Windows 7 instalesana

Sākumlapa Forumi Software Windows Windows 7 instalesana

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 20 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #155627
    krisis111
    Participant

    Mēģinu pārinstalēt Windwos 7 Ultimate 32 bit, ierakstiju USB, DVD 2x speed, 4x speed.. Mēģināju divus dažādus *.iso failus ierakstīt, divos dažādos datoros palaist. Restartēju PC, rāda, ka ielādē Windows7 failus, ieslēdzās un brīdī, kad vajadzētu izvēlēties valodu utt, instalējot pirmais logs, rāda tikai zilgano fonuhttps://techgage.com/…boot_screen.png

     bez nekādiem uzrakstiem un nespēju turpināt instalāciju. Pamēgināju DVD ievietot citā datora, viss rādās, kā vajadzētu. Kur varētu būt vaina? BIOSā? Varbūt kādus iestatijumus jāpamaina?

    #280226
    Andron MacBeton
    Participant

    Jā jā, pamaini pamaini. Uzliec jaunāku BIOS ar. Un jau laicīgi prasi mammai naudu jaunam kompim.

    Instalētājs…

    #280227
    krisis111
    Participant

    Nu labi, ja es zinatu kur ir problema es nedomatu sadus variantus. Vari ludzu pateikt, ko daru nepareizi un palidzet?

    #280228
    Andron MacBeton
    Participant

    Redz Š erlok, pa cik tu absolūti neko nejēdz kompjos, tad pareizais variants būtu nosaukt vairāk faktus, nevis fantazēt iespējamos iemeslus.

    Jā, BIOS līdzētu, bet vel vairāk līdzētu ja tu pateiktu vai vari piestartēt “citu” OS (copyright LMT) uz tā kompja! Piemēram Lubuntu vai PCLinuxOS (vai OpenSuSe, vai kautvai Fedoru).

    Bet ja tu nedzīvo pilnīgos laukos, tad pareizais variants ir pirmo reizi pamācīties instalēt (un apkopt) pie kāda datorspeca. Iesākumā tas maksās dārgāk, bet atpelnīsi jau pēc pirmajiem paša instaliem.

    Kapēc vispār izdomājis esi ka vajag tieši 32-bit Vistu? Ja kompis ir vecs tad pareizi būtu XP.

    #280229
    krisis111
    Participant

    Es domāju 7 Ultimate 32bit. Pašlaik dators nav pieejams klāt. Viņš ir kādus 4 gadus vecs, 2kodolu procesors, ram 4gb.. tīri ok. uz kura jau ir uzinstalēts Windows 7, bet galīgi aizd*rsts. Tātad Windwos 7 ir iespējams uzlikt..

    #280230
    Aldis
    Participant

    Nevis Tu domā, bet fantazē.

    Cik bitu windows ir jau virsū vismaz vari pateikt? Takā nesapratu kas Tev tur zils rādās… [links pilnība greizs tavai bildei], vai tu vsp. boot secību pareizu esi uzlicis? Nevis vāle visos devaisos usb, diskus utt..?

    Un… no kurienes Tev šāda windows instalācija?

    #280231
    Andron MacBeton
    Participant

    Pastāsti ar ko tas Ultimate 32-bit uz tā tava kompja būs labāks par Home Basic 64-bit?

    Ja nejēdz, tad vajadzēja sākt ar jautājumu: “Ko jūs man ieteiktu instalēt uz ?”

    #280232
    krisis111
    Participant

    Virsū ir Windows 7 32-bit. Vēlos formatēt cieto disku un uzlikt Windows 7 32-bit no jauna. Boot secība ir pareiza, 1. CD-ROOM 2. USB 3. HDD.. Ieliekot DVD vai USB viens un tas pats. Parādās logs, ka “Windows ir loading files …” un tad kad vajadzētu parādīties Install Windows logam, kur jāizvēlās valsts, laika formāts, un keyboards, rāda tikai zilo fonu, logu nerāda. https://ourcoffeestops.com/yaosiang/images/windows7/windows7_1_large.jpg Š o logu nerāda, tikai fonu. Uz cita datora mēģinot palaist viss notiek, kā tam būtu jānotiek… Instalācija ir atrasta internetā, bet labas atsauksmes.. Tas nav galvenais, nesaprotu un nezinu iemeslu tam, ka uz viena datora var uzinstalēt, bet uz cita nē… Ja vēl kādi jautājumi, lūdzu uzdodiet.

    #280233
    Andron MacBeton
    Participant

    Veljoprojām neredzu precīzu un īsu dzelžu sarakstu.

    #280234
    darklight
    Participant

    A ja nu vecais Windows nemaz nav tik aizd*rsts, bet gan problēma ir dzelžos?

    #280235
    krisis111
    Participant

    Dzelžos nav problēma.. Precīzi nevarēšu pateikt, varbūt vēlak, bet procesors ir Intel pentium dual core ~2,6GHz, Ram DDR3 4GB, Videokarte Gforce, kautkāda 8 sērija, HDD SATA ~300GB, Mātesplate, nezinu.. Varbūt asrock.

    Es pat nezinu kādēļ vienkāši palaižot instalāciju nerāda logu…

    #280236
    Andron MacBeton
    Participant

    Nu pasakiet vel ka tāds pajols kautko var uzinstalēt!

    #280237
    krisis111
    Participant

    https://www.bildites.lv/images/ukwcxchp8j3lc5j4u8vv.jpg

    Rekur ir tavu dzelžu saraksts..

    Nu nav man nekādas lielās pieredzes… Ja tu zini ko stulbu esmu netā izdarijis palīdzi lūdzu..

    #280238
    m_janis
    Participant

    Lielākā kļūda jau ir tā, ka gribi instalēt 32bit OS uz kastes, kam 4 GB RAM (ko 32bit OS ne tikai neprot izmantot, bet pat neredz). Tātad tikai un vienīgi 64 bit W7, vai kādu Linux , tikai kategoriski nē – 64 bit XP .

    Kāda Xsa pēc Ultimate ? Home Premium ir pilnīgi viss nepieciešamais mājas lietotājam.

    Bet ne tur ir problēmas cēlonis. Pamēģini, kā jau betons teica, ieboototies no kāda cita Live vai instalācijas CD – vienalga, win vai linux – kas tad notiek?

    Problēmas cēloņi var būt daudz kur – līkā BIOS konfigurācijā, līki ieceptā DVD,sačakarētā DVD lasītājā, kādā RAM modulī u.t.t.

    https://www.intowindows.com/how-to-reinstall-windows-7-easily-step-by-step-guide/

    #280239
    Genādijs
    Participant

    Zin te apdirsēji jau nav mazāk inteliģenti un tupi. Palīdzētāji grjobanie 🙂

    #280240
    Genādijs
    Participant

    Jā jā pareizi kāda x a pēc lietot zagtu 42″ tv ja var skatīties 15″ monitorā. Kāda šķirba kuru no pizģītajiem OS Hobits instalēs. PS. Dafiga lamām stāv 32bit os ar 4gb rama un tas netraucē dzīvot. Vēl vairāk zinu gadījumus kad vietējais datorguru iesprauž kastē jakobi papildus moduli a tas nefunciklierē vispār, (te nav runa par 4gb limitu)

    #280241
    Ar4ys
    Participant

    Pagaidi kādas 10 min., un tad jau parādīsies.

    #280242
    akms47
    Participant

    Mjā un pēc 10 min tev labāk paliks ;P

    #280243
    pats_Toms
    Participant

    Atceros, ka man tā bija pirms dažiem gadiem… Es vienkārši cietajam izdzēsu visas partīcijas un iebūtoju no jauna. Man nav ne jausmas kādā sakarā, bet atceros, ka tas palīdzēja.

    #280244
    aoma
    Participant

    vispār jau ideja, iebūtoties no kāda live diska un sakārtot partīcijas nav slikta, tiesa, ja arī pēc tam problēmas turpinās un nav pie rokas neviena cita ejoša kaste, rezultāts var sanākt visai anāls.

    Kā šodien atceros murgu ar vienu no lētajiem aceriem, kam it kā bija ”preinstalēts” tā saucamais Linpus….

    Varbūt tāpēc laptops priekš manis joprojām ir samērā neveikls, lai neteiktu debīls, izstrādājums pa pasauli skrienošiem cilvēkiem, kuriem to labprāt aizdodu, ja sabojās, lai vaino paši sevi…

    Lai gan autors nenorāda kompja parametrus, visticamāk, ka šoreiz rokas aug ne no tās vietas.. Vienā brīdī neejot USB instalācija, tad disku nelasot…

    Š is varētu būt tas gadījums, kad ir vērts sākt ar noteikumu izlasīšanu, atzīstos uzreiz, pats lasījis neesmu, bet diez vai būs kas tik unikāls, lai kardināli atšķirtos no citiem IT portālim.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 20 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā