Windows 7 HP un Solaris 9

Sākumlapa Forumi Software Windows Windows 7 HP un Solaris 9

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 28 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #155438
    akms47
    Participant

    Labdien!

    No sivēna home premium netieku klāt Solaris 9 šārei.

    Zinu, ka users un pass ir 100% pareizs, bet w7 apgalvo, ka nav.

    Izrakājos pa googles tanti, bet nekādu sakarīgu padomu.

    Mēģināju šo: https://social.technet.microsoft.com/Forums/en-US/w7itpronetworking/thread/68ffbe2a-09a7-4e29-859c-ca1aaf75dcd1/

    gpedit.msc dabuju pie dzīvības un izdarīju kā pamācībā teikts, bet secpol.msc nevaru atrast.

    Varbūt vispār nepareizi daru un vaina ir citur. Vai ir kādas idejas?

    #278934
    Imhoteps
    Participant

    [facepalm]“Sivēns” NAV W7. Krievi par “sivēnu” sauc Windows XP – XPюша.[/facepalm]

    #278935
    akms47
    Participant

    Tas man šajā gadījumā nav svarīgi, sauc kā gribi. Es saku sivēns (seven) un vista. Krievi var saukt arī XP par hrušu, tas nav nekas jauns.

    Lūdzu, labāk kādu padomu par konkrēto jautājumu.

    #278936
    Nettwerk
    Participant

    Tu zinaaji ka krievi tevi sauc par “Tu esi vienkarsi mudaks.” Tikai nepieveers iipashu uzmaniibu. Tas nav svariigi.

    #278937
    akms47
    Participant

    Vēl viens “asprātīgs” McBetons, kas tā vietā, lai pateiktu ko jēdzīgu, māk tik “cirst”.

    #278938
    ruukjis
    Participant

    Win7 HOME nav Local Security Policy kā tāds, tāpēc arī “secpol” nestrādā. Bet ar autentifikācijas režīmiem spēlēties var caur regedit, smalkāk šeit:

    https://technet.microsoft.com/en-us/library/cc960646.aspx

    #278939
    akms47
    Participant

    Paldies. Jautājums, kas varētu viņam nepatikt ar to autentifikāciju?

    Win XP HE nekādu problēmu nebija.

    #278940
    Andron MacBeton
    Participant

    Nu secinājumus jau pats izdariji – ar XP problēmu nebija! Instalē XP un problēmu nav.

    #278941
    akms47
    Participant

    Būtu jau labi, bet man licence uz 7 home. 🙁

    #278942
    akms47
    Participant

    Pats ar elementārām lietām netiek galā, bet citus sauc par mudakiem. 😀

    #278943
    viesic
    Participant

    Tiešām solaris 9? Tai operētājsistēmai EOL iestājās vēl pirms vistas iznākšanas. Attiecīgi arī samba ports būs pamatīgi outdated.

    #278944
    ruukjis
    Participant

    Win7 by default gar visurieni grābstās ar NTMLv2 autentifikācijas metodi – saprātīgi OS to saprot, vai 9. Solaris ir viens no tiem – nezinu, tāpēc ir vērts pamēģināt pārslēgt, lai Win7 mauc arī ar vecajām autentifikācijas metodēm, tātad tev vajag DWORD ierakstu LmCompatibilityLevel ar vērtību 2.

    #278945
    akms47
    Participant

    Jā, tā nu sanāca, kādu laiku atpakaļ uzliku 9 soļarku. Man ir labs servants, protams jau sen novecojis, pat fočikiem atmiņas kartes ir lielākas par viņa skazinieku diskiem (PIII / 512/2X9Gb RAID1/ ja nemaldoas ATI Rage kaut kāds). Ko gan dižu dokumentu apmaņai vajag. Kad pirku bija neiedomājami kruts, gan pēc komplektācijas, gan pēc cenas.

    Kalpo gods godam, kā failu serveris kopš kāda 1999 vai 2000 gada. Dažreiz jāpatīra putekļi ventilātoros un ja UPS’is nav izturējis un izslēdzis – jāpalaiž FSCK (windows skandiska analogs).

    Soļarku uzliku tāpēc, ka bez Win servera licences ir jāpērk pieslēguma licences katram datoram. Ja tīklā ap 30 kompiem, kaut kā par treknu sanāk. Lai mazie mīkstie (MS) aizrijas ar siekalu, bet nolēmu, ka tādu prieku viņiem nedošu. Tā kā tajā brīdī neviena L-nixa guru man nebija, pats tikai sāku viņu apgūt un nebija arī liela distru izvēle, kvalitāte, izlēmu likts SOL9. Tagad jau specs, kas man līdzēja, ir kaut kur aiz LR robežām.

    Bet servants loti mīļš, samba gan ir veca. Neesmu neko aizticis, jo no Nix’iem maz zinu (tā būs labāk teikt), no ārējā neta nogriezts, tāpēc par viņa lauzšanu neuztraucos.

    Varbūt tev taisnība un problēma sambas versijā. Ja nav grūti, lūdzu palīdzi atrisināt problēmu.

    #278946
    ruukjis
    Participant

    Nu jā, tad tas baigi izskatās pēc nespējas sagremot NTMLv2 – lasi manu komentu augstāk.

    #278947
    akms47
    Participant

    HKEY_LOCAL_MACHINESystemCurrentControlSetControlLsaLMCompatibilityLevel = 2 ?

    #278948
    ruukjis
    Participant

    #278949
    akms47
    Participant

    Paldies rūķīt, pirmdien pamēģināšu. Es liku 1, jo tā netā vairums ieteica. Redzēsim ko tad par 2 tas sivēns teiks. 😀 Paldies.

    P.s. Jā un Imhoteps хрюша tiešais tulkojums nav sivēns, bet gan rukšķis (papildini savu vārdnīcu, tas nav aizrādījums, bet tikai ieteikums). Un facepalm vari iestūķēt tur kur saule neiespīd. 😀 Dzīvot Latvijā visu mūžu vēl nenozīmē zināt latviešu valodu.

    #278950
    Andron MacBeton
    Participant

    Nu tad jāmaina servera softs uz jaunāku. Iebooto FreeNAS un papēti, moš pat tavas esošas failsistēmas saprot.

    Ja nesaprot kādu kontrolieri, provē 0.69 versiju.

    #278951
    m_janis
    Participant

    AKMS47: Paklau, ākst – kopš kura laika latviešu valodā RUKSI sauc par RUKŠ ĶI ? Nu, tavā fermā varbūt, bet tad tā ir mini lokalizējums. Apnikuši gudrīši, kuri ko apgalvo, paši neko nejēdzot.

    Iespējams, IT sfērā ko sajēdz, bet nelien valodniecībā un savus cūciskojumumus windows 7 vietā, paturi pie sevis, vismaz nekļūsi smieklīgs.

    #278952
    Andron MacBeton
    Participant

    Nu jā nu bik ne tā izteicās, bet kompjos viņš nau lāme, toč zinu.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 28 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā