Winamp uz Ubuntu 8.04

Sākumlapa Forumi Software Linux/BSD Winamp uz Ubuntu 8.04

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 16 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #147106
    linx
    Participant

    Tā kā pārāk sen linux nelietoju, tad man te dažas problēmas radušās. Tā kā ilgāku laiku biju Windows lietojis, bet nu esmu pārgājis uz Ubuntu Linux (ko lai saka – iepatikās), tad esmu pieradis pie Winamp kā mūzikas atskaņotāja. Tad nu tā.. novilku netā Winamp alpha 1 for linux.. tas bija rpm fails, bet ar alien pārkonvertēju uz deb faila formātu, uzinstalēju, bet nekur izvēlnēs Winamps neparādās, pat ja spiež open with.. tāpat nekā. Kur var uziet caur alien pārkonvertētos failus.. it kā synaptic package manager uzrādās, ka ir ieinstalēts, bet nevaru atrast kur..

    #181299
    shady
    Participant

    Par tavu uzinstalēto:

    => Konsolē: whereis winamp {atradīsi atrašanās vietu, ja uz linux viņš saucas tāpat}.


    Bet iesaku šo:

    => https://www.xmms.org/

    => https://images.google.lv/images?hl=lv&q=xmms&btnG=Mekl%C4%93t+att%C4%93lus&gbv=2 {attēli}

    => uz ubuntu jau ir repozitorijos, tāpēc konsolē: sudo apt-get install xmms


    Bet man nepatīk winamp (xmms), tāpēc ieteikšu šo:

    => https://amarok.kde.org/screenshots

    #181300
    msh
    Participant

    shady tu esi tikpat atpalicis kā xmms 😀

    xmms [viens] pēdējā versija ir divus vai trīs gadus vecā 1.2.10. Tagad droši vien jau ir uzrauts xmms2, bet tam ir pavisam cits veidols – frontentds un bakends [serveris]. Slackam jau pēdējās divās vai trijās versijās nāk līdzi audacious.

    #181301
    samurajs
    Participant

    msh: nepļūti, plz! 😀 XMMS praktiski ir Winamp 2.X ar visiem winamp pluginiem un citām ķeskām, tikai pielāgots Linux/NIX. Arī winamp 2 skini der.

    Patreizējā versija ir 1.2.11, izlaista 2007. gada novembrī, tātad nemaz tik veca nav.

    Bet uz mana bubuntu xmms nav, un zini kāpēc? Tāpēc ka viņam skaņa tāda pati kā winampam, daži mūzikas stili uz tā vispār nav baudāmi. xmms pluss- zibenīgi reaģē jo ir ļoti viegls.

    Kas grib kvalitatīvu audio – tikai Amarok, tā skaņa atgādina veco labo lampu pastiprinātāju. Bet tā ir!

    #181302
    Mad182
    Participant

    msh wrote:

    shady tu esi tikpat atpalicis kā xmms 😀

    xmms [viens] pēdējā versija ir divus vai trīs gadus vecā 1.2.10.

    Un kur ir problēma? Programmma strādāļoti labi un ātri, dara visu, kas ir nepieciešams…

    Btw uz windas es lietoju winamp 2.95. Kopš šīs versijas winamp ir kļuvis tikai lēnāks un gļukaināks…

    #181303
    marr
    Participant

    es tādā gadījumā esmu vēl vairāk atpalicis winamp jūzeris, jo lietoju joprojām 2.91 :D. Ja nemaldos, tad šī versija kopš 2003 gada ir šai pasaulē. Tieši tāpat kā mad182 minēja, jaunākas versijas ir tikai lēnākas, smagākas un gļukainākas…

    #181304
    azazul
    Participant

    Varbūt kāds man var apskaidrot … :

  • kāds tolks ir instalēt linux, ja tev vajag windows programmas ?

  • kāds tolks ir lietot tādu aizvēsturisku mēslu kā winamp vai xmms ?
  • https://easylinux.info/wiki/Alternatives#Audio_Player

#181305
Sid
Participant

mefisto, pastāsti man lūdzu: kāda vaina windamp? Ja reiz tas ir tāds mēsls, tad ko Tu iesaki uz windowsa? wmplayer? iTunes? Bet par xmms – ja ir lēns PC, tad nav ne vainas, es gan uz pcbsd jūzoju amaroK.

#181306
Mad182
Participant

mefisto: tāpēc, ka mūzikas atskaņotājam ir jābūt mazam, ātram un nemanāmam, man nav vajadzīgs n’tos megabaitus smags klucis kurš dziesmu sarakstus glabā mysql un māk darīt visu izņemot kafijas gatavošanu… (aka amarok). XMMS dara tieši to ko vajag – spēlē mūziku un netērē resursus. Kur ir problēma?

#181307
sir_irius
Participant

Būs jāiečeko tas XMMS, pats lidz šim brīdim amaroku jūzoju, bet, ja bus kā te dažs labs saka (mazāk resursus rij) tad arī palikšu pie XMMS… 🙂

P.S. Samuraj, kas ir “bubuntu”? tādu pirmo reizi dzirdu…

#181308
Sid
Participant

bubuntu = bu bu for little children. ^^

#181309
samurajs
Participant

F*ck, tas XMMS patiešām daudz veiklāks par citiem- tāpat kā vecais 2. versijas winamps… bet kāda tam skaņa? Priekš klubņika vēl nekas , bet salīdziniet normālu roka skaņu uz tā un uz Amarok! Taste the difference!

#181310
msh
Participant

Tad saregulē savu audio padarīšanu 😀 Vienīgo šķirbu, ko es vispār redzu starp slacku un winxp [starp progām nekādu] ir kaut kāds alsa gļuks uz slacka, kas, ja uzruba softiski max skaļumu, taisa kropli :hmz:

#181311
sir_irius
Participant

samuraj, Tev varētu piekrist, bet roku uz viņa nemēģināju, provēju Drum And Bass mūziku, no sākuma skaņa bija galīga “dupsī”, nodomāju, ka akustiskajai sistēmai kautkas nav, kā vajag, pieregulēju visus tos skaļumus ieksh volume tūļa, un vis tgd skan normāli… 🙂

#181312
Mad182
Participant

XMMS tak var mainīt visus spraudņus kā input, tā output. Iebaro viņam citu dekoderi. Kur problēma?

#181313
usins
Participant

winamp uz linux- nesmuki un kauns.

xmms2- tas jau tā, no konsoles var ar šo strādāt.

Dodu priekšroku songbird. Laba skaņa, labi pārdomāts dizains. Protams atsit iTunes, bet tas po.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 16 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā