Windows 7 konfigurācija

Sākumlapa Forumi Software Windows Windows 7 konfigurācija

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149516
    Tmkks
    Participant

    Sveiki.

    Tātad ir nācis kārtējais brīdis, kad es pārinstalēju Windowsu.

    Man ir tikai daži jautājumi lietpratējiem.

    1) pagefile.sys vajag savu partīciju, vai ne? Cik lielu to partīciju vajag (Skolotājs stāstija, ka ekvavalentu rama dietilpībai) un kā pēc OS uzinstalēšanas pagefile pārvietot uz to izveidoto partīciju?

    2) Skolā skolotājs stāstija arī, ka arī tmp failiem vajag savu .. . Par cik biju ļoti ausīgs un klase bija īpaši klusa, tad nedzirdēju ko tad tiem vajag. Savu partīciju vai vnk pārvietot uz citu disku? Un, protams, ja jauna partīcija, tad cik liela un kā tos tmp pārvietot uz to partīciju, lai tur krājas, nevis piedrazo C disku.

    Varbūt varat vēl kādas optimizācijas ieteikt priekš Windows 7 vai Windows kā tāda?

    Nebraucat augumā par zaļknābību, prasu, lai vairs nebūtu jāprasa.

    #211003
    Crow
    Participant

    Absolūti nav vērts neko pārvietot uz citu partīciju, ja tā atrodas uz tā paša fiziskā diska.

    Tiek rekomendēts pagefailu likt 1.5 – 2 reizes vairāk nekā ir RÄ€Mis. Tas atkarīgs no tā, ko tu dari ar datoru.

    Ja lietos vairāki lietotāji caur Switch Users, backgroundā sēdēs torrenti un skaipi un citi zili brīnumi, tad jo vairāk RÄ€Mja un pagefaila, kur iegrūst dotajā brīdī nevajadzīgo, jo labāk.

    Subjektīvi piebildīšu, ka ja RÄ€M ir daudz (teiksim > 2GB) un dators pārāk mocīts netiek, var arī vispār to brīnumu atslēgt.

    Bet Temp failus vajag ar Disk Cleanup un arī ik pa laiciņam ar rociņām patīrīt. Nav jau svarīgi, kur veidojas tā miskaste, smird jau šā vai tā.

    Nu vēl varu piebilst, ka defragmentēt cietos vajag ik pa laikam. Ja ir pagefails, to uz doto brīdi atslēdz, defragmentē attiecīgo partīciju un tad uzsviež pagefile pa jaunu.

    Ek, nu un vispār gan jau atnāks džedaju meistars un pastāstīs trijos vārdos (use the force?) par optimizēšanu; ko tad te es, niecīgais 😀

    #211004
    ob1
    Participant

    Paldies, damncrow, tev taisnība, nevajag neko nekur pārvietot.

    Swapfaila pārvietošana uz citu partīciju ir nekaitīga lieta, bet vajadzības to darīt nav.

    Swapfaila izmērs – parasti RAM izmērs x 1.5, bet ja rama ir daudz, tad var arī mazāku izmantot. Ja ir 4GB RAM, tad swapfailam parasti pietiks ar 1GB (vai pat 256MB), ja vien nelaid kaut kādus monstrīgus uzdevumus (3D modelēšana, un taml.)

    TEMP failu pārvietošana radīs papildus bremzi. Tāpēc, ka daudzas progas TEMP izmanto, lai radītu failus, kurus pēc tam rename kā piemēram dokumentus. Ja TEMP būs citā partīcijā, tad rename vietā būs move, kas dod papildus bremzi.

    Specifiskajā w7 optimizācijā nevaru palīdzēt – nav bijis laika to pamēģināt, bet domāju, ka tas kas der Vistai, pārsvarā der arī w7. WerNeo par Vistas ķīlēšanu rakstīja, pameklē.

    #211005
    Tmkks
    Participant

    Man ir 2 HDD.

    Tad principā man nav jēgas taisīt jaunu partīciju (2GB RAM = 3,5GB partīcija) NE Windows diskā?

    #211006
    ob1
    Participant

    Ja ir 2 HDD, tad uztaisi swapfailus uz abiem diskiem (katrs pa 1GB).

    #211007
    Professor35
    Participant

    piekrītu ob1 TEMP nevajag aiztikt būs tikai gļuki

    nesen joka pēc pārnesu TEMP uz RAM disku( kaut arī ob1 to neiesaka) sāka izlekt zilais ekrāns un dators baigi lēnām slēdzas ārā, būs jāpārinstalē

    #211008
    Tmkks
    Participant

    Stulbs jautājums, bet..

    Kā pārvietot swapus?

    #211009
    Stat1CX
    Participant

    Peles labā poga uz my computer>properties>kreisajā pusē ņem advanced system settings>advanced>zem perfomance ņemam settings>advanced>change.

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā