Windows 7 jaunumi – build 6936 (papildināts!)

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Windows 7 jaunumi – build 6936 (papildināts!)

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 32 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #186282
    delta128
    Participant

    QueenZ:

    Vistai 1) Nedrīkst atslēgt UAC 2) pilnīgi pietiek ar defaulto FW (izmēģini ierakstīt instant search firewall, izvēlies firewall with advanced security un priecājies par visiem noteikumiem ko vari uzstādīt gan ienākošajiem gan izejošajiem savienojumiem) 3) Antivīrusi pa lielākai daļai ir zaraza, kas noslogo sistēmu – ja neaizraujies ar warez, tad pilnīgi pietiek ar kaspersky un citiem online servisiem – ar UAC pats no sevis nekas neuzinstanlēsies.

    Par Pascal – vai tiešām nav pieejamas arī jaunākas versijas par 1995 gadu?

    #186283
    Wuu
    Participant

    Visi vistas trūkumi tiek laboti un tiek laists vaļā gailītis 🙂 Bet tā pati vista vien apakšā sēž!

    #186284
    Faust
    Participant

    Tik daudz jau visiem skaidrs, Wuu ..

    #186285
    Creep
    Participant

    Khem, Ceru, ka shamam pietiks ar 512mb ram, jo vairaak atlauties nevaru prieksh virtualboksha ziedot…

    #186286
    izredzētais
    Participant

    queenz, vista nav *unix, lai vai kā, nevienam neintresē vai gribi izmantot windows, vai linux 😀

    vaitad visiem šitiem dos-elementiem nav izstrādāts kāds emulators?

    #186287
    memorex
    Participant

    Tvinky wrote:

    Man lielas aizdomas, ka tu nepērc tās OS 🙂 Diezvaj cilvēks, kas legāli pirktu runātu – “Tas ka bieži maina ir labi.”. Ja vien tas bija par OS konveijeri domāts.


    Tev jau neviens neliek pirkt katru OS, bet vismaz ir tirgū piedāvājums un izvēle… Visi te tikkai vārās par atmiņu utt, godīgi sakot man vienalga, vai man vajadzēs 1 vai 2GB ram, bet vairāk interisē cik tas OS piķos, jo Vista ir dārgāka salīdzinājumā ar XP.

    #186288
    QueenZ
    Participant

    Taatad tiko ar Creep notesteejaam Windows 7 ieprieksheejo buildu, Aero mums gan negaaja, bet DOS gan gaaja 🙂 🙂 un liekas ka arii mana uz Win 95 taisiitaas programmas ietu, bet nedabujaam notesteet, jo piesprauzhot Flash, kur taas manas programmas staaveeja, Win 7 to flashu nenjeema pretii nezinu kaapeec. Izskataas jau tieshaam labi un liekas ka visas Vistas probleemas buus atrisinaatas ar Windows 7. Betu domaaju vareetu uzlikt ne tikai uz Virtual Box, bet taa jau nopietnaak patesteet.

    Skatiijaamies un redzeeju, ka daudzas iespeejas vel nav liidz galam izstraadaatas, ieejot Control Panelii konstateejaam kas viss sidebar truukst 😀 Forshi bija tas, ka beidzot gadgetus var palaist bez Sidebara un viss darbojaas labi. Ar Vistu pat saliidziinaat nevar. Protams taa ir vel Pre-Beta un vel nav zinaams kas buus Betaa, varbuut vinji piesleegushi DOS atbastu tikai lai pashi ko vareetu izdariit un iistajaa atkal nogrieziis, bet es ceru ka tik traki nebuus 😀 Nu ko, parlikshu vel pedejo reizi Vistu, ja nekas nebuus labaaks, tad vairs neaiztikshu vinju un seedeeshu uz Maca liidz iznaaks jaunais Windows 7, tad lietoshu gan Macu, gan Win 7, gan Linux 🙂 Thanks Mikrosoft 🙂 Skatos ka Apple saaksies nedienas, jo windows buus izglaabts 😉

    #186289
    Creep
    Participant

    Khem, pirmie iespaidi jau labi. Nezinu, kā jūs, bet man izskatās, ka būs vien jāpāriet uz to win 7…

    #186290
    mildaa
    Participant

    Izmēģināju iepriekšējo build’u, darbojās tīri veikli, bet nu nestabils gan! Explorer.exe crash viens pēc otra, un Firefox arī kautkā ne visai gribēja darboties. Pirmais iespaids tīri labs, ņemot vērā kā pre-beta…

    #186291
    samurajs
    Participant

    He, man uz virtualboxa nekas īpaši nekrašoja build 6801, FF3 jau ne tik, IE8 arī nē 🙂

    QueenZ: flešs ļoti labi piemontējas V-box vidē, palasi manuāli. Ja V-box ir uz Linux hosta, tad izpildi šito. Katrā ziņā labajā apakšējā stūrī blakus CD-ROM un HDD ikonām būs USB ierīču ikona, ar labo peles pogu vajag atķeksēt tās USB ierīces, kuras jāpiemontē guest sistēmā.

    Ja ir pastāvīgā instalācija, tad varbūt vēl datubāzē nav visu automātiski instalējamo draiveru (var pameklēt caur Device manager).

    Katrā ziņā tā pat vēl nav beta, tā kā putna pienu nevaram gribēt 🙂

    #186292
    QueenZ
    Participant

    Ja jau mees taa paskatamies, tad Windows Vista jau pat nevar nosaukt par operetajsistemu, tas ir ljoti agrs Windows 7 builds, kas tika pasniegts kaa jauna operetajsistema. Tatad mes ari varam teikt ka no Windows XP, kursh iznaca 2001. Gada oktobri un Windows 7, kursh iznaks 2009. gada nogalee buus pagaajusi veseli 8 gadi. Tada sajuuta, ka Mikrosoft slinko baigi daudz. Apple izlaizh savu operetajsistemu reizi 1-2 gados. Linux distributivi arii upgreidojas diezgan biezhi. Bet nu ja jau tiesham tie 8 gadi ir vajadzigi tad lai jau buutu tikai nevajadzeeja izlaist ljoti agru buildu kaa jaunu OS, taa vien liekas ka Mikrosoftam naudinjas aptruucies bija, bet tas tieshaam nebija taa veerts, jo tagad cilveeki jau apsver nopietni Apple datorus un iespejams ka par Windows vairs dzirdet negribees.

    Neredzu iemeslu nepariet uz Windows 7, jo skatos ka tur darbojas vis tas pats, kas ieprieksheejajaa Windowsaa (win XP) tikai ar daudz un dazadiem uzlabojumiem. Nesen ar Creep paskatijaamies YouTube video no testeetaajiem (shieit: https://www.youtube.com/profile?user=deeper2k&view=videos, iesaku noskatiites visiem). Man jau ljoti patika jaunais taskbar un start menu izvelne ar visaam fiichaam 🙂

    #186293
    Creep
    Participant

    Slinkums lasīt to manuāli tagad, bet varu pateikt, ka usb device supportu ieslēdzu. Anyway, uz manas 3gadus vecās plates neta nebija…Katrā ziņā betu patestēšu…

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 32 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā