Windows 7 build 7700 – dzīve turpinās

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Windows 7 build 7700 – dzīve turpinās

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 32 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #226755
    gangstalv
    Participant

    Ko pie reizes neuzrakstījāt, par offisu?

    #226756
    iKey
    Participant

    Ar Vārnu viss ir skaidrs, bet kur palicis ir Queenz? viņš pie MS apskatiem bija aktīvs

    #226757
    aoma
    Participant

    Vispār diezgan negaidīts gājiens, labāk būtu steiguši 1. servispaku pabeigt, kaut kādas pre-relīzes jau warezā mētājas.

    Bet ja šito buildu varēs uzkraut kā apdeitu, lai jau cīnās, resursu šiem pietiek…

    #226758
    kuuminsh
    Participant

    Mans domāt ka Crow ir tāds pats IT speciālists un MS OS pazinējs kā balerīna.

    Lieliski nodemonstrēji to ka ne sūda nejēdz par tēmu kurā mētā specu.

    #226759
    Crow
    Participant

    Ok, nemuldi, lielais domātāj. Specus mūsdienās mētā visi, kam nav slinkums. Tas piederās pie lietas. SPECUS šajā portālā var uz vienas rokas pirkstiem saskaitīt. Ja esi SPECS, lūdzu, ņem izlabo mani, lai sabiedrībai no visa šitā tiek kāds labums 🙂

    Citādi – pamēģini pats izmantot “tīru” Windows API, COM un sadzīvot ar “DLL hell”. Un ātri sapratīsi, kāpēc refrešs kodā ir vajadzīgs kā ēst.

    #226760
    iKey
    Participant

    Kuš, kuš! Izdomās Samurajs sadarbībā ar Foksīti, Obī van Kenobī, ķirzacēnu un vēl kādu “Vecaku lietotāju” uztaisīt pārējiem eksi, cik viņi ir gudri IT jautājumos

    #226761
    Crow
    Participant

    Eu, bet laba doma! Es zinu, ka es izgāztos kā veca sēta (just like now :D). Bet mani mierina doma, ka te netrūktu tādu, kas reizē ar mani aizietu taisni un labi tālu 😀

    #226762
    iKey
    Participant

    Kodēšanā es esmu nulle.

    bet atpakaļ pie tēmas, kkur biju padzirdējis, ka šis build saucas AFTER RTM vai kā tamlīdzīgi

    #226763
    Crow
    Participant

    ZuliXP wrote:

    Kodēšanā es esmu nulle.


    Es ar nedzērājs 😀

    #226764
    gangstalv
    Participant

    Wzorā vēl, kas jauns parādījies:

    [img]https://bildites.lv/images/ygfi8ssod8hsry65f47.png[/img]

    #226765
    Jaunzems
    Participant

    Vail = Fail 🙂

    #226766
    Crow
    Participant

    Rīmējas labi, bet varbūt te ir cita doma (ko Mrakosofts arī piepildīs, protams):

    Noun

    vail (plural vails)

    1. (obsolete) profit; return; proceeds.

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 32 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā