefoxu, Thunderbirdu, Skaipu noslogo procesoru par šausminošiem 1-5 procentiem. Laikam vajadzēs kaut kādus procesus apgraizīt vai arī būs jāpāriet uz XP. Stulbais Maikrosofts uztaisījis tādu rijīgu OS, ka vemt gribās. Un kādēļ? Nekā kardināli jauna takš tur nav. :no:

    #178806
    msh
    Participant

    Samuraj tu gribi teikt ka tas hujavej ir vienīgais UMTS modēms pasaulē? 😀 Man manas linuxības sākumā bija periods – nedēļa uz fedoras, nedēļas nogale uz winxp [lētais dialups un conexant based modēms], šī problēma tika atrisināta no radinieka aizņemoties ārējo seriālo modēmu – un tad bija otrādi līdz es tiku pie pieslēguma 😀

    #178807
    samurajs
    Participant

    msh: man tagad nav mājās cits modems, tikai hujawej 😀 ! Klients ar šo taisās strādāt laukos. Vispār eksperimenti pabeigti – rīt būs pilna atskaite!

    #178808
    rikis15
    Participant

    a varbūt atbrīvosi 10 mb vietu uz diska un uzinstalēsi Linux Geexbox multimēdiju atskaņo viss kaut ko un maz rij un pats galvenais ir Grub loader kas atpazīs tavu xp ar skaņu video nevajadzētu būt problēmas

    #178809
    samurajs
    Participant

    rikis15 wrote:

    a varbūt atbrīvosi 10 mb vietu uz diska un uzinstalēsi Linux Geexbox?

    Ei d*rst, Raimi, vot tas tik ir Linux, kas 10 mb aizņem! 😀 😀 😀

    Pieņemu ka tu kļūdījies, domāji 10 GB? A uz šitā HDD pavisam 6 GB ir! :win: Un arhaiskajai skaiņas kartei nav ALSA atbalsta – pārbaudīts.

    Patiešām – p0k3 uzbrūk… HELP!!!

    #178810
    Mad182
    Participant

    samuraj, varbūt sākumā painteresējies, kas ir Geexbox? 10GB, ibio 😀

    #178811
    samurajs
    Participant

    Mad182 wrote:

    samuraj, varbūt sākumā painteresējies, kas ir Geexbox? 10GB, ibio 😀

    Painteresējos ibio, You also need to have at least 2 GB of free disk space in order to build the GeeXboX properly mhhhhhhh…. bet te viens 10 mb piedāvā :duno:

    #178812
    nitro
    Participant

    Ir likts pat uz shvakaakiem PC XP un jaa iet kaa vajag – vieniigais nederees izklaidei(varbuut vieniigi muuzikai pie nosaciijuma ka nekas cits netiek dariits paraleeli) bet tas pats par sevi.. 🙂

    #178813
    Anonīms
    Neaktīvs

    Diezgan jauki ziņa . Es tikai stumbled http://www.notepad.lv un gribēju teikt, ka man ir patiesi patika Pārlūkojot Phorum posts. Galu galā es būšu parakstoties uz jūsu RSS barību , un es ceru, ka jūs rakstīt drīz atkal ! liels!

    #178814
    Aldis
    Participant

    Mums ir būt noteikums nedrukāt tēmās kas ir ļoti vecs…

    #178815
    Kualds
    Participant

    Man arī garšo RSS barība! 🙂

    #178816
    root
    Participant

    Mwahahahaaha 😀

    #178817
    buldozers
    Participant

    RSS barība. 😀 Sen nebiju tā smējies. 😀

    #178818
    elvisburdajs
    Participant

    😀

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 55 kopumā)
  • Tēma ‘Win XP uz aizvēsturiska laptopa’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā