Windows 7 ielāps, lai XP-mode strādātu uz visiem CPU

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Windows 7 ielāps, lai XP-mode strādātu uz visiem CPU

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #150858
    Aldis
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/1401_windowsxp7mode_1.jpg[/imgl] Protams, daudzi lietotāji ar šo nesaskaras, bet ir programmatūras daļa, kas nestrādā uz Windows 7. Š ādas programmas agrāk strādājušas bez problēmām Windows XP vidē. Windows7 iebūvētā XP-Mode var šādas programmas palaist Windows 7 vidē bez liekām problēmām. Tomēr viena problēma ir pastāvējusi jau no paša sākuma, jo daži procesori neatbalsta sistēmu virtualizēšanu.

    Microsoft ir izdevis šādai lietai rast risinājumu un izdot atjauninājumu. Tagad ir panākts tas, ka strādās tiešām visiem šī funkcija.

    Š is jaunais ielāps nu ir pieejams Windows 7 – 32bit un 64bit lietotājiem. Līdz šim lietotājiem, kam procesoros nav specifiskā virtualizācijas atbalsta palaižot XP mode ieraudzījuši tik līdzīgu kļūdu paziņojumu šim “Unable to start Windows Virtual PC because hardware-assisted virtualization is disabled” vai “Cannot start Windows Virtual PC Host Process. Check the System event log for more details”

    [img]https://notepad.lv/userpix/1401_cannot_start_windows_virtual_pc_host_process_1.jpg[/img]

    Lai iegūtu labojumu dodamies uz šādām saitēm:

    Ielāps priekš Windows 7 (KB977206)

    Ielāps priekš Windows 7 x64-based sistēmām (KB977206)

    Avots.

    #231352
    samurajs
    Participant

    Š itam viens mīnuss – XP mode darbojas tikai uz dārgākajām Windows 7 versijām. Uz Home Premium, ko reāls cilvēks var nopirkt – nekādu cerību.

    #231353
    aoma
    Participant

    Paldies par info, izmēģināsim 🙂

    #231354
    Scandal
    Participant

    hmm, man tie ielāpi nestrādā, nevar uzinstaēt, jo rāda, ka nepareiza sistēma! Hmm.. :/

    #231355
    aoma
    Participant

    Viss kārtībā, strādā. Neliels s*x ar validāciju, jo manam w7sen visi termiņi notecējuši, bet galā tiku 😀 un tagad man ir legāls xp pro (keys arī nāk līdzi, bet ir jau integrēts), kas uzinstalējas 2~3 minūtēs un strādā arī tīri žirgti, salīdzinot ar konkurējošiem virtuālajiem produktiem, laikam jau M$ pamatīgi piestrādājis, lai galīgi neizgāztos 🙂

    pats interesantākais ir tas, ka uzinstalējot to Virtual PC, iegūsti jau gandrīz gatavu VDI, kas atverams gan ar Virtualbox (tur gan nezin kāpēc tomēr prasa aktivizāciju), gan pēc nelielas pielabošanas arī ar VMWare Player.

    #231356
    feiks
    Participant

    aoma, esi nu labiņš, padalies pieredzē, lūdzu 😀

    man ir kaut kāds 7200 builds imho, un nu nekādi netiku pāri tam “not eligible” jokam >,,<

    #231357
    aoma
    Participant

    feiks, par tik vecu buildu nepateikšu, lai gan virtualpc beta versiju biju provējis arī senāk, bet tad atdūros pret to procesora neatbilstību. Pačukstēšu, ka man ir pavisam legāls xp, no kura uz vmwarē uzinstalēta pavisam svaiga w7 tika veiktas sākumdarbības 🙂

    ak jā, tam vdi propertijos jānoņem ķeksis read only

    #231358
    Aldis
    Participant

    Ar veciem buildiem būs kā būs, atjauninājumiem jebkuriem kā šis vēlama ir retail versija. Vēl lai lejuplādētu šo, nepieciešama validācija – tas var sagādās galvas sāpes mazajiem pirātiem. Un kā samurajs minēja, Windows XP mode strādā piemēram uz Windows 7 Ultimate, uz lētajām Home versijām nestrādā [nēesmu testējis, bet citos forumos par to arī runā].

    #231359
    Scandal
    Participant

    O, man sanāca uzlikt virsū, vaina – paša līkrocība 😀

    Vienīgi liekas, kā bez virtualizācijas tehnoloģijas šī mašīna darbojas lēnāk, vismaz nelielu atšķirību jūtu starp Intel C2D un AMD kaut kādu švakāku procīti jūt (AMD ir virtualizācijas tehnoloģija)!

    #231360
    aoma
    Participant

    Man nav tāda kompja, kam ir tā VT, bet salīdzinot vienādu XP HE defaulto instalāciju uz Virtualbox, VMware un šī, XP Mode rādās vismazāk Host sistēmas resursus tērējoša, varbūt tāpēc, ka integrēta, pēdējā vietā ir VB, lai gan SunSystem produkti vienmēr izcēlušies šai ziņā, kaut vai tā pati Java.

    Intereses pēc būs jāpamēģina, vai var uzlikt kaut ko no Linux saimes, un arī kā sapratīsies savā starpā, ja izdosies 🙂

    Papildināts: sanāca, uzliku savu mīļo Helēnu, darbojas reāli, sajūta ir nevis kā strādājot uz virtuālās mašīnas iekš hosta, bet kā uz reāla PC. Mēģināju ari Ubuntu un Fedoru, bet neizdevās piespiest dabūt normālu izšķirtspēju, vai nu uzkrauj 600×480 lodziņu, vai ieķepē 1600×1200, ka var redzēt labi ja pusi no darbvirsmas. Austrumus var palaist kā Lice CD, bet sākot instalēt, netiek galā ar diska sagatavošanu.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā