Windows 2012 Apocalypse Edition iznāks 7.01.2013

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Windows 2012 Apocalypse Edition iznāks 7.01.2013

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 29 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #153202
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_stive_ballmer_57_1.jpg[/imgl]Kā ziņo “pirātiskākais no pirātiskajiem” interneta portāliem Wzor.net, Windows 8 (jeb kā to citādi dēvē “Windows 2012 Apocalypse Edition”) iznāks 2013. gada 7. janvārī. Pārāk nopietni šo ziņu uztvert nevajadzētu, bet nopietns pamats tam visam ir. Aizkavēšanās loģiski pamatojama ar Windows 8 portēšanu uz ARM.

    [imgr]https://notepad.lv/userpix/28_sborka_w7_2.jpg[/imgr]Domājams, ka drīz vien par Windows 7 interese zināmā mērā zudīs, jo nāksies atkal sekot jaunas OS attīstībai. Bet vēl būs arī SP2 Windows 7 sistēmai, pie kuras darbs norit jau kopš 2010. gada beigām. Paredzams gan, ka ātrāk par 2012. gada vidu šī servispaka neiznāks.

    Kā tas viss notiks? Martā sāksies darbi pie Windows 8 M3 versijas. Domājams, ka pirmās noplūdes visdrīzāk sāksies tuvu ar Beta-1 versijas parādīšanos. Plānots, ka Windows 8 Beta-1 un Windows 8 Beta-2 izies publiskās testēšanas stadiju, tām sekos Windows 8 RC, bet pēc apmēram 3 mēnešiem izlaidīs Windows 8 RTM.

    #259480
    Imhoteps
    Participant

    Tie posmi var būt vēl raibāki, piemēram, vindai tiklab var izstrādāt:

    1) pre-alfa

    2) alfa

    3) pre-beta

    4) beta 1

    5) beta 2

    6) RC

    7) RTM

    plus vēl visādi “milestone”. Ko lai saka, indusi…

    #259481
    daGrevis
    Participant

    Windows 2k drīzāk ir Apocalypse Edition… ^^

    #259482
    msh
    Participant

    daGrevis wrote:

    Windows 2k drīzāk ir Apocalypse Edition… ^^


    Vai tad tu nezini kad ir pareģots pasaules gals? 🙂

    #259483
    aoma
    Participant

    Ja neņem galvā maldīgo faktu, ka windows izstrādē piedalās vieni vienīgi indusi, bet reāli tur vismaz ceturtā daļa ir krievi, kā arī to, ka wzor ir kas nedaudz vairāk kā viena no daudzajām logu fanu pūļa lapelēm, gandrīz būtu gatavs noticēt 🙂

    Nu datums varbūt nē, bet aptuvenais iznākšanas laiks gan.

    #259484
    daGrevis
    Participant

    msh wrote:

    daGrevis wrote:

    Windows 2k drīzāk ir Apocalypse Edition… ^^


    Vai tad tu nezini kad ir pareģots pasaules gals? 🙂

    Kurš jau? =] Tas, kas tika atcelts? 😛 2k gadā arī bija viens. x)

    #259485
    Kon
    Participant

    2000jā lohi domāja, ka datori nojuks dēļ 2 1 vietā

    #259486
    aoma
    Participant

    KoЯn, neiedziļināšos sīkumos, bet problēma bij biku savādāka 🙂

    #259487
    Kon
    Participant

    Nestrīdēšos, tad man dators asociējās ar Sega Master System, a šos vārdus lasīju avīzēs.

    #259488
    daGrevis
    Participant

    Problēma bija tāda, ka Viņi (arrr!) pateica, ka visas sistēmas “nobruks”, jo dators nemācēs strādāt ar “jauno laiku”, t.i., 2000. gads un <. Tas bija tikai mārketinga triks. =]

    #259489
    m_janis
    Participant

    Nekāds tur mārketinga triks. Neviens nevarēja paredzēt, kas notiks, ja gada pēdējos ciparus aizstās ar divām nullēm, jo līdz tam softos īpaši netika ņemti vērā pirmie divi (19XX) cipari, bet abi pēdējie (XX98) un ne viens vien softs varēja nojūgties. Sevišķi nozīmīgu sfēru (avio, bankas, militāristi) satraucās ne pa jokam.

    https://en.wikipedia.org/wiki/Year_2000_problem

    #259490
    Crow
    Participant

    Kā ta nevarēja paredzēt, ka varēja. Tikai gurķi palaida plānošanā kā parasti. Elementāra lieta, par to aiz pautiem sistēmu arhitektus vajadzēja kārt.

    Līdzīgi būs 2038. gadā. Unix timestamp ir 32-bit veselais skaitlis, kam tad notiks overflow un gadskaitlis aizies uz 1900. gada 1. janvāri. Zinot, ka visādi old shit tiek plaši lietoti (piemēram, COBOL), ja vispār to gadu sagaidīsim, tad ziepes būs, kaut arī tagad visas sistēmas pāriet uz 64-bit timestamp.

    #259491
    Imhoteps
    Participant

    KoЯn wrote:

    2000jā lohi domāja, ka datori nojuks dēļ 2 1 vietā


    Viens reiz zvērēja, ka 640Kb RAM pietikšot pilnībā un it visam (jūs paši ziniet, kurš :lala: )

    #259492
    LooNeY
    Participant

    es kkā tajā wzor nevaru ieiet… ķip uzrakstu to НЕ ТОРМОЗИ! kā lietotajvārdu un 2reiz Ky! ka paroli bet nespēju ieiet..

    Kāds var palīdzet lūdzu…

    #259493
    Crow
    Participant

    Imhoteps wrote:

    Viens reiz zvērēja, ka 640Kb RAM pietikšot pilnībā un it visam (jūs paši ziniet, kurš :lala: )


    Man labāk prātā stāv Sīmora Kreja (Seymour Cray) izteiciens “ECC is for farmers!”. Vēlāk, kad ECC kļuva par modes lietu, jams teica “I’ve learned that a lot of farmers use a computer.” :lala:

    LooNeY wrote:

    es kkā tajā wzor nevaru ieiet


    [align=justify]You’ve stumbled upon a door where your mind is the key. There are none who will lend you guidance; these trials are yours to conquer alone. Entering here will take more than mere logic and strategy, but the criteria are just as hidden as what they reveal. Find yourself, and you will find the very thing hidden behind this page. Beyond here is something like a utopia – beyond here is WZor.Net.

    This is a mirage.

    #259494
    Imhoteps
    Participant

    Ja kāds no veciem biedriem netiek WZOR-ā, PM man.

    #259495
    Tmkks
    Participant

    Pēc LooNeY komentāra izdomāju pats apciemot to saitu.

    Ieejot tajā, nesapratu, kāpēc tur ir tik krāsaini. Kāds var man, lūdzu, paskaidrot?

    Man acis neturēja to raibumu.

    #259496
    Kon
    Participant

    paaag wzor ir uz gazelle bāzēts? Vismaz pēc teksta tā izskatās ..

    #259497
    Crow
    Participant

    Kā tad, ka ГАЗель, vismaz kojāns zin, no kurienes to tekstu izraku. Nav ГАЗель, просто всем Ку! 😀

    #259498
    Kon
    Participant

    kojāns daudz ko zin :>

    btw, Es Tev varu atvērt tās durvis, ja vēlies 😉

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 29 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā