Windows 7 lēnā kopēšana un ņemšanās ar failiem!

Sākumlapa Forumi Software Windows Windows 7 lēnā kopēšana un ņemšanās ar failiem!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149944
    Aldis
    Participant

    Tā tad, man nepavisam nav skaidrs, kāpēc uz Windows XP visa failu dzēšana notiek ātri, tā pat kā failu kopēšana, BET uz Win7 tas viss notiek krietni lēnāk, pirmkārt, ilga kalkulēšana pirms failu kopēšanas vai dzēšanas, tad vēl paskatoties pie advanced – lēnais kopēšanas ātrums – piemēram ar 14 – 30mb/s (Man šķiet ka cietais disks tomēr to veic fiksāk, piemēram uz kautvai kautkāda Ubuntu Linux failu kopēšana pat iet ātrāk)!

    Vai to var kautkā noslēgt nost, optimizēt? Lai Windows 7 vidē varētu strādāt gluži kā uz XP!

    Otrs ko pamanīju, nospiežot uz kādas mapes – Properties, viņš nevis parāda uzreiz cik GB tā mape sver, bet sāk skaitīt katru reizi cik ir faili, un tad pēc kāda laiciņa tik reāli ir izskaitījis visus failus, un izskaitļojis cik tad īsti sver šī mape!

    Piemēram man tiešām nav nepieciešama tā kalkulācija, kas iet ilgāk kā pati kopēšana vai failu dzēšana! :'(

    #217216
    drunk_lizard
    Participant

    tev gadiijumaa indeksaacija nav atsleegta? :>

    #217217
    Wuu
    Participant

    Aldis wrote:

    (Man šķiet ka cietais disks tomēr to veic fiksāk, piemēram uz kautvai kautkāda Ubuntu Linux failu kopēšana pat iet ātrāk)!


    Nevis šķiet, bet iet ātrāk par jebkuru Windowsu 🙂

    #217218
    drunk_lizard
    Participant

    wuu, aizveries vienreiz, luudzu.

    #217219
    Evers
    Participant

    Wuu ir viens no linux “krustnešiem” , kas visur bāž acīs citiem savu ķipa kruto linuxu. – Lietot tev neviens neaizliedz, bet nebaksti visur visiem to, ko viņi nemaz negrib un nevajag 😀

    #217220
    Stat1CX
    Participant

    Wuu neapnīk jau visos postos bāzt iekša to savu bubuntu? Š eit runa neiet par linux, bet gan par windows, tādēļ lūdzu paturi savu bubuntu pie sevis.

    #217221
    Wuu
    Participant

    Evers wrote:

    Wuu ir viens no linux “krustnešiem” , kas visur bāž acīs citiem savu ķipa kruto linuxu. – Lietot tev neviens neaizliedz, bet nebaksti visur visiem to, ko viņi nemaz negrib un nevajag 😀


    Kārtībai ir jābūt, kādam tas krusts ir jānes =}

    #217222
    Stat1CX
    Participant

    Kāda vēl tur kārtība, ar varu visur grūst iekša to savu linuxu. Kas attiecās uz tēmu, tad droši vien būs kā d_l minēja, tiko paņēmu properties uz mapi, kas satur 7924 failus, mapes svars parādījās mazāk kā sekundes laikā – 25 GB, nekāda kalkulēšana un cita bremzēšana nenotika.

    #217223
    Professor35
    Participant

    Interesanti ka man nesen notika kas līdzīgs uz win7 – atverot kādu mapi win7 sāka lēni

    skaitļot failu izmēru,bet indeksācija izslēgta. Pārinstalēju un viss atkal aizgāja. Domāju vainīgs CCleaner un tas ka neuztaisīju reģistra kopiju pirms tā tīrīšanas. Ar xp un CCleaner tādu problēmu nebija.

    Kaut kā win7 sāk man nepatikt.

    #217224
    daGrevis
    Participant

    Professor35 wrote:

    Kaut kā win7 sāk man nepatikt.

    Manas domas. :lala:

    #217225
    Aldis
    Participant

    Skaidrs, un tiešām ccleaner uz windows 7 vēl nav stabils, tieši pēc tā lietošanas man arī sāka win7 nodarboties ar šīm kalkulācijām! Slēdzis laukā nebiju indeksāciju!

    Jocīgi gan tas ir, ka windows 7 vidē indeksācija ir noslēdzama padarīšana, jo iekš WinXP jau tas ir kā noklusējums! 🙂

    Paldies par atbildēm! Arī Wuu ir sava taisnība- ar liveCD tiešām viss notiek ātrāk! 🙂 Jo sistēma nesamaitāta un svaigi strādā! Bet piemēram ja palietotu, un kko ar greiziem pirkstiem salauztu, tad nebrīnos ka arī būtu lēna kopēšana u.t.t..

    Nu otram kompim ar to lēno kopēšanu nekas nemainījās! Bet nu pameklēšu vēl!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā