Windows 7 "Upgrade"

Sākumlapa Forumi Software Windows Windows 7 "Upgrade"

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 22 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149772
    IrenaB
    Participant

    Jautājums par Windows 7 “Upgrade” versiju (ko var dabūt stipri lētāk par “full” ).

    Ja man uz datora šobrīd ir Windows 7 RC (build 7100), bet pirms tam bijusi Vista Home Basic (oficiāla, protams), vai es varu apgreidoties uz Win7 Home Premium, NEINSTALĒJOT atpakaļ to Vistu (bet, piemēram, ievadot kaut kur Vistas oficiālo kodu, kas ir bijusi instalēta uz šī datora)? Tas ir, vai šis apgreids ir vairāk “tehnisks” (kad reāli uz datora jāstāv Vistai, lai vispār varētu notikt apgreida process) vai “idejisks” (kad pietiek, ka uz šī datora oficiāla Vista ir bijusi un vasarā aizstāta ar Win7 RC)?

    Š is pats jautājums arī attiecībā uz otru datoru, uz kura iepriekš bija XP Home Edition (arī oficiāls), bet tagad ir Win7 RC.

    #214620
    NorKais
    Participant

    Cik zinu, ja nekas nav mainījies, tad no Win7 RC uz Win7 RTM nevar “godīgā” ceļā uztaisīt upgrade.

    #214621
    Aldis
    Participant

    Varēt var – ieinstalēt blakus, un izvākt veco – pa starpai uztaisot backupu.. u.t.t. – bet – nedrīkst (ja runā par legalitāti)

    #214622
    Bono
    Participant

    Kāpēc nedrikst, ja IrenaB saka, ka bija pirms tam oficiālie XP un Vista? Man liekas, ka bez problēmām un legāli arī tas izdarāms. Vai es maldos?

    #214623
    samurajs
    Participant

    Bono, tu maldies gan 🙂 Kurš tad pirks to dārgo kastīšu versiju, ja tik viegli varētu tikt cauri ar upgrade? 😉

    Tātad uz PC jābūt virsū aktivizēta Vista, citādi Win7 Upgrade nemaz palaist nevarēs. Install procesā tiks vēl pārbaudīts, vai tā Vista nav crackota, un tikai tad kaut kas notiksies…

    Tik lieli muļķi jau tie tur Maikrosoftā arī nav 😀

    #214624
    Bono
    Participant

    Ok, bet reāli, ko darīt tiem, kas uzlika W7 beta versiju? Viņi arī nevar tagad pāriet uz W7 legāli par tiem 30 LS?

    #214625
    ob1
    Participant

    Hmm, te prasās intervija ar Latvijas M$. Lai paskaidro kas un kā – ko drīkst un ko nedrīkst.

    Ja kāds var aizdot diktofonu, varu mēģināt uzrīkot…

    #214626
    samurajs
    Participant

    ob1: jebkurā mobilā telefonā diktofons iebūvēts (ja tik tev nav kāda melnbaltā klucija) 😀

    Nu M$ lapā noteikti ir visi tie noteikumi un pamācības; par W7 beta īpaši bija atrunāts, pats vēl lasīju 🙂

    #214627
    ob1
    Participant

    man vispār ir aizvēsturisks Samsungs… 🙂

    Bet, manuprāt, intervija noderētu gan Microsoftam, gan Notepadam…

    #214628
    Beeper
    Participant

    Upgrade: no Vista ( licenzēta ) uz Windows 7 ( cik zinu, bez izņēmumiem un apakšpunktiem ).

    #214629
    Evers
    Participant

    Bono wrote:

    Ok, bet reāli, ko darīt tiem, kas uzlika W7 beta versiju? Viņi arī nevar tagad pāriet uz W7 legāli par tiem 30 LS?

    neviens tev nedos pa lēto upgreidoties no bezmaksas testa versijas, kurai bezmaksas pulbiskie key’i ir. 🙂 Vispār nesaskatu jēgu upgreidoties. Ja reiz gribas pirkt, tad labāk nopirkt kārtīgu – Premium Retail pa cik tur tiem 130 Ls laikam

    #214630
    Wuu
    Participant

    offtopic..

    Tas ir normali 4 minutes boots? Nu es domaju lidz bridim kad sistema ir pieejama darbam..

    #214631
    Evers
    Participant

    Wuu, relīze “BIE” ? 😀

    Ar to krekeru Win7 relīzi daudziem ir problēmas visādas.

    #214632
    Wuu
    Participant

    Pa taisno no m$ weba 120 dienu trials… Tas skaidrs ka no p2p nav ieteicams vilkti!

    #214633
    Beeper
    Participant

    Wuu wrote:

    offtopic..

    Tas ir normali 4 minutes boots? Nu es domaju lidz bridim kad sistema ir pieejama darbam..

    120 dienu evaluation – kur tu tādu briesmoni uzraki ? Vakar skatījos, bija tik Enterprise uz 90 dienām, tiesa gan, tas pats tikai piereģistrējoties un nenokļudoties viņu aptaujā.

    Jebkurā gadījumā, 4 minūtes ir tā kā nedaudz par ilgu .. neesi mēģinājis Aero izslēgt ( pārslēgties uz Basic tēmu ) ?

    #214634
    Wuu
    Participant

    Ja ir 90 dienas, failoju… Bet tu doma ka 4 kodolu procis, 2gb ddr3 un HD 4650 nevelk Aero? Cik atri jastartejas?

    #214635
    Beeper
    Participant

    Wuu wrote:

    Ja ir 90 dienas, failoju… Bet tu doma ka 4 kodolu procis, 2gb ddr3 un HD 4650 nevelk Aero? Cik atri jastartejas?


    Dīvaini .. 1.6GHz | 512MB RAM – 1-1.5 minūtes līdz atvērtam Firefox :lala:

    P.S. – 90 day evaluation copy

    #214636
    Wuu
    Participant

    Kad paradas Windows emblema uz melna fona, ladejas ap 3 minutem…

    #214637
    aoma
    Participant

    Wuu wrote:

    Kad paradas Windows emblema uz melna fona, ladejas ap 3 minutem…

    Jesus… Man uz veca 4. peņķika no tā momenta mazāk par minūti aiziet.

    #214638
    WerNeo
    Participant

    Wuu wrote:

    Kad paradas Windows emblema uz melna fona, ladejas ap 3 minutem…

    Pamēģini nonullēt biosu (uz mātes plates, bačiņu izņem uz pāris minūtēm, lai nonullējas pulkstenis). Tev bioss nepareizu laiku skaita, tāpēc Win7 OS startējas ilgāk (Windows startupa laiku ņem no biosa).

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 22 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā