Windows 10 pie mobilā interneta atjaunināsies tikai minimāli

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Windows 10 pie mobilā interneta atjaunināsies tikai minimāli

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #162761
    samurajs
    Participant

    Ne vienam vien mobilā interneta lietotājam sanācis “ieberzties” ar Windows Update. Ja īpašnieks atgājis no PC un nav novaktējis atjauninājuma parādīšanos, Windows 10 sistēma to varēja uzskatīt par piekrišanu, un sākt atjaunināšanos. Ja kāds abonē, piemēram, Bites 10 GB vai 25 GB interneta tarifu plānu, un Microsoft pēkšņi noēdīs 1 GB – diez vai par to kāds būs priecīgs.

    Par laimi tas mainīsies. Gaidāmajā Windows 10 Creators Update (build 15058) ir izmaiņas, kuras paredz maksas tarifu gadījumos instalēt tikai visnepieciešamāko. Redmondas preses sekretārs to komentē šādi: “Pieejamie atjauninājumi tiks automātiski uzinstalēti tikai tad, ja netiks lietots limitēts pieslēgums (t.i. tāds, par kuru iekasē maksu pēc apjoma). Š ajā gadījumā automātiski instalēsies tikai tās daļas, kuras būs nepieciešamas sistēmas bezpārtraukuma darbināšanai. Mēs neplānojam sūtīt lielus Update datu masīvus limitēta interneta gadījumos, bet paturam tiesības to darīt kritiskos gadījumos, ja nākotnē tādi būs.”

    Ko Microsoft domā ar “kritiskiem gadījumiem” – nav īsti skaidrs. Tie varētu būt aktuāli 0day drošības atjauninājumi vai kas līdzīgs.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_upd_4.jpg[/img]

    MSPoweruser

    #329049
    Skilletin
    Participant

    Š itā fīča jau ir win10, kad norādi, ka par internetu tiek iekasēta maksa, apdeiti netiek vilkti vispār. Sanāk, ka pēc šī atjauninājuma tiks turpmāk vilkti kkādi “svarīgie” atjauninājumi arī šādos gadījumos. Tiesa, patreiz šāda opcija ir vien wi-fi tīkliem pieejama.

    #329050
    MeistarsUnVergs
    Participant

    Debīlisms ka nevar atslēgt pilnīgi un absolūti tos apdeitus. Vēl viens iemesls lietot Windows7 vai 8 tik ilgi, kamēr tiks atgriezts viss atpakaļ kā bija Win7, kad nebija ne izspiegošanas, ne piespiedu auto apdeiti.

    #329051
    Anonīms
    Neaktīvs

    Es tādu cerību esmu atmetis un pamazām stūrēju Debian virzienā. Win atstāšu dual bootā bez tīkla.

    #329052
    uldics
    Participant

    Tici man, nenožēlosi. Pirms W10 lasot par visādām tāspasaules likstām man likās, nu jā, tiem tur bieži visādas nelaimes. Tagad par visiem šiem idiotismiem lasot, tiešām ir tāda atvieglojuma sajūta, nu ne tuvu nav manas Linuksa problēmas salīdzināmas ar šito visu. Lasu un smejos.

    #329053
    Lcs006
    Participant
Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā