Windows 7 iegāde

Sākumlapa Forumi Software Windows Windows 7 iegāde

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #150614
    Tmkks
    Participant

    Sveiki.

    Es vēlējos painteresēties, varbūt jūs zināsiet, kur vislētāk varētu iegādāties Windows 7 Home Premium NE OEM licenci?

    Varbūt arī zināt, vai var iegādāties 1 licenci, kas darbotos uz 3/4 datoriem [ar iespēju tos bezgalīgi pārinstalēt]?

    Nu, lai vairāki cilvēki sametās un katrs tiek pie sava legālā Win.

    Lētāk laikam būtu no ārzemēm pirkt, nevis Latvijā, vai ne?

    Būšu pateicīgs par informāciju. 🙂

    Cik noprotu, šis nāk ar visiem papīriem un ir legāls, vai ne? Links: [url=https://cgi.ebay.com/NEW-Windows-7-Home-Premium-32-Bit-Full-Version-DVD-Pack_W0QQitemZ200437178271QQcmdZViewItemQQptZLH_DefaultDomain_0?hash=item2eaafc9f9f[/url]

    Vēl viens links: NEW Windows 7 Home Premium 32-Bit Full Version DVD Pack Š is laikam ir tāds Windows, kā augstāk minētais links.

    * Ja nopērk 1 licenci 1 datoram, cik ilgi 2 cilvēki uz 2 dažādiem datoriem to licenci varētu lietot?

    * Ja tā darot, datori tiek parādīti kā nelicencēti, tad aizejot atpakaļ uz 1 datoru, licence atkal būs lietojama?

    #228268
    NorKais
    Participant

    Kapēc NE OEM?

    #228269
    Tmkks
    Participant

    Vai tad ar OEM var likt clean install ar visu Format C: vairāk kā 1 reizi?

    #228270
    aoma
    Participant

    To var darīt neskaitāmas reizes.

    #228271
    Tmkks
    Participant

    Tad kāda atšķirība no OEM diska[ja tas nāk diskā], kas maksā 30Ls un full versijas, kas maksā 68Ls?

    #228272
    NorKais
    Participant

    1) OEM ,manuprāt, nekad nemaksās tikai 30 Ls, vismaz veikalos cik esmu redzējis un izņemot mega akcijas

    2) OEM – ir domāta versija pārdošanai kopā ar jaunu pc; RETAIL (dārgā versija) – paredzēta pārdošanai jebkurā mirklī

    Taču patreiz Latvijā ir arī atļauts iegādāties OEM versiju atsevišķi no datora, bet tikai līdz 30.jūnijam!!! , līdzīgi ir arī ar MS Office ar mazu niansi.

    Un šķiet, ka tas ko Tu domā pa ~34Ls nav OEM, bet gan Upgrade versija – no XP/Vistas atjaunināties uz Windows7 (bez clean install paredzēts).

    #228273
    nezinitis
    Participant

    Nu es jau neesmu mēģinājis TO, bet daži raksta ka var no upgrade diska likt clean install

    https://www.datuve.lv/forums/63456/Windows_7_upgrade__vai_var_uzlikt_clean_install_/

    Kā tad tur īsti ir? Varbūt kāds no vecākiem lietotājiem ir mēģinājis/

    #228274
    samurajs
    Participant

    nezinitis wrote:

    Nu es jau neesmu mēģinājis TO, bet daži raksta ka var no upgrade diska likt clean install

    Varēt ta protams, ka var, bet legāls šitāds Win7 tev nebūs. No likuma viedokļa tas būs tikpat nelegāls kā netā novilktais. Vienīgais labums – nebūs jābaidās no WAT jeb WGA. Un vīrusu nebūs.

    #228275
    Tmkks
    Participant

    Labi, tad jāatliek Windows iegāde līdz man būs vairāk naudiņas, par ko to iegādāties.

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā