Windows 7 palaists tautās…

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Windows 7 palaists tautās…

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 70 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149770
    elvisburdajs
    Participant

    [imgl]https://content5-foto.inbox.lv/albums112373840/elvisburdajs/Portaaliem/28-windows-7-install-1.jpg[/imgl] Š odien, 22.oktobrī Microsoft laiž tirgū jaunākās paaudzes operētājsistēmu “Windows 7”.

    Eksperti norāda, ka ar jaunās operētājsistēmas palīdzību “Microsoft” centīsies atgriezties pie panākumiem pēc iepriekšējās paaudzes operētājsistēmas “Windows Vista” neveiksmēm.

    “Tas kompānijai “Microsoft” ir nozīmīgs pasākums,” komentējot jaunās paaudzes operētājsistēmas laišanu tirgū, norādīja “Enderle Group” analītiķis Robs Enderle, piebilstot, ka “”Windows Vista” bija katastrofa”.

    Pēdējos gados “Microsoft” darbība paplašinājusies ārpus programmu loka, kompānijai piedāvājot arī spēļu konsoli “Xbox” un digitālo mūzikas atskaņotāju “Zune”, tomēr datoru programmatūras izstrādāšana joprojām ir galvenais uzņēmuma darbības virziens.

    Aptuveni 90% pasaules personālo datoru ir aprīkoti ar “Microsoft” operētājsistēmām.

    Eksperti norāda, ka operētājsistēmas “Vista” “drūmā uzņemšana” tirgū izjauca “Microsoft” ritmu attiecībā uz cilvēku piesaistīšanu jaunākās paaudzes operētājsistēmai. [imgr]https://content5-foto.inbox.lv/albums112375153/elvisburdajs/Portaaliem/en-US111-Win-7-Ult-WIN-70007.png[/imgr]

    Daudzi datoru lietotāji izvēlējās turpināt lietot iepriekšējās paaudzes operētājsistēmu “Windows XP”, nevis pāriet uz “Vista”.

    “Microsoft” ir ņēmis vērā kļūdas ar operētājsistēmu “Vista”, “Windows 7” izstrādē cieši sadarbojoties ar datoru ražotājiem, datoru lietotājiem un citiem programmatūras izstrādātājiem.

    “Windows 7” ASV tirgū maksās no 120 līdz 220 dolāriem, atkarībā no versijas.

    Kā biznesa informācijas portālu “Nozare.lv” ‘Microsoft Latvia” komunikācijas konsultante Kristīne Atraste, “Windows 7” angļu un krievu valodā jau no ceturtdienas būs pieejama arī Latvijā.

    Savukārt “Windows 7” lokalizētā versija latviešu valodā pārdošanā būs pieejama no 31.oktobra.

    ”Jauno operētājsistēmu “Microsoft” izstrādājuši, balstoties uz patērētāju vajadzību pētījumiem, izveidojot intuitīvi lietojamu, ātru un ērtu sistēmu. Tā nodrošina efektīvu failu atrašanu un pārvaldīšanu,” norādīja “Microsoft Latvia” vadītāja Daiga Trumpe, piebilstot, ka “Windows 7” būtiski uzlaboti drošības risinājumi un ieviestas tādas inovatīvas funkcijas kā “Windows Media Center” un “Windows Touch”.

    Visas “Windows 7” versijas ietver jau instalētu “Internet Explorer 8” tīmekļa pārlūkprogrammu.

    Tā kā tehniskās prasības datoram, lai uz tā lietotu jauno operētājsistēmu, ir mazākas nekā iepriekšējai versijai, sagaidāms, ka papildus jauno datoru pircējiem savus datorus atjaunināt ar “Windows 7” izvēlēsies arī lietotu datoru īpašnieki.

    Mājas datoram, kuram šobrīd instalēta “Windows XP” vai “Vista” versija, atjauninājums uz “Windows 7” būs pieejams par aptuveni 30 latiem.

    Jaunākā “Microsoft” operētājsistēma “Windows 7” būs pieejama 100 dažādās pasaules valodās – 70 valodās tā būs tulkota, bet 30 pasaules valodās veikts īpašs lokalizācijas process, iesaistot valodniekus un aktīvus datora lietotājus, kas meklējuši labākos lokalizācijas variantus datorterminiem.

    Arī Latvijā ir šo 30 valstu grupā – sešu mēnešu garumā nodarbinot vairāk nekā 50 vietējos ekspertus tapusi “Microsoft 7” lokalizētā versija.

    Latvijā būs pieejamas četras “Windows 7” versijas – “Home Premium”, “Professional”, “Ultimate”, “Enterprise”.

    Avots: Leta

    #214526
    TokRa
    Participant

    Elko noliktavā tikai OEM versija pagaidām 🙁

    #214527
    ob1
    Participant

    Laba ziņa. Tad jau drīz varēs sākt testēt. 🙂

    #214528
    Wuu
    Participant

    Pasarg dievs tā sērga ir klāt… [img]https://www.mysmiley.net/imgs/smile/animated/anim_45.gif[/img]

    #214529
    NorKais
    Participant

    TokRa wrote:

    Elko noliktavā tikai OEM versija pagaidām 🙁


    Vajadzēja labāk ar viņiem draudzēties, tad būtu arī Retail dabūjis(-usi) :lala: … man blakus plauktiņā jau stāv Windows7 Ultimate Retail 2in1 (32 un 64-bitu versija) 😀

    #214530
    TokRa
    Participant

    NorKais, vai tu iepriekš pasūtīji? Sarakstā tās FPP ir, taču neesot uz vietas.

    #214531
    ob1
    Participant

    Tāpēc jau nav uz vietas, ka NorKais izpirka visu noliktavu 😀

    #214532
    RicoPico
    Participant

    Ieskats iekš Elko noliktavas:

    [img]https://bildites.lv/images/5zu79zuukuesu43vpa1k.jpg[/img]

    #214533
    NorKais
    Participant

    TokRa wrote:

    NorKais, vai tu iepriekš pasūtīji? Sarakstā tās FPP ir, taču neesot uz vietas.


    Jau laicīgi tika pasūtīts, lai kad parādās būtu 😉

    ob1 wrote:

    Tāpēc jau nav uz vietas, ka NorKais izpirka visu noliktavu 😀


    😀 Viņiem nav tik maza noliktava, un man tik liela, lai es varētu visu izpirkt!

    RicoPico: Uzspied, lai rāda visus produktus, pēdējais no tiem man plauktā.

    P.S. Ja ir interese par to Retail, PM un pateikšu, kur meklēt, lai nebūtu liekas reklāmes šeit!

    #214534
    RicoPico
    Participant

    Nuja! Tiklīdz relaiļi parādijās plauktos- visus momentāni izķēra. Reti kurš produkts ir TIK ejošs. 😀

    #214535
    TokRa
    Participant

    Ahaa, deficīts. Gluži kā padumju laikos.

    #214536
    Aldis
    Participant

    Pagaidām lietoju ne īpašu legālu Win7, bet runājot par darbību – viss strādā un nekas nejūdzas kā bij ar RC versiju! 🙂 Performances ziņās gluži kā XP, man pat ar aero normāli strādā! 🙂

    Nez, geimeriem ar īsti nav par ko ņaudēt, esmu palaidis pāris spēlītes – gan vecas, gan jaunākas – un viss strādā nejūtot bremzi! (Piemēram kautkāds viens aero [ne win7 efektu, bet lidmašīnu] simulātors man aizgāja nepārspīlējot 3x ātrāk kā uz XP)

    Pagaidām domāju, kas būtu izdevīgāk – samaksāt 30ls, un upgradot [tikai to kārtību īsti nesaprotu, kā viņi to upgradu man dotu], vai arī krāt licenzei, un blakus XP uzlīmei vēl līmēt Win7 licenzes uzlīmi! 🙂

    #214537
    Evers
    Participant

    Home Premium Retails (rāda, ka vēl spēkā Pre-Order) elkobāzē 117 Ls ar visu PVN . Būs vēlme un nopirkšu ar kautkad ganjau, iespējams pagaidīšu, kad ar SP1 varēs iepirkt, tāpat nav kur steigties pagaidām.

    Manuprāt, ja ir nauda un vēlme pirkt, tad Win7 ir to vērts. 🙂

    Lai gan tāpat uzskatu cenu par neadekvātu, varēja būt uz pusi mazāka.

    #214538
    RicoPico
    Participant

    Es tā skatos, ka vairāki Notepad lietotāji ir A/S “Elko Grupa” klienti. Varbūt neturam sveci zem pūra, un atklājam, kādus uzņēmumus pārstāvam? 😉

    #214539
    TokRa
    Participant

    RicoPico

    Attiecībā uz vairumtirdzniecību: aVeikals.lv[/url]

    #214540
    Evers
    Participant

    Nuuu es caur paziņu pačekoju 😀

    Pārstāvu valsts iestādi, tad ērti pačekot kādas ir cenas bez uzcenojuma – lai pēc tam pērkot veikalā ar kuru iestāde sadarbojas, var pakaulēties. :lala:

    #214541
    NorKais
    Participant

    RicoPico wrote:

    Es tā skatos, ka vairāki Notepad lietotāji ir A/S “Elko Grupa” klienti. Varbūt neturam sveci zem pūra, un atklājam, kādus uzņēmumus pārstāvam? 😉

    Kas būs balvā? :lala:

    #214542
    RicoPico
    Participant

    Приатно знать, с кем имеёш дело! 😀

    #214543
    NorKais
    Participant

    RicoPico lūdzu 😉

    SIA “LDC DATORTEHNIKA”

    https://www.datortehnika.lv/

    #214544
    RicoPico
    Participant

    NorKais wrote:

    RicoPico lūdzu 😉

    SIA “LDC DATORTEHNIKA”

    https://www.datortehnika.lv/

    Zinu jūs. Ja nemaldos, vēl vakar bijāt pēc preces! 😀

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 70 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā