Windows 7 nav piestartējams.

Sākumlapa Forumi Software Windows Windows 7 nav piestartējams.

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149951
    kaspo
    Participant

    Sveiki, es esmu izdarījis diezgan muļķīgu kļūdu. Lieta tāda ka lietoju XP, bet nesen uz citas partīcijas tajā pašā diskā uzinstalēju 7to. Visu vajadzīgo pārmetu uz 7tā partīciju, un vēlējos noformatēt XP partīciju. Windows 7 neļāva formatēt, tāpēc izmantoju XP instalācijas disku un izdzēsu šo partīciju. Un tagad kopš XP partīcija ir dzēsta, nespēju vairs iebūtoties 7tajā. Mazliet pameklējos googlē un sapratu ka ar šo partīciju aizgāja pie dieviem bootam vajadzīgie faili, taču neatradu jēdzīgas metodes kā varētu atdzīvināt Windows 7. Vai šī windows instalācija man ir zudusi, vai ir arī kāda iespēja iegūt atpakaļ 7tajam spēju darboties? Esmu izmantojis Win 7 diskā pieejamo repair funkciju, ja nemaldos saucās fix boot problems, bet bez rezultātiem. Manīju ka ir arī cmd.exe pieejams, varbūt caur to iespējams kautko izdarīt? Vai arī ir kādi Live CD, kuros būtu kāda funkcija kas spētu atdzīvināt 7to? 🙁

    #217270
    RicoPico
    Participant

    Vai man liekas, vai arī Tu esi nogrāvis Partition Table?

    [img]https://www.software-discounts.co.uk/images_new/partition_1.jpg[/img]

    FIXMBR un FIXBOOT mēģināji?

    #217271
    WerNeo
    Participant

    Liec Linuxu uz 3. partīcijas. Tad iebūtojies no linuksa, piemontē Win 7 partīciju. Nokopē datus uz linux partīciju. Paņem Win Xp, uzliec uz 1. partīcijas. Iebūtojies no linuksa, piemontē klāt Win XP partīciju. Iekopē tur datus. 🙂 Paņem Win7 disku, liekot win7 no jauna, nodzēs linux partīciju un pievieno to klāt Win7 partīcijai. Un gala rezultātā.. tu iegūsti savu sākuma iznākumu (ar formatētu XP partīciju).

    P.S. Tas ir veids, kā nevajadzētu darīt. 🙂

    P.P.S. Acronis OS Selector un tamlīdzīgas lietiņas būs tavs draugs. 😉

    #217272
    Evers
    Participant

    Priekš kam linuksu vispār tur vēl likt? Iestartē no Hirens Boot CD “Mini Windows XP” un varēs visu eleganti izdarīt. Kā arī partīciju rīki iekš tā paša CD var noderēt 🙂

    Oij, WerNeo, neizlasīju tavu “P.S.” 😀

    #217273
    kaspo
    Participant

    tnx par ieteikumiem. Paņēmu Hiren’s CD. Es gan tā arī nesapratu kāds tūlis man būtu jāpalaiž un kas jādara lai izdarītu vajadzīgo, pilns ar viskautko, bet nerubīju kas un kā. Varbūt pamēģināt Acronis OS Selector no Mini XP palaist?

    #217274
    Evers
    Participant

    Nu es ar tur atrodamo PQ Magic vai Acronis partīciju rīku uztaisītu no brīvās vietas jaunu partīciju kur pārkopēt datus. Tad iestartētu Mini XP un pārkopētu datus. Kad dati pārkopēti, no saputrotajām partīcijām arī ar kādu no rīkiem uztaisītu jaunu un installētu vēlamo OS.

    Ja vajag atgūt izdzēstajā partīcijā esošos datus, tad bij kautkāds Recovery tūlis, kas atjaunoja izdzēsto partīciju.

    #217275
    samurajs
    Participant

    Es atkal pamēģinātu iebūtoties no Super Grub Disk – ar to var piešķilt jebkuru OS pa tiešo. Kad dati saglābti – var mēģināt atjaunot MBR, tur ir vajadzīgie tūļi.

    Lasīt: https://www.supergrubdisk.org/w/index.php5?title=Boot_Problems

    #217276
    drunk_lizard
    Participant

    kaucjkaadi murgaini speciaalisti.

    xp servisam lietojam erd2005, vistas/w7 servisam erd2008 un nejaajam mozgas sev un citiem ar visaadaam paarkopeesjanaam, masturbeesjanaam, super grubiem un super dupsjiem…

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā