Windows 7 SP 1 Beta publiskā testēšana

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Windows 7 SP 1 Beta publiskā testēšana

Tiek skatīts 4 ierakstu – 21 līdz 24 (no 24 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #241328
    reGative
    Participant

    Es vispār domāju pamazām pāriet uz Linux. Vēl pašlaik https://tumblr.com/xosdc1yfp domāju, kādu distru izvēlēties. Pašlaik iet man uz debian. Savādāk drīz tie microsoft izlaidīs vīrusu, kas nelegālo win kopiju vēl pataisīs par nelietojamu! 😀

    #241329
    goodman2576
    Participant

    #241330
    goodman2576
    Participant

    Izrādās ka Linux ir forsha štelle…. Piemēram Ubuntu operētājsistēma kabina Win7 manuprāt pēc visiem parametriem, tik ātri iestartējies kā ar Ubuntu nebiju iepriekš…. :))…

    Ir tikai viens BEt un tas priekš manis ir Liels BET…. diemžēl ierastās Win spēles uz Linux neiet ne sitamas…. Protams existē WINe un papildus PLayonLinux u.c. rīki, bet man līdz šodienai vēl nav kārtīgi izdevies palaist neveinu no manām oriģinālajākm win spēlēm…. un tas ir sāpīgi…. jo geimerim šķiet nav alternatīvas kā win…. :(((((((((((, lai gan nu jau man linux patiik labaak….. a ko dariit…

    #241331
    Evers
    Participant

    reGative wrote:

    Savādāk drīz tie microsoft izlaidīs vīrusu, kas nelegālo win kopiju vēl pataisīs par nelietojamu! 😀

    Pat nezinu ko teikt, kaltēts sviests! Man žēl tā linuxa, kas darbosies uz tava datora.

Tiek skatīts 4 ierakstu – 21 līdz 24 (no 24 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā