Windows 7 HP un Solaris 9

Sākumlapa Forumi Software Windows Windows 7 HP un Solaris 9

Tiek skatīts 8 ierakstu – 21 līdz 28 (no 28 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #278953
    shady
    Participant

    Kungi, mieru. Nezinu kā Krievijā dēvē xp, bet ļoti skaidri zinu, ka Notepadā par sivēniem dēvē tos, kuri viens otru apvaino, aizskar. Redzēšu vēl cūkošanos, nāksies taisīt cepeti.

    #278954
    akms47
    Participant

    Labs shady. 😉

    ruukjis paldies par padomu, bet LmCompatibilityLevel 2 ar nekādu rezultātu nedeva. Galvenais, ka Solarim log’os ar nekādu kļudu paziņojumu nav. 🙁

    #278955
    ruukjis
    Participant

    Nu, tad ir jautājums kā tev tā sistēma konfigurēta. Neatceries, Win XP netika instalēti Unix services (vai kaut kas tam līdzīgs)? Vai tiešām uzinstalē pliku WinXP slēdz pie šāres un viss notiek?

    #278956
    akms47
    Participant

    Pliks Win XP pro strādā. 7-ais Home Premium ckui.

    #278957
    ruukjis
    Participant

    Vienīgais, kas man nāk prātā, ka Win7 home ir norauti kaut kādi tīkla servisi, (piemēram NFS), kuri ir Win XP Pro, esmu diezgan drošs, ka Win 7 Ultimate vai Pro strādātu kā nākas. Home nav domāts visādām tīklu izvirtībām.

    #278958
    akms47
    Participant

    Kā tu mani iepriecināji. Es atkal domāju, ka Solarim Samba veca un updeits ko līdzētu, bet baidos ko nograut.

    #278959
    Andron MacBeton
    Participant

    Bet tu to FreeNAS paprovē!

    #278960
    ruukjis
    Participant

    Nu, pamēģini mazāko sāpi, uzliec uz tā kompja Win7 Ultimate – tīri testa nolūkiem, pēc tam vari likt atpakaļ Home, vismaz zināsi kurā virzienā rakt.

Tiek skatīts 8 ierakstu – 21 līdz 28 (no 28 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā