Windows 10 Update drīz varēs pārvaldīt

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Windows 10 Update drīz varēs pārvaldīt

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #162731
    samurajs
    Participant

    Drīz beigsies tie laiki, kad pie Windows 10 kumulatīvo atjauninājumu instalēšanas restarts varēja sekot visnepiemērotākajā brīdī. Pavasarī gaidāmajā Windows 10 Creators Update Microsoft sola ieviest vismaz kaut kādas pārvaldīšanas iespējas. Katrā ziņā vairs nebūs tā, kā klasiskajā video:

    Parādīsies logs ar trim iespējām:

    1. Tūlītējs restarts

    2. Pick a Time – konkrēta laika un dienas nozīmēšana

    3. Snooze – tas nozīmē atlikšanu uz 72 stundām. Š im laikam jābūt pietiekamam, lai pagūtu pabeigt visus darbus.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_w10u_1.jpg[/img]

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_windowsupdate5e1488349585223_1.png[/img]

    Nākamais – varēsim definēt, kādus privātos datus iekļaut Microsoft “spiegtelemetrijā”. Protams, nekur nav garantēts, ka tas arī tiks godīgi ievērots. Bet ir zināms, ka izmaiņas ieviestas, lai izdabātu Eiropas Komisijai. Nav noslēpums, ka pēdējā uzšķaudījusi Redmondai par pārāk cītīgu deguna bāšanu lietās, kas neattiecas uz tīri tehniskām niansēm.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_a2e60f54688bffbdda6ca3a29309870c_1.jpg[/img]

    #328892
    uldics
    Participant

    Unikāls jaunums. Fantastiska fīča. Kaut kas neredzēts.

    #328893
    jezus
    Participant

    😀

    #328894
    m_janis
    Participant

    Ja tā turpināsies, pēc 2 – 3 gadiem W10 varbūt pat varēs lietot. Līdz šim uz manas kastes noturējās tieši nedēļu un W7 atgriezās uz ilgu palikšanu :).

    #328895
    Mahmuds
    Participant

    Es lietoju Win 10 Enterprice LTSB versiju. Š ajā versijā tiek piedāvāti tikai pārbaudīti atjauninājumi un lietotājs var atslēgt vispār atjauninājumus kā Win 7. Es arī ilgu laiku biju Win 10 noliedzējs, bet pāris mēnešus atpakaļ iegādājos jaunu SSD cietni un nolēmu kārtējo reizi pamēģināt Win 10. Palasījos, ko gudri ļaudis raksta un sapratu, ka LTSB versija varētu būt tīri OK. Tad nu novilku un pamēģināju. Pirmās pāris dienas kamēr visu sakārtoju, bija vēlēšanās nonest to nafig un uzlikt Win 7, bet pārvarēju riebumu 😀 un nu jau pāris mēnešus dzīvoju ar Win 10 un nu jau vairs nav doma downgreidoties 🙂 !

    #328896
    Quagmire
    Participant

    Izdomāju piespiest sevi vismaz nedēļu desmito palietot, kļūdas pēc LTSB versiju uzinstalēju un kad meklēju, kur visi mēsli pazuduši, tikai uzzināju, kas tā tāda ir… un tas ir tieši tas, kas vajadzīgs… septīto kas dualbootā stāv sen neesmu kustinājis, nav vajadzības.

    #328897
    romajo
    Participant

    Nu nez, nekad tie updati nav traucējuši, vienmēr pats esmu restartējis, ja šie atnāk, pats kompis nekad nav restartējies. Uz citiem arī ir novērots, ka updati gaida restartu jau vairākas dienas.

    #328898
    MeistarsUnVergs
    Participant

    Esmu dzirdējis gejiem ar anālo seksu arī esot līdzīgi – no sākuma riebjas, pēc tam pierod un iepatīkas.

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā