Windows 7 Retail

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Sludinājumi Windows 7 Retail

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 28 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149784
    NorKais
    Participant

    Pārdošanā jaunā Windows 7 Retail versijas operētājsistēma. Patreiz pieejamas Windows 7 Ultimate 2in1(32 64-bitu) versija 218 Ls un Windows 7 Home Premium 2in1(32 un 64-bitu) versija pa 134 Ls. Protams, ka prece oriģinālajā iepakojumā, kas nav atvērts, un nelietota. Pirmdien varēšu piedāvāt arī OEM versijas. Ja kādi jautāju, tad droši PZ vai uz [email protected] .

    P.S. Notepad.lv reģistrētiem lietotājiem atlaides 😉

    #214736
    RicoPico
    Participant

    Iekš Elko ir parādijies arī šis:

    https://catalog2.elkogroup.com/ProductDescriptions.asp?productID=1103551&mr=LV

    Pa 182 Ls gabalā, klientiem ar CG2 cenu politiku.

    #214737
    NorKais
    Participant

    Tur jau tikai 2 gab. palikuši 😀

    #214738
    RicoPico
    Participant

    Tak es saku- nespējam iepirkt. Rezervācijas parādās jau pirms tam, kā prece reāli ir plauktos salikta. Un to kas paliek pāri arī acumirklī izpērk. 😀

    #214739
    samurajs
    Participant

    Nesaprotu, ko tauta tā trako? Var tak novilkt netā un lietot legāli bez bēdu 4 mēnešus (120 dienas). Pa to laiku pagūs iegādāties kastīti un aktivizēt ar oriģinālo kodu.

    Jeb vai tās smukās kastītes visus pievelk? 😀

    #214740
    NorKais
    Participant

    samurajs wrote:

    Nesaprotu, ko tauta tā trako? Var tak novilkt netā un lietot legāli bez bēdu 4 mēnešus (120 dienas). Pa to laiku pagūs iegādāties kastīti un aktivizēt ar oriģinālo kodu.

    Jeb vai tās smukās kastītes visus pievelk? 😀

    Smukas jau ir tās kastītes 🙂

    #214741
    Wuu
    Participant

    Cena laba, es shoka… Slimi tie cilveki pa 200 ls osi pirkti

    #214742
    NorKais
    Participant

    Wuu wrote:

    Cena laba, es shoka… Slimi tie cilveki pa 200 ls osi pirkti


    Tapēc izdevīgāk pirkt OEM versiju kopā ar jaunu datoru, sanāks krietni lētāk 😉

    #214743
    APOC
    Participant

    NorKais wrote:

    Tapēc izdevīgāk pirkt OEM versiju kopā ar jaunu datoru, sanāks krietni lētāk 😉


    Bet tad nav kastītes…

    #214744
    NorKais
    Participant

    APOC wrote:

    NorKais wrote:

    Tapēc izdevīgāk pirkt OEM versiju kopā ar jaunu datoru, sanāks krietni lētāk 😉


    Bet tad nav kastītes…

    Nezinu vēl pa Win7, bet vismaz XP bija arī OEM iepakojums kastītē – kā jau OEM, gaiši brūnā kartona kastīte :p

    #214745
    TokRa
    Participant

    NorKais wrote:

    Tapēc izdevīgāk pirkt OEM versiju kopā ar jaunu datoru, sanāks krietni lētāk


    Un nevarēt pārcelt licenci uz citu datoru (MB). Nauda vējā.

    #214746
    ob1
    Participant

    OEM licenci var pārcelt uz citu kasti legāli.

    Zvanīju uz M$ supportu – šamējie teica, ka OEM ir piesaistīts mātesplatei. Bet principā to mātesplati arī drīkstot nomainīt, ja to dara kvalificēts meistars.

    Scenārijs šāds – paņem jaunu māti, ieliec ejoša kompja korpusā, bet nekur nepievieno (kasti drīkst pat nevērt ciet). Pēc tam iztaisi shutdown, izņem jauno māti, ieskrūvē to jaunā korpusā un drīksti pārlīmēt uzlīmi…

    HVZ, kāpēc tam M$ ir jāpieprasa tādas izvirtības, bet supports apstiprināja, ka tas būšot legāli (fonā gan bija dzirdami ilgstoši histēriski smiekli).

    #214747
    TokRa
    Participant

    Ko lai es tev saku? Arī mazmīksto supportā dunduku netrūkst.

    Users who run a Microsoft Original Equipment Manufacturer (OEM) operating system may upgrade or replace most of the hardware components on the computer and still maintain the license for the original Microsoft OEM operating system software provided by the OEM, with the exception of an upgrade or a replacement of the motherboard. An upgrade or a replacement of the motherboard is considered to create a new personal computer. Therefore, Microsoft OEM operating system software cannot be transferred from another computer. If the motherboard is upgraded or replaced for reasons other than a defect then a new computer is created, and a new operating system license is required. If the motherboard is replaced because of a defect, the user does not need to acquire a new operating system license for the computer. The motherboard replacement must be the same make and model, or the same manufacturer’s replacement or equivalent, as defined by that manufacturer’s warranty. The reason for this licensing rule primarily relates to the end-user license agreement (EULA) and the support of the software covered by that EULA.

    (c) https://support.microsoft.com/?scid=kb;en-us;824125

    #214748
    ob1
    Participant

    ok, TokRa, bet tur nav nekas minēts par kompi ar divām mātesplatēm… tas ir – nekur nav aizliegts pievienot kompim otro mātesplati (pat ja tā nav elektriski pieslēgta, bet tikai ielikta korpusā). Nekur nav teikts, ka kompim ar divām mātesplatēm nedrīkst vienu no tām noņemt. Saprati?

    #214749
    drunk_lizard
    Participant

    ob1 wrote:

    OEM licenci var pārcelt uz citu kasti legāli.

    Zvanīju uz M$ supportu – šamējie teica, ka OEM ir piesaistīts mātesplatei. Bet principā to mātesplati arī drīkstot nomainīt, ja to dara kvalificēts meistars.

    Scenārijs šāds – paņem jaunu māti, ieliec ejoša kompja korpusā, bet nekur nepievieno (kasti drīkst pat nevērt ciet). Pēc tam iztaisi shutdown, izņem jauno māti, ieskrūvē to jaunā korpusā un drīksti pārlīmēt uzlīmi…

    HVZ, kāpēc tam M$ ir jāpieprasa tādas izvirtības, bet supports apstiprināja, ka tas būšot legāli (fonā gan bija dzirdami ilgstoši histēriski smiekli).


    cjort

    nu esmu iesvilpis, bet nihrena no operaaciju sekvences un logjikas nesapratu.

    driikst izlasiit kaadu rokasgraamatu par teemu?

    ps. uzliime paarceljo tikai ar feena paliidziibu :>

    joptvaju

    paarlasiiju postu un oem termus. bljin, taa driikst :>

    bet feenu vajadzees :>

    #214750
    TokRa
    Participant

    Jā, es vienu tādu biedru atceros: gaismas zobenu ar 2 asmeņiem izdomāja. Viņu tas neglāba.

    P.S. Nekur nav teikts, ka PC vispār ir jabūt korpusam. Nepieslēgta MB ir atsevišķa lieta.

    #214751
    ob1
    Participant

    ok, ķirzak, rādu uz pirkstiem:

    Zvans uz M$ supportu (reāls gadījums):

    ob1: Hallo supports?

    M$: jā, kāda problēma?

    ob1: ma ir tāda lieta – vai es drīkstu lietot windows uz datora kuram ir 2 mātesplates?

    M$: khmrmmm… tādu datoru nav

    ob1: jā, es zinu, ka nav, bet es izgudroju jaunu datora arhitektūru – ar divām mātesplatēm, tad var lietot jūsu produktu vai arī zvanīt ābolam?

    M$: hmm… nu principā tas nav aizliegts (fonā ķiķināšana)… bet kā jūs to domājat saslēgt?

    ob1: tas ir mans firmas noslēpums, galvenais vai M$ atļauj lietot win uz jaunas kompja arhitektūras?

    M$: hmm, licence to neaizliedz (fonā parādās histēriski smiekli)

    ob1: ok, tad es lieku savam kompim klāt otro mātesplati un lietoju win legāli?

    M$: jā, to drīkst (var dzirdēt vispārēju rēku un krītošus krēslus).

    otrais zvans uz M$ supportu (arī reāls gadījums):

    M$: kā varam palīdzēt?

    ob1: te es ar tiem divām mātesplatēm…

    M$: (fonā ķiķināšana) kā varam palīdzēt?

    ob1: ziniet, man tas experiments ar divām mātesplatēm neizdevās, vai es drīkstu vienu mātesplati izņemt ārā no kompja?

    M$: (fonā dzirdams, ka publika lauž galdus) jā… protams, jūs to varat.

    ob1: bet mans win joprojām būs legāls?

    M$: (pēc pauzes, kurā dzirdama nenormāla rēka). jā, lietojiet win, tas būs legāli.

    vai tagad ir saprotams, vai arī uztaisīt video?

    😀

    #214752
    TokRa
    Participant

    ob1 wrote:

    M$: khmrmmm… tādu datoru nav


    Ir. Single Board Computer.

    #214753
    drunk_lizard
    Participant

    nu kas par hrenova neponjatku?

    oems piesiets pie maates. logs nolasa maates infu un pie aktivizaacijas nogjeneree savu unikaalo namberi njemot veeraa maates parametrus, instalaacijas keju un tekosjo laiku. tas arii viss.

    nekur, nekaados licenzagriimentos tev NAV jaapiekriit, ka tu izmantosi instalaaciju muuzjam uz maates, kuras garantija ir 2 gadi :>

    no sjii izejot var izdraazt M$ supportu neatejot no kases.

    that`s all

    #214754
    ob1
    Participant

    Labi. Īsumā:

    1) Nekur M$ licencē na teikts, ka datorā nedrīkst būt 2 mātesplates.

    2) Nekur M$ licencē nav teikts, ka nedrīkst atvienot vienu no mātesplatēm, ja datorā ir 2 mātesplates;

    3) Nekur M$ licencē nav teikts uz kuru mātesplati attiecas licence, ja izņem no datora vienu no mātesplatēm.

    Secinājums: ieliec kompī otru māti (vai visu laptopu) un licence ir nomūvota.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 28 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā