Windows 10 atjauninājums KB3201845 var atstāt bez interneta

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Windows 10 atjauninājums KB3201845 var atstāt bez interneta

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #162577
    samurajs
    Participant

    Windows 10 Anniversary laidiena 1607 kumulatīvais atjauninājums KB3201845 daļu lietotāju atstājis bez interneta. Visvairāk “cietušo” šobrīd ir ISP Swisscom tīklos, bet tādi atrodami arī citās valstīs. Kumulatīvais atjauninājums KB3201845 pozicionēts kā tīrs kļūdu labojums un aizstāj iepriekšējo KB3200970.

    Atjauninājums izraisa tādu problēmu, ka iebūvētais DHCP klients vairs nespēj uztvert IP no routera un aizstāj to ar fallback-IP 169.x.x.x. Dažreiz pēc sistēmas restarta viss atsāk darbu normāli, bet dažreiz nākas konfigurēt iestatījumus manuāli. Microsoft kļūdu atzinis un gatavo labojumu. “Cietušajiem” tiek ieteikts meklēt risinājumu atbalsta forumā.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_noint_1.jpg[/img]

    Avoti Golem, Win10Forum.de

    #328077
    Andron MacBeton
    Participant

    Telekomā jau neskaitāmi zvani pa šo tēmu.

    Tas viss ko tur M$ iesaka 1kārši ir tufta ne pa tēmu.

    Visi Windows80 fani un reklamētāji tagad klusi sēd stūrī un sūkā, tapēc forumos nekas nav dzirdēts.

    #328078
    poisins
    Participant

    “”Cietušajiem” tiek ieteikts meklēt risinājumu atbalsta forumā. “

    Man vienīgajam tas šķiet neloģiski? Nets taču nedarbojas 😐

    #328079
    LAN
    Participant

    Quote:

    “Cietušajiem” tiek ieteikts meklēt risinājumu atbalsta forumā.


    Tagad atliek tikai viņiem izdomāt, kā to varētu izdarīt bez interneta…

    #328080
    darklight
    Participant

    He, man te arī tikko stacionārajai kastei bija internets pazudis. Rūtera un datora restarts sākumā nelīdzēja, tad aizgāja vienkārši pēc tīkla vada izraušanas un iespraušanas atpakaļ.

    #328081
    Athlons
    Participant

    nevis var atstāt bez interneta, bet atstāj bez… paldies, ms!… ko mēs bez tevis darītu… 🙂

    #328082
    uldics
    Participant

    Man vienīgajam šķiet, ka MS forumā nekādu reālu palīdzību nevar dabūt? Cik esu tur meklējies, tik stulbi, galīgi ne pa tēmu ieteikumi un jautājumi bez reāla risinājuma. Pietam no visādiem MCP, MCSE un citiem garā krāna vicinātājiem.

    #328083
    Andron MacBeton
    Participant

    Labrīt! Tik tikko no Utopijas pie mums ieradies?

    Nekad tur nekādi padomi nav bijuši, nekur, neviena ražotāja lapā.

    Tagad M$ piedāvā atslēgt antivīrusu un atjaunot draiveri. Es gribētu redzēt kādu draiveri uz Windows 10 lai pārinstalē priekš Dell Broadcom bezvadnieces 😀

    P.S. Reiz paprasiju HP supportam kapēc skeneris nestrādā uz DeskJet7000A un kapēc printeris nokarās uz DJ1050 ar unknown error. Atbilde bija – atjaunojiet firmware. Pateicu viņiem diagnozi un problēmu atrisināju pats.

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā