Windows 8. Īsais ievads – papildināts

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Windows 8. Īsais ievads – papildināts

Tiek skatīts 5 ierakstu – 41 līdz 45 (no 45 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #239819
    Janhouse
    Participant

    bezolaam wrote:

    migors wrote:

    Ja linkuksiem būtu normāli grafiskie un video redaktkori es jau sen būtu pārgājis.

    ir dzirdēs, ka daudzas filmu studijas uz linaxa strādā, piemēram Walt Disney


    Nu ja Tu vari legāli tikt pie studiju speciālajiem videomontāžas softiem pa velti, tad varbūt padalies arī ar pārējo pasauli?

    RicoPico wrote:

    bezolaam wrote:

    migors wrote:

    Ja linkuksiem būtu normāli grafiskie un video redaktkori es jau sen būtu pārgājis.

    ir dzirdēs, ka daudzas filmu studijas uz linaxa strādā, piemēram Walt Disney

    “Avatar” specefekti radīti ar 64-bit Linux.

    Renderēti uz serveriem, nevis radīti. Renderēšanai grafiskā vide un citi krāmi tikai traucē.

    Gan jau, ka veidoti ar tiem pašiem 3dsmax, Maya, utt. (uz Win vai Mac)

    #239820
    Brutto
    Participant

    Pēc kara visi ir gudri.

    Kurš nākamais – i-neta pārlūku vai spēļu platformu karš?

    #239821
    Mateus
    Participant

    RicoPico wrote:

    bezolaam wrote:

    migors wrote:

    Ja linkuksiem būtu normāli grafiskie un video redaktkori es jau sen būtu pārgājis.

    ir dzirdēs, ka daudzas filmu studijas uz linaxa strādā, piemēram Walt Disney

    “Avatar” specefekti radīti ar 64-bit Linux.

    Patiesībā uz LINUX tikai tika renderēts – Renderfarm ķipa:

    “Avatar used graphics designed by a four time Academy Award winning visual effects facility based at New Zealand. It has done graphics for X-Men, did it for I Robot and now, it has also done it for Avatar.

    The systems used to render these graphics were all using RHEL as their OS and were all HP Blade server clusters.”

    Tiem kas jēdz no 3D, sapratīs, ka tas ir tālu no editēšanas un montāžas.

    #239822
    migors
    Participant

    ja kāds man ieteiks normālas programmas ar kurām var montēt video un rediģēt bildes es uzreiz pāriešu uz linuxu. Bet nu es taču nedzīvoju āfrikā un man ir jāstrādā, vis jau pa reizēm 10 ir izmēģināts.

    Esmu testējis gimp, un ja ar PS ar funkciju save for web bildi var iztaisīt 4 -5 kb tad ar GIMP lai būtu tāda pati kvalitāte identiskai būs savi 15 kb. Vismaz nu man nekādīgi nesanāca.

    Varbūt kāds prot bet nu tad forši būtu ja parādītu piemēru. Pat ar php skriptu bildīti var uztaisīt labāku.

    #239823
    Deivs
    Participant

    Nu uzskatu ka Windows, kā tāds, nekad nezaudēs savas priekšrocības dēļ tā, ka tam ir saprotams interfeis, liels komerciālais piedāvājums (softi games u. c.), un nekādi linux, solaris un citi, kam ir ierobežotas komerciālas programmatūras izmantošanas iespējas, nekad to nevarēs aizstāt. Cilvēkam ir nauda un viņi maksā ar to par komfortu, tieši tāpat kā nebrauc ar autobusu, bet vieglo automašīnu – itkā process tas pats – aizved, bet ar dažādu komforta līmeni. Tas pats attiecībā uz desktop PC – tikai geimeriem un citiem profesionālas darbības apsēstiem cilvēkiem, kas nemitīgi strādā un maina komponentes pēc vajadzības. Tajā skaitā pusaudzis, kas rullē games:) Bet visticamāk, mājas vajadzībām tas tiktiešām vairums gadījumos nav aktuāli. Normāli būtu mājas dators (store and advanced) un portatīvasi dators (for daily use). Piekrītu nelabojams – ja reiz ir profesionālās versijas windows un pielietojumos iestrādātas advancētas funkcijas, tad primitīvos folderus no šīm versijām izņemt būtu tikai likumsakarīgi. Lai arī mani, kā domājams arī sekretāri un konstruktotu, pieņemu, tas īpaši netraucētu:D

Tiek skatīts 5 ierakstu – 41 līdz 45 (no 45 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā