Windows 7 instalēšana

Sākumlapa Forumi Software Windows Windows 7 instalēšana

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #153728
    eriksu2
    Participant

    labdien! lkm esmu jums apnicis ar to windows 7, bet tomēr sencis grib win7, kaut arī pats nevelna nesajēdz un diemžēl es arī, jo visus 7 gadus esmu strādājis tikai ar XP

    tātad vai var instalēt windows 7 64 bitu, ja tgd uzlikts win7 32 bitu??

    ar bitiem ar nav sajēgas lielas, tie biti ir tikai OS vai arī kkādi pc biti. tātad ja tie ir OS biti ta var lkm.

    #265675
    Crow
    Participant

    Ir tam aparātam ≥4 GB atmiņas? Tad liec 64-bit. Citādi – liec mierā, lai stāv tas pats 32-bit.

    #265676
    eriksu2
    Participant

    ja tu ar atmiņu domā to kura ir uz hdd tad ir, ja to kura operatīvā tad nav //

    pašam pāris sekundes atpakaļ pieleca ka x86 nozīmē 32 biti un x64 =64biti

    #265677
    WerNeo
    Participant

    eriksu2. Nosauciet divas lietas, kāds ir procesors (modelis, ghz) un operatīvo atmiņu (ram), cik ir…

    Kādas priekšrocības Jums tiek gaidītas no 64bitu sistēmas?

    #265678
    Svens
    Participant

    eriksu2 wrote:

    ja tu ar atmiņu domā to kura ir uz hdd tad ir, ja to kura operatīvā tad nav //

    pašam pāris sekundes atpakaļ pieleca ka x86 nozīmē 32 biti un x64 =64biti

    Ja Tev nav vairāk kā 4GB operatīvā atmiņa, tad Tev itin nekas nemainīsies, ja ieinstalēsi 64bit Windows. Es pat neieteiktu to darīt. Atstāj Windows 7 32bit.

    #265679
    AndrisnoLiepajas
    Participant

    Žēl ka 16-bit OS vairs nevar uzlikt uz jaunajiem pročiem, ne? Savādāk te visādi ***ofīli noteikti ieteiktu tādu!

    Jūms, ***, tiešām nav skaidrs ka 32-bitu Vistu instalēšanas ir pretruna sevī? Tad jūs esat pilnīgi ***.

    #265680
    shadowmen
    Participant

    AndrisnoLiepajas wrote:

    Žēl ka 16-bit OS vairs nevar uzlikt uz jaunajiem pročiem, ne? Savādāk te visādi zoopedonekrofīli noteikti ieteiktu tādu!

    Jūms, ***, tiešām nav skaidrs ka 32-bitu Vistu instalēšanas ir pretruna sevī? Tad jūs esat pilnīgi ***.

    Nesaprotu,kāpēc tev vēl nav bans….

    #265681
    eriksu2
    Participant

    tā vēl viena problēma.

    mēģināju ierkakstīt DVD bootable disku, saliku visus setingus un pie failu mešanas uzrāda uz install.wim vai kkāds tāds paplašinājums , ka nevar pievienot jo ISO sistēma, pamēģiniet uz UTF( vai savādāka, man īsa atmiņa) ko darīt??

    draugs saka ka var uztaisit bootablu DVD vienkārši ierakstot DVD image ISO failu, vai tā ir taisnība? ja jā tad mēģinot palaist boot menu un izvēloties DVD/CD boot dabuju uzrakstu cant boot from cd CODE-5, netā meklēju info ka dažiem pc nevar.

    Mēģināt gribēju uz laptopa bet tur pie bios advanced setting un boot uzrāda tikai HDD, pie visa pārējā not installed. :/

    #265682
    flasherr
    Participant

    instalē no flashatmiņas

    microsoft lapā ir oficiālais rīks, ar kuru failus iekopē flashā un sagatavo instalēšanai

    ja ir pietiekami ietilpīgs flash un laptopā ir attiecīgais caurums, tad instalēšana būs super vienkārša

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā