WIndows 7 ….. error

Sākumlapa Forumi Software Windows WIndows 7 ….. error

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 13 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #155045
    Willis
    Participant

    Man dators uz monitora jau otro reizi antivīrusa skenēšanas laikā izmeta uz kādu pus sekundi zilu logu ar kā šitas uzrakstu, restartējās un atkal viss strādā tālāk .

    Kā var apturēt vai dabūt šito uzrakstu uz monitora lai var redzēt kas viņam traucē dzīvot mierīgu dzīvi ?

    #276372
    jurgenz
    Participant
    #276373
    kurbads
    Participant
    #276374
    Willis
    Participant

    Paldies protams par linkiem, tikai es nezinu kādu tieši logu man izmet, es nepareizi uzrakstīju, mans dators izmeta uz kādu pus sekundi zilu logu līdzīgu kā šitas , restartējās un atkal viss strādā tālāk . Viss notiek tik ātri un es nepasēju neko izlasīt .

    #276375
    Ceplis
    Participant

    Atslēdz automātisko restartu.

    #276376
    KristoZ
    Participant

    Uz Win7 – Control Panel -> System -> Advanced system settings -> Startup and Recovery sadaļā “Settings” -> System Failure sadaļā izņem ķeksi no “Automatically restart” un ieklikšķini “Write an event to the system log”.

    #276377
    Willis
    Participant

    Tā arī izdarīju, izņēmu ķeksi no “Automatically restart” , bet “Write an event to the system log” ieķeksēt nevajadzēja tur jau bija ieķeksēts, atverot “System Failure” sadaļu TE bija abās vietās ieķeksēts .

    #276378
    Aldis
    Participant

    Tad aspakties kas ir ielogojies log failos! 🙂

    #276379
    Willis
    Participant

    Ja es pareizi sapratu tad tas ir Š EIT . . Un kas tad šeit ir ielogojies, tam te ir vai nav jābūt ? Tik dziļi datorā es neko daudz nesaprotu 🙁 .

    #276380
    msh
    Participant

    Principā es nesaprotu par ko tu tur lauzi galvu. Ja dzelži ir kārtībā, tiešām nav cietucim kāds beigts sektors uzsists vai kaut kas cits fundamentāls, tātad tā ir kombinācija suvēns + AV, no kuras vienu vajag nomainīt un dzīvot tālāk. Zinot ka tu esi liels rijīgu puscaurspīdīgu logu fans, tātad pienācis laiks AV maiņai 😀

    #276381
    Willis
    Participant

    Kamēr vēlreiz dators nerestartējas un nemet ārā ‘zilos’ logu galvu nelauzīšu, tikai kāds sakars antivīrusam ar suvēnu (kas tas tāds?!!) ?

    #276382
    msh
    Participant

    Nu tavs mīļais sivēns, kas tad cits 😀 Kāds sakars? Nu tev to AV mistiskā kārtā darbina nevis sivēns, bet gan cits dators un skanē šārētos failus? 😀

    #276383
    Anonīms
    Neaktīvs

    Tā arī izdarīju, izņēmu ķeksi no “Automatically restart” , bet “Write an event to the system log” ieķeksēt nevajadzēja tur jau bija ieķeksēts, atverot “System Failure” sadaļu TE bija abās vietās ieķeksēts .

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 13 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā