Windows 7 softs "iesalst"

Sākumlapa Forumi Software Windows Windows 7 softs "iesalst"

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #154743
    richX
    Participant

    Sveiki!

    *uzreiz atvainojos, ka nav garumzimju

    Vakar tika no jauna parinstalets Windows 7, tika samesti visi nepieciesamie draiveri, nu un ari sads tads parasts softs tika piemests (foobar, VLC, Firefox un MS VS 2008)…

    Velak noveroju problemu, ka “izlogojoties” no Win7, operetajsistema vienkarsi iesalst pie loga “logging off”…

    iemetu aci MS lapas, atradu paskaidrojumu, ka celonis tam varetu but kads serviss…

    Tatad, ja MSConfig panem Selective Startup, tad “izlogosanas” notiek bez aizkersanas… paspelejos ar ne-MS servisiem, kas tiek palaisti pie Win7 ielades, neviens no tiem nebija pie vainas… Ieveroju, ka Selective Startup gadijuma pieinstaleto draiveru (Wireless, Touchpad utt.) ielade nenotiek automatiski… tad nu secinajums, ka pie vainas ir kads no pieinstaletajiem draiveriem…

    Jautajums: Ka ir iespejams noskaidrot, tiesi kurs draiveris rada problemas, neparinstalejot katru draiveri pec kartas… Event Viewer neko ipasu par problemam ar draiveriem nesaka… vienigi saka, ka iespejama kada kluda ar HDD, bet pagaidam nevelos meginat to labot, ja citur vainu neizdotos atrast, tad ka pedejo variantu pameginasu Win iebuveto kludu parbaudi un labosanu… Vnk savulaik kadas atrastas kludas del tas softs pamanijas sagraut man particiju koku… (neprasiet ka, pats vel neesmu to sapratis, bet vairs nevelos to pagaidam atkartot)

    ps. Draiveri nemti no orginala MB diska + Windows Update

    pss. Rakstu par problemu, jo sodien noveroju, ka ari reizem atseviskas progas pie instalacijas “iesalst” uz vairakam minutem

    psss. HDD parbaudits uz bad blocks, tirs + Linux un winXP uz si pasa PC paraleli strada bez problemam

    #274497
    Foxsk8
    Participant

    Personīgās pieredzes tas notiek bieži, vidēji 2 – 3 reizes dienā uz kaut kādiem konkurētiem softiem, iesalst un viss. Parādās kļūdas paziņojums un close. Š i problēma novērota tiem softiem, kas izstrādati pirms W7 laikiem.

    Par Draiveriem – problēma tev varētu rasties, ja tu liec tos draiverus no mātenes diska, respektīvi ieteiktu labāk cik vien var, visus draiverus salikt caur windows update, ja ir tāda iespēja, vai arī manuāli salikt jaunākos draiverus tieši no ražotāju mājas lapas. jo reāli tie draiveri kas tev ir diskā, viņi jau noveco ar katru dienu.

    Vairāk par šo problēmu ideju nav.

    #274498
    richX
    Participant

    Par to novecojušo disku gan jau ka tev būs taisnība… vienkārši kaut kā līdz šim no šādām problēmām kaut kā biju pamanījies izvairīties…

    Ehh… nokaitināja ATI videokartes softs, kas pēc uzinstalēšanas tā paša buga dēļ atteicās palaisties un atmetu ar roku šai kļūdai… tā kā Win7 bija svaigi instalēts, tad nekāds īpašs softs vēl nebija savākts… tad nu mierīgu sirdi pārmetu Win7 un šoreiz visus draiverus novilku no ražotāja mājaslapas… šķiet, pagaidām viss ir kārtībā… strādā kā puķīte…

    nu bet tā īsti atbildi uz savu jautājumu nesaņēmu, vai ir kāda iespēja/softs, kas palīdzētu līdzīgās situācijās atrast, kurš draiveris “čakarē” sistēmu. … Protams, ja nelīdz Event viewer un Device manager…

    #274499
    BOFH
    Participant

    Ja tu neproti uzlikt garumzīmes (BEZ Tildes), tad skaidrs ka šo problēmu nenovērsīsi. Pie tam pats esi radijis. Vērsies pie datorspeca ar 5Ls.

    #274500
    richX
    Participant

    piedod, bet man nepatīk šādi secinājumi… pamatošu, kāpēc tobrīd nebija garumzīmju…

    man Win7 sistēma bija svaigi instalēta (kā jau varēji izlasīt no mana teksta, ja to vispār lasīji), turklāt sistēma vairāk bija domāta skolas vajadzībām… konkrēti tikai programmēšanai… softs modelēšanai, izklaidēm un citas drazas man atrodas uz paralēli instalētā XP… nu un vēl daļa uz Linux sistēmas…

    tā kā es tobrīd C++ un C# neredzēju vajadzības pēc Latviešu valodas…

    Nu un šo jautājumu es galu galā uzdevu tāpēc, ka arī “apostrofs”(tas softs, ko izmantoju vienkāršai LV uzlikšanai), arī “iesala”… bet 10 min pēc raksta apstiprināšanas tomēr aizgāja… Par “Tildi” to softu neizmantoju jau gadus 4…

    Kā jau tu varēji izlasīt 1 komentāru pirms tava ieteikuma, ka problēmu es atrisināju ne veiksmīgākajā, bet tomēr manā gadījumā ērtākajā veidā (kāpēc ērtākajā, izlasi manu komentāru)…

    Visbeidzot, tu izlasīji, kādu jautājumu es biju uzdevis?

    #274501
    KristoZ
    Participant

    Jāpiebilst – ja Win7 bija svaigi instalēta, tad, acīmredzot, ar “Next->Next->Finish” metodi… Citādāk – jau pašā pirmajā logā pirms instalēšana piedāvā “Keyboard or input method” – tur var uzlikt arī latviešu valodu. To, visticamāk, Betons (a.k.a. BOFH) bija domājis.

    Atbildot par tēmu – šaubos, vai ir kāds softs, kas Tev pateiks priekšā, kuras ierīces draiveri izraisa operētājsistēmas iesalšanu. Ir tikai tādi, kas paskatās uzinstalēto draiveru versijas, un tad paziņo, ja ir pieejama kāda jaunāka versija.

    Lai vai kā – Tavā gadījumā, iespējams, vienkārši iekš Device Manager vajadzēja sākt ar pakāpenisku iekārtu atslēgšanu (labais klikšķis – Disable). Sākot ar vienu no lielākajiem problēmu izraisītājiem – videokarti. Tad, kā Tu saki, “izlogojies”, un, ja OS neuzkaras, tad problēma atrasta.

    #274502
    richX
    Participant

    Par to keyBoard input method… emm… par to fīču zinu… Pie locales parasti uz reiz ņemu Latviju, bet kā valodu uzlieku noklusēto US… cik man zināms, tad latviešu burti būtu caur “~”, bet tā es neesmu iemācījis rakstīt… man pirksts tad jau automātiski uz apostrofu velk un tad lieko apostrofu izdzēšana aizņem vairāk laika kā 1 maza OpenSource softiņa uzmešana… tas būtu parasti… bet šoreiz tas softiņš “iesala” (kā jau varējāt izlasīt)

    next -> next -> finnish man nederētu… nograutu manu OperētājSistēmu kalnu 🙂

    nu jā, iespējams ka pa DeviceManager vajadzēja iziet līdz galam… es izgāju daļai cauri… ar tiem viss bija kārtībā, bet tad, kad no jauna mēģināju ieslēgt DM, tas “iesala”… nu lab… bet kā jau teicu, paņēmu manā gadījumā ērtāko veidu, clean re-install un visus draivus novilku no Firmas Mājaslapas… (kāpēc? atkal lasiet augstāk)

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā