Windows 10 Anniversary iznāks jūlijā

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Windows 10 Anniversary iznāks jūlijā

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #161976
    samurajs
    Participant

    Kā jau tas ne pirmo reizi gadījies, Redmondā labā roka nezin, ko dara kreisā. Tāpēc, kaut arī oficiāli nav paziņots Windows 10 Anniversary “lielā” atjauninājuma iznākšanas termiņš, Microsoft mājaslapas biznesa sadaļā pie Windows Roadmap mēs varam uzzināt, ka tas gaidāms šā gada jūlija mēnesī. Visticamākais datums būtu 29. jūlijs, jo tad tas sakristu ar Windows 10 pirmo dzimšanas dienu, ko savukārt varētu izmantot plašās reklāmas kampaņās.

    Sagaidāms, ka ar Windows 10 Anniversary lietotāji saņems daudz jaunievedumu, kas skars balss asistentu Cortana, pārlūku Edge, grafisko vidi utt. Konkrēts saraksts vēl nav pieejams, jo Microsoft pats nezin ko varēs pagūt un ko ne. Daļa jaunumu jau nodota publiskajai testēšanai ar Windows 10 Insider Build 14316. Bet testversijā vēl nav iekļauta Mobile Hotspot funkcija (kas sen ir visos Android tālruņos), iespēja aktivāciju saistīt ne ar dzelžiem, bet ar Onedrive kontu, iespēja definēt, kādās diennakts stundās drīkst instalēt atjauninājumus un vēl šis tas.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_jul_1.jpg[/img]

    #324642
    re-mix
    Participant

    “… iespēja definēt, kādās diennakts stundās drīkst instalēt atjauninājumus”

    A iespēja definēt ATSLĒGT jauninājumu instalēšanu normālā veidā, joprojām netiek ieviesta.

    #324643
    jezus
    Participant

    ja sākumā likās, ka tie automātiskie update netraucēs, tad esmu diezgan vīlies.

    Pāris reizies esmu gandrīz (par laimi gandrīz) pazaudējis projektus. Neaptverams ir fakts, ka win izdomā restartēt datoru “laikā kad es neko nedaru” neņemot vērā to, ka ir atvērtas 5 programmas ar iespējams nesaglabātiem failiem!

    #324644
    Athlons
    Participant

    “Bet testversijā vēl nav iekļauta Mobile Hotspot funkcija (kas sen ir visos Android tālruņos)…”

    wtf? kas ar šo domāts???

    “mobile hotspot” tieši ar šādu nosaukumu ir pieejama funkcija, lai uztaisītu WLAN-u, Lumia 735 jau no paša sākuma ar win8.1… arī pēc apgreida uz win10 tā ir saglabājusies, iespējams, pat kļuvusi ērtāk pieejama…

    #324645
    Aldis
    Participant

    Jā, nu samaisīts vienā čupā – te ganjau domāts ka varēs hotspotu uzservēt uz datora, bet pieminēti ir Android telefoni.. 😀

    #324646
    Aldis
    Participant

    Tas ir viens no iemesliem kādēļ neciešu automātiskos updates.. Pēc restarta kā tāda tie nav paredzami…

    Savulaik ir gadījies ka trešdienas dienā steidzami jānodod projekts, hops – kompis uztaisa restartu un updatojas, nenosakāmu laiku stāvot pie 30% un rādot uzrakstu – nedod Dievs neslēdz ārā datoru, notiek process.. 😀 😀 Tā nu jams var nostāvēt stundu vai pat vairāk.. Pa to laiku dusmīgs priekšnieks elpo pakausī un prasa, kur paveiktais, a es neko nevaru īsti izdarīt.. 😮 Jo kas nu sazin, ja restartēšu varbūt winda būs nobirusi pavisam.. a varbūt nebūs..

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā