Win80 faniem (paturpinot SSD beztēmā iesākto spamu)

Sākumlapa Forumi Software Windows Win80 faniem (paturpinot SSD beztēmā iesākto spamu)

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #163203
    Andron MacBeton
    Participant
    #332397
    GuntOn
    Participant

    Tas “Why Windows 10 Sucks or Everything Wrong with Microsoft Windows” raksts būtu jādod lasīt katram kurš slavina Win10, tikai problēma, ka lielākā daļa no ****** slavinātājiem nesaprot rakstīto, jo ir ***** un neaptēsti ekshibicionisti. Jāatzīst, ka esmu tīŠ—i labi sadzīvojis ar visām Windows versijām, bet Win10 man bija par daudz un tāpēc es aizvien vairāk interesējos par Linux.

    #332398
    garaisezis
    Participant

    Ja kāds varētu doto gudru padomu kā ACER es-512 budzētniekā iebāst to XP, ja BIOS ir pilnīga parodija kurā neko izņemot pulksteni nevar nomainīt.

    #332399
    Andron MacBeton
    Participant

    Ja tu nespēj pat ielādēt instalāciju, tad tev ar to nav jānodarbojas.

    Un beidz stāstīt visiem ka tu kautko sajēdz no kompjiem! Tu esi 0.

    #332400
    garaisezis
    Participant

    tikko tu pierādīji savu muļķību, tu pat pat nezini kāda tipa bios ir tam laptopam iekšā, bet tukši nodirsi. Varu saderēt, kad nemaz pats nemaz neuzstādītu. Cik gribi pakāst naudu. Piedāvājums, atbrauc ciemos, ja uzstādīsi, atmaksāšu ceļu un viesnīcu, ja nē, no tev uz pieres tetovējums – LOHS

    #332401
    MeistarsUnVergs
    Participant

    Iesaku meklēt fiksi tetovēšanas salonu. Slinkums googlēt, bet ja konkrētajai mašīnai ir UEFI bez Legacy boot iespējām, tad XP nekādi neuzlikt. Un arī jautājums kāpēc vajag?

    #332402
    ruukjis
    Participant

    Pfff ceļu un viesnīcu… kurš apmaksās zaudēto darba laiku? Nevis Betons pierādīja savu muļķību (vismaz ne šajā topikā), bet es sāku saprast kāpēc Vārna tevi par Cauro prezi lamāja…

    #332403
    Andron MacBeton
    Participant

    Sūti šurp kompi, tā būs lētāk (man pasei beidzies datums)

    Uzlikšu teu gan XP gan 7, gan Linux. Pēc tam pats varēsi domāt kurējo ņemt nost.

    Dzērves 23-18, LV-3411, Liepāja (valsti cerams uzminēsi?)

    P.S. Ja kompim vispār IR kaukāds bios, nevis redboots vai u-boots, vai vx-worx, tad atkarīgs ir no čipseta (šai gadijumā Intel) un proča (šai gadijumā normāls, neapgraizīts).

    Un prātīgi būtu bijis PIRMS pirkšanas noskaidrot vai vispār aparāts darbojas, nevis XY-variantu pēc tam kad jau nopirkts. Tagad lamāt vari pats sevi, jo TU nopirki sūdu, nevis es. TU neproti, nevis es. Vai teu kāds liedz mācīties? Nobanots no nLite “nokačāšanas”? TU NEPROTI, tapēc ka tu izvēlies neprast! Un tas nozīmē ka par pakalpojumu ir jāsamaksā tam kas prot. Un neviens cits nau vainīgs ka tu neko neproti.

    #332404
    3Dklucis
    Participant

    Betons pastāv uz to ka govs javed pie buļļa nevis otrādāk…

    Bewton tu man uz KTM vari uzlikt XP!?

    #332405
    turistslv
    Participant

    3Dklucis wrote:


    Betons pastāv uz to ka govs javed pie buļļa nevis otrādāk…

    Bewton tu man uz KTM vari uzlikt XP!?

    KTM aizdedze nav savienojama ar XP.

    #332406
    3Dklucis
    Participant

    TuristsLV wrote:


    3Dklucis wrote:


    Betons pastāv uz to ka govs javed pie buļļa nevis otrādāk…

    Bewton tu man uz KTM vari uzlikt XP!?

    KTM aizdedze nav savienojama ar XP.

    Bewtons tak meisters-visu ko var un prot!!! 😀

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā