Windows 7 svinīgi izsniegts OEM partneriem

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Windows 7 svinīgi izsniegts OEM partneriem

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149215
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_microsoftw_1.jpg[/imgl]Kā jau tas pie Microsoft tradicionāli pierasts, ar nelielu svinīgu ievadceremoniju Redmondas štāba mītnē galvenie OEM partneri – HP, Toshiba, Lenovo, ASUS, Acer, Dell, Sony un Fujitsu pārstāvji saņēma nelielas, baltas kastītes ar Windows 7.

    Tagad kompānijām būs svarīgs uzdevums līdz 22. oktobrim optimizēt savus “dzelžus” tā, lai jaunā operētājsistēma preinstalētā veidā darbotos bez mazākajām kļūmēm. Tas ietver savī arī jaunu draiveru programmēšanu utt.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_windows7oemceremony1248677736_1.jpg[/img]

    Microsoft pat ir gatava piekāpties, un Eiropai domātajā E versijā paredzēt patērētājam instalējamā interneta pārlūka izvēli. Vēl gan nav zināms, kuri pārlūki iekļūs galīgajā versijā. Kandidāti: Internet Explorer 8, Safari, Firefox, Opera, Chrome.

    Opera Software jau ir apsveikusi šo lēmumu.

    Avots 1, 2.

    #205781
    Eudoxus
    Participant

    Opera software var ieskrieties. Bet zinu, ka Lenovo jau kādu laiku atpakaļ darīja pieejamas savas Win 7 paredzētās draiveru versijas. Sk. šeit

    https://forums.lenovo.com/lnv/board/message?board.id=Beta_OS&thread.id=1015

    #205782
    Genādijs
    Participant

    Opera = FF ar visiem IE gļukiem …

    #205783
    AlienZ
    Participant

    Genādijs wrote:

    Opera = FF ar visiem IE gļukiem …


    Atkal aiziet offtopiks… Š ādi notepad jau sāk līdzināties citiem Latvijas IT p0k3portāliem. :mod: Kas attiecas uz rakstu – man tāda izvēles iespēja nemaz nešķiet tik slikta, varbūt tas spēs mazināt IE īpatsvaru un ikdienas lietotāji tiks pie kāda cita pārlūka. Bet vai tad nepalika tā, ka Win7 derēs tie paši Vistas draiveri?

    #205784
    msh
    Participant

    Normāli būtu, ka tajā windblouzā būtu visi brauzeri ar iespēju instalācijas laikā izvēlēties, tikai vieni baigie sūdi – gadu veca operas instalācija ir smagi novecojusi, atškirībā no ne tik ļoti novecojuša ff vai absolūti nemaz nenovecojuša IE 😀 😀

    #205785
    msh
    Participant

    Genādijs wrote:

    Opera = FF ar visiem IE gļukiem …


    Tu gribēji teikt – FF ir IE ar visiem IE gļukiem 😀

    #205786
    daGrevis
    Participant

    Man FF negļuko…. 😕

    #205787
    Genādijs
    Participant

    Nu nemāku teikt kāda šobrīd situācija ir ar operu jo es to mēslu pat nedomāju lietot. Zinu tikai ka savulaik man tas kroplis sagādāja pamatīgas galvassāpes jo ja izdevās normāli attēlot lapu gan iekš FF gan iekš IE tad opera visus gļukus summēja un rādīja pa savam.

    Un teiksim tā, nedomāju ka te būtu baigais offtopic, jo iepriekšminētais teksts ir par to operas piebildi raksta beigās. “Opera Software jau ir apsveikusi šo lēmumu.” Īstie jau nu kas būtu jāņem pierē 😀 V groby ja vas vidjel! 😀

    #205788
    GulbisRG
    Participant

    Opera vaitad nebija maksas Proga???

    #205789
    msh
    Participant

    Viens gudrāks par otru 😀

    Dārgais gena, ja opera, kuras izstrādātāji cītīgi uzsver, ka opera tiek veidota pēc jaunākajiem web standartiem, tevis ceptu lapeli parāda nepareizi, tas nozīmē to, ka rokas no pakaļas aug tev, nevis operas izstrādātājiem. Mana miesta līkās lapeles izvēlnes joprojām opera neparāda tā, kā vajadzētu, jo IE un gan jau ka arī ff parāda pareizi un tas personāžs, kas to ir veidojis, diez vai ko citu bez IE lieto, bet tāpēc es nesākšu kaifot par IE 😀

    Gulbi, jau vairāki gadi kā apkārt, kopš nav.

    #205790
    Genādijs
    Participant

    ja man rokas aug no pakaļas tad es pat baidīšos minēt no kurienes tās varētu augt tev 😀

    #205791
    msh
    Participant

    Es nenodarbojos ar to, ko nejēdzu un manas nemākulības gadījumā pie tās nevainoju citus.

    #205792
    Genādijs
    Participant

    Nju redz kā viss atrisninājās, pats beidzot atzini ka tomēr esi nemākulis 🙂

    #205793
    rajah
    Participant

    msh wrote:

    Normāli būtu, ka tajā windblouzā būtu visi brauzeri ar iespēju instalācijas laikā izvēlēties, tikai vieni baigie sūdi – gadu veca operas instalācija ir smagi novecojusi, atškirībā no ne tik ļoti novecojuša ff vai absolūti nemaz nenovecojuša IE 😀 😀


    10-tai ir autoapdeits

    GulbisRG wrote:

    Opera vaitad nebija maksas Proga???


    tas bija sen sen un tā vairs nav taisnība

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā