Windows 10 reklamē pat pie Windows 8.1 instalācijas

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Windows 10 reklamē pat pie Windows 8.1 instalācijas

Tiek skatīts 4 ierakstu – 1 līdz 4 (no 4 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #161017
    samurajs
    Participant

    Microsoft ir ļoti norūpējies par to, lai kādam informācija par gaidāmo Windows 10 nepaietu garām. Līdz šim visiem Windows 7/8.1 lietotājiem (izņemot Enterprise un ar Volume Licensing) pie pulksteņa rādījās “rezervēšanas” iespēja. Tagad tas pats notiek arī pie “tīrās” instalācijas gadījumos, kad liek virsū Windows 8.1 sistēmu.

    Reklāma parādās, ja instalē Windows 8.1 ISO ar 2014. gada novembra Update Roll-Up, un pie aktīva interneta pieslēguma. Tā kā paziņojums parādās uzreiz pēc lietotāja konta ierīkošanas, un liek izvēlēties starp “Rezervēt” un “Pagaidām nē”, neviens nevarēs teikt, ka ar piedāvājumu nav iepazinies.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_oobewin10reserve81_1.png[/img]

    WinBeta

    #317933
    Viestartss
    Participant

    umm, nav gan visiem sivēna lietotājiem tas paziņojums. par laimi, es vēl tādu neesmu redzējis – vēl viens pluss atslēgt jebkādus atjauninājumus

    #317934
    Kualds
    Participant

    Esmu saņēmis pēdējās dienās daudz atjauninājumu, bet man arī joprojām, par laimi, nerāda to reklāmu.

    #317935
    Crow
    Participant

    Mrakosoft ir kritis rekorddziļi; skaidrs. Kas tur nahren ir jārezervē? Tā ir vistīrākā tirgus izpēte, cik daudz mudaku akli noklikinās. Tā arī jāraksta, nevis jādirš sūdi.

Tiek skatīts 4 ierakstu – 1 līdz 4 (no 4 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā