Windows 8 par € 29.99

Sākumlapa Forumi Software Windows Windows 8 par € 29.99

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 27 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #157767
    Element
    Participant

    Windows 8 par € 29.99 – https://windows.microsoft.com/lv-LV/windows/home

    Liekas tikai ierobežotu laiku, laikam liidz 31.janvaarim.

    Ja nu kaadam loti gribas iemeeginaat jauno OS… 🙂

    #294130
    Crow
    Participant

    Es vēl par brīvu jamo dabūju no Dreamspark Premium, un vairākas reizes esmu iztērējis stundas, cenšoties pierast, ar sakostiem zobiem, ar Start8, straight-to-desktop, atslēdzot nešķīstos šļarms, bet tāpat – nekonsistence un nožēlojams ābolisma kopēšanas mašīnas efekts spiežas pa visām šuvēm.

    Patīk ātrums – jā, tas ir pielabots. Pat uz sūdiem tagad diezgan labi lido. Varētu vēl paņeckāties ar “optimizāciju” un tad vispār. Ribbon Explorer arī ok, tēma nav gluži slikta (Aero vairāk patīk). Bet kopumā – nekā, pārdzīvošu palikšu pie “Jaunā XP”, kaut šito pakaļ pa diviem trim sviediet.

    [spoil][img]https://i.imgur.com/N8hF6c8.jpg[/img]

    Aipadauņu sociālās paaudzes šedevrs, nah… izvelciet pauri no Apple pakaļas, nožēlojamie.[/spoil]

    #294131
    deriksx
    Participant

    kas ir “Jaunā XP” , win7 ?

    #294132
    E-500
    Participant

    Es ar par brīvu neņemtu šito vistu 3rd edišn.

    #294133
    Willis
    Participant

    Uzinstalēšu Windows 8 Pro un Windows 7 OEM aizies pa pieskari, es taču būšu piesiets pie Windows 8 !

    Vismaz iepriekš tā bija .

    #294134
    Evers
    Participant

    Neņemšu pat par brīvu.

    #294135
    ruukjis
    Participant

    Es jau nopirku, neesmu sajūsmā. Tai windai ir ļoti labs potenciāls, bet bugi un gļuki to visu nogalina. Man nācās sakraut neskaitāmus hotfixus, pārtaisīt 3x profilu, lai normāli strādātu App store un Mail flīzes, un tas uz svaiga instāla!

    Es pieņemu, ka tā nopietni darbināms šis brīnums būs tikai pēc Serviss pakas.

    #294136
    aoma
    Participant

    Tas jau ir tikai normāli, diez vai daudzi vairs atceras, kāds bij XP bez servispakām. Tā normāli tas kļuva darbināms tikai pēc otrās, vienu brīdi pat runāja, ka būs 4-tā.

    Starp citu, vēl nesen lasīju, ka izmainītā M$ politika attiecībā uz jaunu distribūciju izlaišanu pamatīgi iebremzējusi seven 2. pakas iznākšanu, tāda varot arī nebūt, kas nebūt neatvieglinās datora pārinstalēšanu un nokonfigurēšanu. Vilkt no interneta desmitiem un pat simtiem apdeitu, nav tas ātrākais variants, labi ka vēl ir pieejams AutoPatcher.

    #294137
    Anonīms
    Neaktīvs

    Nopirku, uzliku, noņēmu un tagad atkal esmu atpakaļ pie win8. Sāk iepatikties. Tikai nepamet sajūta, ka mani izspiego, jo pilnīgi viss sinhronizējas ar skydrive.

    #294138
    Triggers
    Participant

    Sākumā biju skeptisks pret W8, tagad sāk iepatikties.

    Skraida ātrāk un brīvāks desktops no visādas drazas 🙂

    #294139
    Stat1CX
    Participant

    Nelieto windows live kontu, bet gan lokālo kontu, kā tas bija uz win 7 un nekas nekur nesinhronizēsies.

    #294140
    Garinsh
    Participant

    Kur tad tā nekonsistence parādās, ja lieto Classic Shell vai citus līdzīgus risinājumus desktop atgriešanai normālā stāvoklī? Flīzes nav jāredz, jo appi lielākoties idiotiski izpildīti un lietot tos nav jēgas, toties ātruma ieguvums patiesi jūtams, task manager krietni informatīvāks un pārskatāmāks, pluss visādi citādi jauki sīkumi, it īpaši man iet pie sirds Aero aizvākšana, bet tas, protams, subjektīvi.

    #294141
    Jaunzems
    Participant

    Ir divu veidu cilvēki – tie, kuri mīl Windows 8, un tie, kuriem tas riebjas, jo viena tante tirgā teica, ka windoff 8 nav lab, windoff septiņi esot labāks

    #294142
    Evers
    Participant

    Desktops – Darba virsma. Kopš kura laika darba virsma kalpo tikai tam lai tur smuka bildīte stāvētu? Man uz galda mētājas pildspavla, fleški, šķēres, kabatas nazis, tējas krūze, telefons, tumbiņu pults un vēl visādi krāmi. Nedo’dies’ man tas visu laiku būtu jāvelk laukā no atvilktnēm un jāliek atpakaļ.

    #294143
    Evers
    Participant

    Forši ka tev ir skārienjūtīgais monitors un tev rokas nepiekūst pa ekrānu zīmēt speķainus klekšus. 😀

    #294144
    Crow
    Participant

    Parādās jau idiotismi arī tāpatās. Ieliec flešu vai disku – “*tap* to choose what happens” melnā palagā augšā stūrī. Vienojies tīklam kādam – izbrauc no sāna liels palags. Open With pa vidu maisās Metro programmas, gribi vai nē. Alt-Tab – palags, kurā Metro programmas vispār neparādās. Uzinstalē jaunu programmu – melns palags “you have new shit that can’t open shit”. Windows Photo Viewer un WMP – neatbilst jaunajai “flat” ideoloģijai vispār ar saviem spīdīgajiem podziņiem…

    Nē, ok, es atzīstu, ka esmu totāli OCD apmēram tādā pat līmenī kā Adrians Monks (īpaši punkts par pankūkām – es tieši tā daru!). Bet to jau nevar izārstēt. A ja man tik ļoti sagribēsies to ātrumu – iegādāšu cienījamu SSD beidzot un tāpat lidos kā mērglis.

    Kas attiecas uz Aero: lūk, par piemēru, mans Firefox New Tab 😀

    Deriksx – jā, Sivēns ir jaunais XP tagad – ja šitā turpināsies, vēl pēc 10 gadiem šur tur būs atrodams.

    #294145
    aoma
    Participant

    Mīlēt operētājsistēmu, kam vienai nosaukums ir vista, otrai sivēns, tas ir kāds sevišķi perverss zoofilijas paveids?

    #294146
    atlans
    Participant

    windows 7 no windows 8 atsķirās ka nav start poga. Pats esmu redzējis windows 7 iespadi : ērts pēc lietošanas un vairākums pagaidām ir ar win 7 versiju. Sēžu uz windows xp , jo jaunajiem windows jau vajadzīgs vismaz 2 kodolu processors.

    #294147
    Aldis
    Participant

    Evers +10000…. 🙂

    Man tas pats, gan uz PC desktopa ir ikonas, tūļi, paneļi, u.t.t..

    Gan tiešām uz rakstāmgalda tas pats. 🙂

    Un kā jau tas ir pieņemts, ja pa daudz uz darba galda visa kā, to vienkārši piekārto lai ir ērti strādāt. 🙂

    Kaut gan, esmu pamanijis, tie kas nelieto Desktop-u kam tas paredzēts, tie arī neko prātīgu pie PC nedara. Draugiem.lv, spēlītes, youtube – tas protams ir pašsaprotami, jo tādiem nav vajadzības.

    #294148
    aoma
    Participant

    Gluži otrādi, kopš w7 normāli strādājošā search (par vistu neemsu lietas kursā), uz desktopa vispār nekas nav jātur, pietiek nospiest win un ierakstīt pāris burtus.

    Protams, ja nezina, kā vajadzīgo lietu sauc, un kā viņu atrast starp daudziem nesaprotamiem nosaukumiem, tad viss jātur deguna priekšā, lai vismaz pēc sīkbildītes var sameklēt.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 27 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā