Win7 x64 installs

Sākumlapa Forumi Software Windows Win7 x64 installs

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 22 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #151864
    Genādijs
    Participant

    Tātad, esmu jau kādu laiciņu atgājis no visām šīm lietām tāpēc varbūt esmu ko palaidis garām. Problēma sekojoša. Win7 instalācija norisinās abnormāli lēni (man tā šķiet). Likās ka problēma varētu būt ar HDD – nu tad es attiecīgi nogrāvu visas partīcijas boot sektoru un satjūnēju pa jaunam pat papūlējos piedzīt visu ar nullēm. Enivej, rezultāts nekāds. Instalācija tāpat kā iepriekš iet biku zem stundas. Ok tas jau vēl nebūtu nekas bet kakova kompis būtojās ar lielām aizturēm. Tīram svaigam instalācijam pēc idejas vajadzētu pēc paroles ieklabināšanas salādēties mērkaķa ātrumā īpaši ja ņem vērā ka nekādi papildus krāmi nav sainstalēti.

    1) Visticamākais ka jāsāk jau ar BIOS settingiem un cietņa mocīšanu (atkal jau). Te tad jumsīm viela apspriešanai ko labāk AHCI or IDE (ar pirmo variantu būs pagrūti jo bisoam acīmredzot vajadzēs flash uztaisīt – kaut kas sprāgst nost šinī režīmā)

    2) Kādi iemesli bremzēšanai varētu būt?

    3) Parametri kompītim apmēram šādi: Māte – asus P6T Deluxe; Rams – 12Gb OCZ DDR3 PC3-10666 ja nemaldos; HDD 2 gab abi sata II, os uz 250Gb + vēlviens mēsls 600Gb; Video – Asus Radeon HD 4870X2 2Gb. Pa lielam tas laikam viss.

    #244141
    Evers
    Participant

    32-bitu Windows ir mēģināts? Pirms tam kas ar kompi bija, jeb jauns – tikko salikts? Izskatās, ka virsū nāk i sērijas procis. i sērija vispār ir viena liela izgāšanās (atzīstu to neskatoties uz to, ka esmu vairāk intel fans). Nezinu vai līki dēļi, vai tīri Intel vaina, bet problēmas ir ar jamiem bijušas, gan uz Intel, gan uz Gigabyte plātēm, gan kā izrādās arī uz Asus, un tas ir gan ar i3, gan i5, gan i7,

    viens GB dēlis ar i5 – windows darbībā aiztures, bios atjaunots, hdd pārbaudīts, bios izvandīts

    cits GB dēlis ar i7 – par Windows 7 uzstādīšanu var aizmirst kautvai apmetot trīskāršo salto ar alus kausu rokās, XP toties lieliski iet

    Vismaz ar Intel dēli + i3, pēc bios atjaunošanas un neskaitāmām draiveru versijām galvenās sāpes pazuda, tik HardWare acceleration gļuko

    Interesanti, ka ar uz 775 soketa bāzes balstītu komplektācijām tādas nebūšanas praktiski nav bijušas (gan XP, gan W7) un ja ir, tad vairāk tas ir bijis reāls brāķis. Ja negrib neko no 775, tad tikai un vienīgi AMD! 😀

    #244142
    Genādijs
    Participant

    Ak jā proci piemirsu, i7 975 extreme. Un man vajag tieši x64 jo ramu jāizmanto pilnā apjomā. Bet varu arī sporta pēc nomēģināt 32 bitu os. Ja būs iekāriens vakarā nomēģināšu.

    Vispār laikam tad būs jānoflešo bioss.

    A pirms tam vroģi ātrāk būtoja vienīgais kas jauns tas otrais hdd pielikts, bet to atvienoju un nekas jau diži nemainījās.

    —-

    PS. Tikko aizdomājos mož PSU nevelk. Stāv FSP 600wt 700wt un jā zinu ka vajag vairāk aber installs takš nekādu lielo slodzi netaisa ne uz video ne ko citu, tātad diez vai, bet varbūt tomēr?

    #244143
    samurajs
    Participant

    Patiešām pamēģini 32-bit versiju testam. Zinu, ka uz daudz vārgākām iekšām 32-bit Win7 instalējas pa 20 min. un būtojas mērkaķa ātrumā. Tātad pie tavām iekšām jābūt ātrāk par mērkaķi.

    PSU vajadzētu pietikt, vismaz kamēr ūberkrutās spēlītes nespēlē.

    #244144
    Genādijs
    Participant

    Nu par to es arī padomāju jo minimālajām vajadzībām “pagaidām” psu pietiek, būtu jau jāliek kāds kilovats bet šobrīd nav ne laika ne $ tādām lietām.

    Ok, tad vispirms bios upgrade un tad 32 bit os par rezultātiem droši vien rīt.

    #244145
    Genādijs
    Participant

    Nevarētu teikt ka BIOS flash baigi uzlaboja ātrumu (biku tomēr jūt) , bet stabilāks palika gan. 32 bit os neprovēju jo baigais lauziens 100x instalēt un tā kā man vajag tieši x64 tad vēl jo vairāk.

    Jādomā ko darīt tālāk.

    #244146
    Wuu
    Participant

    Man bija pilnīgi tāpat ar bezmaksas W7 Enterprise, tagad uzliku W7 Home Premium no oriģinālā cd un vis iet raiti. Neesi kādu kreiso W7 novilcis, vai tev licenzētais?

    #244147
    Genādijs
    Participant

    Nu šķiet ka te vaina nebūs kreisajā vai labajā. Drīzāk gan kāds līkāks pirksts darot kaut kādus manevrus biosā vai krāmējoties ap hdd. Jams tāds bremzīgs jau no sākta gala. Var būt ka tā x64 īpatnība? Jo kā zināms x64 nebūt nav sinonīms vārdam ātrāks.

    Laikam jau būs tas x86 jānotestē un jāsalīdzina.

    #244148
    Anonīms
    Neaktīvs

    S.M.A.R.T. diskam nočekot vajag vispirms un tad redzēs vai ir vērts tālāk ākstīties.

    #244149
    Genādijs
    Participant

    Ko jāsaprot ar vārdiem nočekot? Ja domā on vai off tad po žizņi defaultā on stāv.

    #244150
    Evers
    Participant

    hdtune vai everestā paskaties smart datus

    #244151
    Genādijs
    Participant

    Vakarā nočekošu to cietni.

    #244152
    Genādijs
    Participant
    #244153
    Stat1CX
    Participant

    Uzspied uz health pogas un paskaties ko tur rāda.

    #244154
    Genādijs
    Participant

    Tur arī rāda ka viss kokos.

    Vopshem fīcha sekojoša: vakar pārslēdzos no AHCI uz IDE režīmu un viss palikaas vēl nedaudz ņiprāks.

    #244155
    Stat1CX
    Participant

    Tad jau droši vien vaina būs SATA/AHCI draiveros, vai arī kāda nesavietojamības problēma starp to SATA kontroleri un win 7.

    #244156
    Genādijs
    Participant

    Nu tad jāmēģina vecākus draiverus krāmēt virsū.

    #244157
    Genādijs
    Participant

    Psc vakar abiem diskiem ieraudzīju iekš SMART crc erroru. Ok, cik liela ir varbūtība ka PSU netur slodzi un vai tas var izsaukt CRC gļuku iekš SMART?

    Viens cietnis ir WD otrs Seagate. Salasījos ka tas mans sīdžets ir mēsls bet vai ta tā būtu noticis ka abi ir baigie sūdi?

    #244158
    Anonīms
    Neaktīvs

    Seagate nau mēsls. Tava loģika ir mēsls. Atslēdz nost visu lieko un padarbojies tad, jo tiktiešām CRC errori var rasties tieši barokļa nepietiekamības dēļ.

    Paņem testeri un pamēri +5 un +12 kamēr dators darbojas, kur problēma?

    #244159
    Genādijs
    Participant

    shmarniidis smalki dirst visi mākam. Un seagate 7200.10 ir mēsls ibo paskaidro kāda suņa pēc pilns nets ar līdzīgām problēmām piebakstīts?

    Protams ka slēgšu visu lieko nost vienkārši zb atkal vandīties pa kasti, es tikai prasīju vai crc var būt saistīts ar nepietiekamu jaudu un viss.

    Un kas attiecas uz testeri – katram droši vien mājās mētājās pa voltmetram vai ne?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 22 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā