Windows 2000 un XP SP2 pēc 2 mēnešiem paliks vēsturei

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Windows 2000 un XP SP2 pÄ“c 2 mÄ“neÅ¡iem paliks vÄ“sturei

Tiek skatīts 4 ierakstu – 21 līdz 24 (no 24 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #235058
    zivs
    Participant

    Es vai tad kādreiz esmu noliedzis, ka no IT lietām es neko nesaprotu un esmu tādās lietās patups kā laukakmens?

    Ja man rodas šaubas par raksta kvalitāti, es vismaz necenšos lekt augstāk par savu asti un tēlot foruma komentāru viedo vīru, kas to vien māk, kā dirst un gānīties, taču tajā pašā laikā nekādu vērā ņemamu inputu un supportu nesniedz tiem, kas tad tā sacūko tādus un šitādus rakstus.

    Mani arī neinteresē Tavs viedoklis par “patizliem “jokiem”” video apskatos par spēlēm no tavas izcilās personības puses, jo tu pat tādu, spriežot pēc taviem viedajiem tekstiem, patizlu apskatu, nespēj uzģenerēt.

    Lai gan ko es te cenšos pierādīt – tāpat iedirsīs kārtējo, ļaušos citēt tevi, patizlo komentāru, kādi visi (es) ir mudaki, tikai viens tu gudrs (savos klades pierakstos).

    #235059
    kuuminsh
    Participant

    Runājot par konkrētā raksta autoru tur nekāda palīdzība nav iespējama.

    Viņš ir tups kā sētas miets un nav glābjams.

    “Īsāk. Krupis ir izvārījies un beigts.”

    Tava līšana muļķīgā raksta autora virzienā, laikam, ir skaidrojama ar vispasaules pamuļķu savstarpējo pievilkšanās spēku.

    Kaut kas līdzīgs gravitācijai tikai darbojas starp pamuļķiem. Tieši šis spēks ir tas kurš visiem pamuļķiem liek aizstāvēt savu sugas brāli ja viņu kāds abižo.

    #235060
    zivs
    Participant

    Es nevienu neaizstāvu. Es vienkārši gribēju ar savu “aizstāvību” tam, kā tu saki, pamuļķim, ar kaut cik konstruktīvu kritiku, ieteikumiem proti, lai sīkāk iepazīstas ar tēmu un tā tālāk, norādot kaut kādus faktus kaut no tā paša Wiki, nevis tupi dirst, kas ir vēl nožēlojamāk kā rakstīt nekvalitatīvus rakstus. 😉

    Bet nu jā, labi ka tu mums neesi pamuļķis, citādāk būtu beigas Latvijas IT sfērai! Bez tevis – kā bez rokām! Žēl tik, ka joprojām dirs melnu un nevari atrādīt mazāk tupas ziņas, apskatus vai whatsoever, dajebkādā forumā/portālā 😉

    #235061
    delta128
    Participant

    Vispār jau Kūms pievienoja postu ar informāciju no wiki. Raksts ir greizs un tam pie rakstiem nevajadzēja parādīties, vismaz ne līdz mirklim, kamēr autors ir izlabojis kļūdas. Pie reizes – interneta pasaulē arī raksti ārzemēs var būt greizi (no kuras wiki versijas raksts ņemts?), un būtu vēlams pārbaudīt vairākos avotos, vai informācija sakrīt.

Tiek skatīts 4 ierakstu – 21 līdz 24 (no 24 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā