Windows 7 SP1 valodas maiņa

Sākumlapa Forumi Software Windows Windows 7 SP1 valodas maiņa

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #153207
    Evers
    Participant

    Windows 7 gan pēc SP1 uzinstallēšanas, gan pēc tīra Win7 SP1 instala, pazūd iespēja uzlikt citu valodu (esošā/s saglabājas). Pie automātiskajiem atjauninājumiem nepiedāvā nevienu, un manuāli iebarot paku ar nevar ne installējot, ne norādot lp failu.

    Ko citi var teikt šajā sakarā?

    #259582
    samurajs
    Participant

    Tādā gadījumā vislabāk atteikties no SP1. Vēl jo vairāk tāpēc, ka tur nekas īpaši svarīgs nav.

    #259583
    Stat1CX
    Participant

    Gadījumā nebīja tev visas tās valodu pakas noslēptas zem hiden updates? Es viņas visas noslēpu, lai nerēgojas nevajadzīga draza, pēc SP1 uzlikšanas viss kas bīja zem hidem updates ir pazudis. Manuprāt tai sp1 pagaidām nemaz vēl nav nekāds plašais valodu atbalsts, dažas valodas tikai un viss, vēlāk iznāks sp1 ar plašo valodu atbalstu.

    #259584
    Evers
    Participant

    Arī man tā sākumā likās, bet kad citiem cilvēkiem arī pazuda valodas pakas, kuras nebija noslēptas, secināju, ka tā nemaz nav. Uzliktā latviešu valoda gan nepazuda pēc tam, kad atsevišķi uzinstallēju SP1.

    Pēcāk uzliku tīru nopludināto officiālo Windows 7 Service Pack 1 atlējumu, un valodas tāpat nav pieejamas.

    Ceru, ka tuvākā mēneša laikā būs kāda skaidrība, kas te īsti ir. Lieku cerību uz atjauninājumiem. Iespējams, ka ir kādas izmaiņas, kuru dēļ ir jāpaciešas pēc labotām valodu pakām.

    #259585
    Andron MacBeton
    Participant

    A cik bieži to valodu mainīt taisies? u vajadzēs citu valodu kad kompis nonāks citam lietotājam, bet tādā gadijumā tev nešķiet ka vajadzēs reinstalu? Ja ne tad es piesakos nopirkt tavu veco lietoto datoru 😀

    #259586
    Evers
    Participant

    Man patīk lietot latviski, jo latviskais tulkojums Win7 ir diezgan sakarīgs, bet ja ir kāds, kam interfeiss ir angļu valodā, jāpakonsultē pa telefonu, kur ko uzspiest, tad man patīk savā pusē 20 sekunžu laikā pārslēgt valodu atpakaļ uz angļu lai vieglāk pasekot līdzi. Vēl jau varētu mēģināt integrēt valodas paku diskā, bet slinkums atkal installēt un gribas dabūt dziesmā veco variantu.

    Vispār labāk ej izguli banu! 😀

    #259587
    Evers
    Participant

    Pirātlīcis kopš vakardienas piedāvā iegādāties gan x86 gan x64 valodu pakotnes, kas uz SP1 ļaujas uzstādīšanai bez pretenzijām. 🙂

    Drošvien būs arī atjauninājumos, bet ne tik ātri.

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā