Windows 7 tīklā ar XP

Sākumlapa Forumi Software Windows Windows 7 tīklā ar XP

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #151158
    traxis
    Participant

    Sveiki1

    Man ir tāda problēma – man mājās ir divi PC uz viena windows 7 bet uz otra windows XP un nekādi nevaru šos tīklā “sapārot”. Uz tā kura ir uzlikts XP ir pieslēgts printeris un gribētos viņu nošērot tīklā…. varētu jau arī uz otra arī uzlikt Windows 7, bet tas ir tāds pavecs kompis ar 2 ghz proci un 512 ramu un diezin vai tā vecā kaste to Windows 7 varēs pavilkt.

    Varbūt kādam ir izdevies panākt to lai šis divas opētājsistēmas tīklā “draudzētos”, es būtu ļoti pateicīgs ja arī man pastāstītu kā…

    #234957
    Crow
    Participant

    Nu jā, Windoze 7 visa tīkla padarīšana ir mazliet samaisīta. Bet vismaz man ir izdevies, īsti nevaru pateikt gan kā 😀

    Iekš Network and Sharing Center skaties, vai ir uzlikts Home Network? Ja ir Home, tad visiem šāringiem vajadzētu būt defaultā ieslēgtiem, bet var pačekot pie Advanced Sharing Settings. Nu un vai abiem datoriem ir vienāds Workgroup? 7 tas vairs neinteresē, bet XP varētu “neredzēt”.

    #234958
    Stat1CX
    Participant

    Uz xp ir uzlikta sp3 ar visiem updeitiem? Cik zinu xp bija problēma sapārot ar vistu, lai to novērstu tika izlaists updeits. Win 7 jau tā pati uzlabotā vista vien ir.

    #234959
    migors
    Participant

    Uzlikt var tikai kā lai atcerās kā es to izdarīt 🙂 es arī ar šo probu nomocijos, draudzenei xp man 7. es velku filmas pie viņas gribam skatīties. Kaut kā es mēģināju mēģināju un vienreiz pēc restarta XP ieraudzija to win 7 tīklā.

    #234960
    traxis
    Participant

    Tulīt salikšu XP visus updeitus tad pamēģināšu… ja sanākas tad paziņošus

    Pirms tam mēģināju arī šito metodi…

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=VRY4_POp9zA&feature=PlayList&p=B26C610971C99022&playnext_from=PL&index=5[/youtube]

    ,bet nekas nesanāca :(, cik es sapratu tad attiekšanās no Win 7 Homegroup nemez nav nepieciešama…

    #234961
    aoma
    Participant

    Skaties permisijas, tām mapēm, kuras gribi no xp šārēt, dažreiz vajag pievienot add: share to everyone.

    Cerams, ka kompim ir arī parole.

    #234962
    traxis
    Participant

    Tiku tik tālu ka ar XP tieku iekšā win 7, bet otrādi nekādi… 🙁

    #234963
    aoma
    Participant

    Sāc pa punktiem.

    1. tad ir vai nav abiem kompjiem paroles?

    2. darbagrupu tomēr vēlams likt abiem vienu un to pašu.

    3. izveido uz XP jaunu tikla savienojumu, vajadzētu atrast esošu tīklu, pievienojies tam, restartē.

    4. pārbaudi, vai nav atslēgti vajadzīgie servisi.

    un jā, vai tas win septiņi vispār neredz to xp, jeb tikai netiec iekšā koplietotajās mapēs?

    ja pēdējais, tad uz xp pie folderopcijām skaties security, kam ir atļauts pievienoties, tālāk kā jau augstāk teicu.

    #234964
    traxis
    Participant

    1. Paroles nav (vai tad obligāti vajag?)

    2. Daba grupa ir uz abiem vienāda

    3. paprovēšu…

    4. Liekas ka visi vajadzīgie servisi ir ieslēgti

    Win 7 dators XP datoru atrod bet uzspiežot uz tā netiek iekšā (nemaz līdz mapēm netiek), ar XP iekš win 7 tiek un liekas ka vis strādā…

    #234965
    aoma
    Participant

    parolei jābūt obligāti. tāpēc jau arī netiec.

    #234966
    Viktorovics
    Participant

    Kāpēc tu domā, ka tavs kompis nepavilks Windows 7 ? Domāju, ka gandrīz droši kādu Home Basic ( nemaz nerunajot par Starter ).

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā