Windows 8 top lielā slepenībā

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Windows 8 top lielā slepenībā

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 20 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #152594
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_win8_2.jpg[/imgl]Atšķirībā no Windows 7, darbi pie tā pēcteča norit ievērojami lielākā slepenībā. Pirms dažām dienām vietnē Careers.microsoft.com parādījās darba piedāvājumi, kas zināmā mērā paver plīvuru uz to, kas plānots jaunajā OS. Acīmredzot speciālisti atrasti, jo piedāvājuma vietā vien rakstīts “This Job is no longer available”.

    Pirmajam speciālistam jānodarbojas ar mākoņskaitļošanas platformu Windows Azure un jāizstrādā klientu datu rezerves kopiju glabāšanas sistēma uz attālināta servera.

    Otrajam potenciālajam līdzstrādniekam paredzēta Windows Live tālāka attīstīšana. Paredzama vēl ciešāka darbvirsmas sapludināšana ar web servisiem, kas, starp citu, kļuvusi par modes lietu visiem.

    Daudz laika Microsoftam arī nav – ja “Redmondas kantoris” grib pieturēties pie sava nospraustā grafika, 2012. gadā Windows 8 jau jābūt uz datoriem. Tas nozīmē, ka jau nākamgad jāparādās alfa un beta versijām.

    Avots

    #252345
    bezolaam
    Participant

    liela slepenībā nospiež gnome un osx idejas

    #252346
    Jaunzems
    Participant

    nav vairs smieklīgi, #1..

    #252347
    Crow
    Participant

    2011: iznāk Chrome OS

    2012: iznāk Windows 8, iestājas IT pasaules gals

    2014: cietie diski un citas datu uzglabāšanas ierīces privātpersonām tiek aizliegtas ar likumu

    2016: stuxnet2 nograuj abu gigantu datu centus un visi mākoņi pizģec pošļi

    2017: cool!

    #252348
    jonjs
    Participant

    Da lābi, ja man garantētu, ka Winda 8 ies 10 gadus (es ceru uz elemetnāŠ—u diska iegādi), tad es būšu viens no pirmajiem, kas to iegādāsies un tikai dēļ dažām ļoti, nu ļoti specifiskām programmām, kas man ir vajadzīgas.

    P.S.

    Kā rāda Latvijas mobilo operatoru piedāvājumu attīstība, kamēr bija tikai LMT (iedomātas paralēles ar Windu), tad ceņņiks bija “мама не горюй” (pats gan esmu apmēram 10 gadus tieši LMT klients). Kā jau vienmēr esmu teicis un teikšu MONOPOLS nav vajadzīgs, jo tas diktē cenas.

    Līīīnux … . Use brain.

    #252349
    Crow
    Participant
    #252350
    jonjs
    Participant

    Crow wrote:

    [img]https://www.bildites.lv/images/fzevtovltdiarq1qd7z0.png[/img]

    Kur tad tu tādus pamanīji? Motivē. Alternatīvas cenas nosišanai ir laba lieta, to sauc par konkurenci. Kā Latvijas mobilajā tīklā tā pasaules OS tirgū.

    Nepiekrīti? Ja nepiekrīti, tad motivē!!!

    Man nekad nav patikuši nemotivēti apvainojumi. Cik saprotu tad tev arī. Protams var jau būt, ka es kļūdos par domu izteikšanas un motivācijas spēju.

    Motivē.

    #252351
    Crow
    Participant

    Izskatās, ka tev nepietika ar to, ka tevi kojāns & co. sabāza kā mazu ezi tēmā par MSE.

    Nu ok, si vis pacem, para bellum :lala:

    [spoil]

    Quote:

    Līīīnux … . Use brain.

    [/spoil]

    #252352
    jonjs
    Participant

    Crow wrote:

    Izskatās, ka tev nepietika ar to, ka tevi kojāns & co. sabāza kā mazu ezi tēmā par MSE.

    Nu ok, si vis pacem, para bellum :lala:

    [spoil]

    Quote:

    Līīīnux … . Use brain.

    [/spoil]

    Izskatās, ka tu nespēj vai arī nevēlies saprast manu domu. Kā tu domā cik tu maksātu par Mobilo telefonu, ja Latvijā būtu tikai viens Mobilo sakaru operators (uzvedinoša tēze tu maksātu vairāk vai mazāk?).

    Un tagad savelc paralēles ar vispasaules MONOPOLU M$. Monopolisti slauc un cērpj tos, kas tam ļaujas. Un kā rāda mana pieredze šajā interneta vietnē, M$ audzē jaunu paaudzi, kas ķer kaifu no tā, ka viņus cērpj vai arī iebaro tā, lai varētu cirpt.

    P.S.

    Kojāns & Co (starp citu, kas tas tāds) mani nesabāza, viņš bezkaunīgā veidā kaut ko gvelza (ko reālajā dzīvē viņš diez vai būtu spējīgs izdarīt, jo bezkaunīgai gvelžšanai, reālajā dzīvē, samērā vienkārši var atrast zāles) kaut kādas tēzes bieži vien nesakarīgas.

    #252353
    Imhoteps
    Participant

    Dāmas un kungi (kalpi un desmitnieki)!

    Neaizmirsīsim:

    [spoil][img]https://www.bildites.lv/images/1021k3574380tkwj5py.jpg[/img][/spoil]

    #252354
    jonjs
    Participant

    Imhoteps wrote:

    [spoil][img]https://www.bildites.lv/images/1021k3574380tkwj5py.jpg[/img][/spoil]

    Tā tas ir ar to argumentēšanu ( tomēr tik un tā man nepatīk nemotivēti uzbraucieni), bet uz doto mirkli neredzu nekādus panākumus no tās savas argumentēšanas neskatoties uz to, ka oponenti pat nemēģina argumentēt. Nav ar ko salīdzināt līdz ar to.

    Izcilākais 20.gs. fiziķis teorētiķis Alberts Einšteins vispār teica (un cik zināms ar galvu viņam viss bija vairāk nekā kārtībā), ka, ja pratīšu pareizi atcerēties:

    “… lielākā daļa cilvēku darbību tiek veiktas dēļ divām lietām – bailēm vai stulbuma …”

    #252355
    Crow
    Participant

    Maķ tvaju za nogu, beidz te dirst par to, cik tu nežēlīgi kruts vecis esi savā “reālajā dzīvē”, ka visiem no tevis būtu jābaidās. Tas jau vien pierāda ielaistu hronisku trollismu. Varbūt vienīgi no vēja puses jātuvojas, bet tas ir cits jautājums, kā saka Dobelis.

    Kur tev monopols? Kur viņš ir, es prasu? Ko tu mal savu monopolu? Monopols ir tikai tavā prātā, jo tu tā arī neesi papūlējies izglītoties par tēmu, bet tikai pastāvīgi dirs, cik Microsoft ir ļauns monopols. Nepatīk Windows – drātē Linux vai pērc Apple; par to smadzeņu mazspēju nepiedēvēšu, ja vien muti turēsi. Nepatīk Office – lieto desmit viņa pakaļdarinājumus. Nepatīk Windows Mobile/WP7 – ir Andrītis (kas ir Linux baizevej un ko es slavēju, baizevej, tāpēc neesmu Microsoft zombijs, ko tu gan centies pierādīt). Nepatīk Xbox – lieto PS3. Nepatīk Bing – a kam viņš vispār patīk. Nepatīk Live – lieto… eh, tur vispār dafiga, ko lietot. Nepatīk vēl kas – pakaries šlipsē, visiem neizdabāt galu galā.

    Microsoft cenas no tā nemainīs, jo piedāvājums ir labākajā gadījumā analogs, nevis pārāks. Microsoft turklāt ir daudzprofilu uzņēmums. Kamēr pretī nav ne sūda. Nu varbūt Apple vēl pielīdzināms consumer sfērā, bet arī tā aiz matiem jāvelk.

    A nē, katrā tēmā, kur parādās vārds Windows vai Microsoft, atnāk un iekakā kaut ko par Linux. Protams, ka vienmēr atrodas kāds, kuram krata, jo stulbeņus sabiedrība cenšas izolēt jau no sirmas senatnes.

    P.S. Kojān, care to help? es šovakar gribu skatīties ķinīti, šis pasākums tāpat bezcerīgs, can’t cure stupid…

    #252356
    Kon
    Participant

    Kojān iz hēr un zem grādiem ^^

    joņuk, cilvēka bērns :>

    Windows XP tiek izmantots 8(?) gadus un noteikti tiks izmantots vēl vismaz savus 4 – 6.

    Pat līkā Vista, kurai visi klepo virsū, turēsies virs jūras līmeņa (nevis 20 000 ljē zem dzelmes) vēl labu laiku.

    Un tagad parunāsim par Ubuntu (nebāz sejā debiljāni), reiz pusgadā izlaiž jaunu distru uz kuru 1% datoru lietotāju noonanē līdz nemaņai, līdz sagaida nākamo dozu.

    Esi dzirdējis tādu teicienu kā pārbaudītas vērtības? Un, ka monopols? Mani apmierina esošā situācija.

    Un Tavs piemērs par operātoriem ir lame, jo Tele2, Triatel un Bite sevi pierādīja kā konkurēt spējīgu

    spēlētāju 😉

    Un jā, atkal naidu uzkurināji Tu 🙂

    P.S

    Ja Tu tiešām, kā vārna saka, būtu nežēlīgi kruts vecis dzīvē, tad Tu savos 34 gados netēlotu lohu forumos, bet gan rūpētos par savu ģimeni and shit 🙂

    #252357
    jonjs
    Participant

    Nevienam ne no viena nav jābaidās 🙂

    Kā nekā notepad tuss ar apdzērušamies tusētājiem tā arī nenotiks 🙂

    Nezinu tur testesterons pie vainas vai tieši otrādi tā trūkums, bet daži labi te ir samērā emocionāli cilvēki.

    PEACE … .

    P.S.

    Vienā no darba vietām protams, ka lietoju Windows turklāt kopējā uzņēmuma adminu slinkuma un laika taupīšanas dēļ es esmu tas, kas manā struktūrvienībā uzstāda un uztur sistēmu, lai gan darba pienākumi man ir citi. Prātīgi ņemoties Windowsi stāv ilgi un dikti.

    Bet es redzu alternatīvas un man šķiet, ka tas nav slikti.

    #252358
    Mad182
    Participant

    Nīdējs wrote:

    Windows XP tiek izmantots 8(?) gadus un noteikti tiks izmantots vēl vismaz savus 4 – 6.

    Pat līkā Vista, kurai visi klepo virsū, turēsies virs jūras līmeņa (nevis 20 000 ljē zem dzelmes) vēl labu laiku.

    Un tagad parunāsim par Ubuntu (nebāz sejā debiljāni), reiz pusgadā izlaiž jaunu distru uz kuru 1% datoru lietotāju noonanē līdz nemaņai, līdz sagaida nākamo dozu.

    Esi dzirdējis tādu teicienu kā pārbaudītas vērtības?

    Kamēr katru jaunu win versiju ir jāpērk, jāinstalē no nulles, un iespējams jāpērk atbilstoši dzelži, ubuntu pietiek pāris reižu noklikšķināt peli, brīdi pagaidīt un priecāties par jauno versiju. Man tā ir pārbaudīta vērtība.

    #252359
    TrakaisKursis
    Participant

    Vispār šai diskusijai vajadzēja notikt kaut kur, kur tas nav publiski redzams. Š itik brutāli sitieni zem jostas vietas noteikti rada labu iespaidu portāla potenciālajiem lasītājiem!

    #252360
    usins
    Participant

    Es saprotu, ka linux bieži atjauninās utt. Jo apgreids man izmaksā 40 min darba (max) + 0 LS

    Bet windows apgreids? sākot ar 50 ls un uz augšu? Kamon, tas nav normāli, ka ik pēc 2-3 gadiem štancēs jaunu monstru, kurš pa lielām naudām jāpērk. Ok, ik pa 5 gadi vēl ok. bet ne jau katrus divus. Protams, ja tas upgreids man izmaksātu max 20-25 ls, tad vēl varētu padomāt…

    #252361
    aoma
    Participant

    Arī windows ir iespējams apgreidot pusstundas laikā.

    Stādieties priekšā kompi, uz kura stāv virsū 4-5 gadus vecs Linux. Bet 8-gadīga windowe joprojām ir populārākā sistēma pasaulē.

    Labi, Linux ir bezmaksas, bet entuziastu radītais bardaks ir vienkārši monstrozs, un tad, kad pilnībā varēšu uz Linux darbināt visu to pašu, ko uz windozes, pie tam tik pat ērti, ar pāris peles vai taustiņu klikšķu palīdzību, OK, tā būs sistēma, kas manā kompī ielādēsies defaultā…

    #252362
    Jaunzems
    Participant

    Vai es jonim neteicu aizvērties un nemuldēt par štellēm, kuras mamma nevar atļauties vai arī, kā sevi parādīja MSE topikā, nemāk nozagt tā, lai neviens nepamana?

    #252363
    jonjs
    Participant

    Jaunzems wrote:

    Vai es jonim neteicu aizvērties un nemuldēt par štellēm, kuras mamma nevar atļauties vai arī, kā sevi parādīja MSE topikā, nemāk nozagt tā, lai neviens nepamana?

    Tad, kad sāksi pelnīt vismaz 200 Ls mēnesī pats, tad varēsi par mammām runāt 🙂

    Tas pats arī uz maniem …irsīgajiem oponentiem attiecās.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 20 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā